[quote name='Kociabanda2']dokładnie przemyślałam swoje obecne możliwości finansowe i sądzę, że gorzej i tak już nie będzie :eviltong: Przy moim obecnym zadłużeniu 10zł nie czyni już różnicy... :sg168: Zatem co mi tam :diabloti: Deklaruję 10zł STAŁEJ na hotelik Bima. Całe szczęście nasza osobista kasa zapomogowo-pożyczkowa = teściowa, jest niezawodna :evil_lol:[/QUOTE]
no i jak nie kochać teściowej:eviltong: dzięki:)