-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
z tego wszystkiego nie spytałem:oops: a ogłoszeń ma mnóstwo....ale jeszcze dopytamy się:)
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: słuchajcie miałem telefon:) zadzwonił potencjalny domek naszej Rusałki....Brzmi zachęcająco- domek z ogródkiem....będzie wizyta przedadopcyjna dziś lub zaraz po weekendzie(dziękuję KISIARAF :Rose::Rose::Rose:) Trzymajcie kciuki:)
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bim pokazuj pychola:) musimy tu jakoś te 80 zł załatwić:) -
dziś wielki dzień....trzymamy:thumbs::thumbs::thumbs:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy serdeczenie Wiolu:loveu: No Bimuś....mordka do góry:) z takimi cioteczkami jak masz na wątku [B]musi[/B] się wszystko udać:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dzień doberek Bim:) no widzę,że w nocy też można wiele zdziałać:)dziękuję "nocnej zmianie"..Kaa dziś w schronisku chyba,ale pewnie się skontaktuje z kim trzeba:)Zapraszamy do dalszej pomocy- brakuje coraz mniej... -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ogonek2']proszę o konto deklaruję 10 zł co miesiąc[/QUOTE] Witamy i pięknie dziękujemy:) Kaa poda konto jak będziemy już blisko pełnej potrzebnej kwoty:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Poszło ode mnie 20zł[/QUOTE] Bimuś baaaaaaaardzo dziękuje:) coś jeszzcze!!!!!!! ciocia Anetek100:Rose: zrobiła bardzo ładny dyplom dla każdego kto pomaga Bimowi...jest zrobiony w wordzie..może mogłbym to komuś wysłać na maila żeby wstawić to na wątek bo ja jakoś nie umiem:oops: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Majka na razie wysyłamy konto dla tych co dają jednorazówki...deklaracje stałe jak zbierzemy ilość taką ,że wiadomo będzie ,że psiak pojedzie..na ten moment jest ich jeszcze za mało:( -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Prosimy o deklaracje...czas ucieka:( -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Serdecznie witamy na wątku ciocię Taygę:) -
Dziękuję za wpłaty cioteczkom Ma6da i Ghanima:loveu::loveu::loveu:.Troszkę jestem teraz zajęty u Bima którego trzeba ratować na cito...Niektórych już zmolestowałem na PW:evil_lol: pomóżcie jak możecie.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190569-Bim-bity-przez-ludzi-gryziony-przez-psy-tylko-160-z%C5%82-brakuje-%C5%BCeby-go-uratowa%C4%87-%28[/URL] liczy się każda złotówka deklaracji...naprawdę każda
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']spoko! w cztery dni udalo sie uzbierac 250 stalych to w ponad tydzien jeszcze 150 dozbieramy ,pozy tym pierwsze dwa miesiace u Ani beda za 300 zl bo karma zostala po Kumpelku(*)[/QUOTE] weźmiemy jeszcze "trochę" karmy jak zwykle :) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
tak....ale jeszcze brakuje nam kasy:( dogaduję właśnie szczegóły transportu,ale bez deklaracji....:shake: no nie da się... -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim nocnym gościom za obecność i działanie na wątku:) Malibo57 już wysyłam konto:) AlfaLS-wielkie dzięki za "złamanie swoich zasad":lol:;) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Pieniązki przelane :)[/QUOTE] dziękujemy pięknie:) damy radę:) dzięki wszystkim tu obecnym i....tym co nie damy żyć dopóki Bim nie będzie bezpieczny:eviltong: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
i koniecznie mizianko od całego wątku:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Witamy AlfaLS:) owocnej lekturki:)i...wniosków też:evil_lol: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Danka...PW:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Witamy Danusiu:) dzięki za pomoc:) -
[quote name='Tia']Super, czekamy do piątku:D:D[/QUOTE] zapisuję danka i czekam na relację z wizyty:)
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonek666']Zapraszam na bazarek , 1/3 tego co utargujemy dla Bima :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/URL][/QUOTE] no i to jest konkretna oferta handlowa:eviltong: Kaa wstaw w pierwsze posty:) a cioteczki zapraszamy na bazarek.. edit: Ciocia Obraczus87 będąca na urlopie prosiła by wpisać na wątku,że swoją deklarację 5 zł stałą po Kumpelku (*) przenosi na Bima:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Melduję się na wątku. Niestety deklaracji miesięcznej nie mogę zaproponować, ale małą kwotę jednorazowo mogę wpłacić. Czekam na nr konta i dane[/QUOTE] dziękujemy Izabela124:) już wysyłam:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy Pani Tereso.:):)..te stałe deklaracje to to, co jest tu teraz najbardziej potrzebne:):):)