Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Co na to Pani Alina? bo to teraz kluczowe pytanie....poza deklaracjami oczywiście
  2. Trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)
  3. [quote name='ihabe']Ale super zdjęcie!!!! Widać jak bardzo jest szczęśliwy. !! Jakiz on jest kochany, to pies cudo!!!![/QUOTE] Tak pies cudo:) ale i hotelik jest nieziemski:):) naprawdę takiego jeszcze nie widziałem:)
  4. Szczęśliwej drogi dla całej trójki:):):)
  5. Powodzenia Dżokuś w nowym świecie:):):):multi::multi::multi:
  6. Bardzo się cieszę:) super...:) Aresiku zrobił się z Ciebie podróżnik:)
  7. no niestety siła wyższa...teraz ta pogoda niestety wyklucza mój wyjazd...:(
  8. Cezarze:) dzień dobry :):)
  9. Proszę o to link :) warto to zobaczyć. http://hotelterier.pl/
  10. Poszukajcie jeszcze na wątku transport " Szczepon" jest z Katowic i też jeździ za zwrot paliwa...
  11. Tam to jest psi raj:) byłem i widziałem...:) ja jestem za jak najbardziej:)
  12. [quote name='Basia1968']poprosze Nikusa =zaraz napisze on ze Śląska[/QUOTE] Przepraszam dziewczyny ale nie dam rady-auto mam bez zimówek a tu jest na drodze tragedia :( ale mam to spróbujcie może się uda [url]http://www.dogomania.pl/threads/175646-KrakA-w-okolice-transport-do-200-300km-za-koszty-paliwa[/url]
  13. Witam wszystkich..Patrzę i widzę,że to jednak nie był sen:crazyeye: deklaracje w jeden dzień..tego jeszcze nie było:multi::multi::multi:..Fajnie tu z Wami być:)
  14. o to teraz ja wyśledziłem,ze Prezesowa dorzuciła 10 m-cznie:) no tak ale po czasie wyśledziłem hihi
  15. [quote name='natalijo']Hmmm,a jak długo się czeka na takie zaświadczenie? Moja wetka od razu wpisuje do książeczki.... Czy może chodzi o inne zaświadczenie?[/QUOTE] no u mnie też....szkoda męczyć tęsknotą nowych Państwa Dżokusia
  16. [quote name='Awit']Ależ się cieszę:-):-) Kolejny szczęśliwy pies i człowiek:-) CUDOWNIE:-)[/QUOTE] Tak:) i tempo w jakim to się stało jest zabójczo imponujące:) wielki szacun dla wszystkich :modla:
  17. [quote name='malibo57']Chyba zgubiłaś 30 Nikusia?[/QUOTE] dzięki,że ktoś mnie tu dostrzega:razz:
  18. Dżokuś ma domek:multi: więc zgodne z tym co pisałem rano...deklaracja przechodzi na Cezara 30 zł miesięcznie od zaraz:) :Cool!::cunao:
  19. [quote name='obraczus87'][SIZE=5][COLOR=Red][B]POWIEM KRÓTKO - MAMY DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!::cunao::cunao::cunao::laola: sssuuuuuuuuperrrrr
  20. [quote name='ocelot']no to świetnie, bo bez niej tu zaginę:)[/QUOTE] Spokojnie...Pani Prezes Skarbonki to w mig opanuje jak wróci na wątek:)
  21. Obrączuś pracuje jeszcze:) będzie niebawem:)
  22. Witam Natalijo:) to prawda z Obrączusiem:) mały ten nasz dogo świat:)hihi...dużo znajomych na tym wątku się zbiera:)
  23. długi ten wieczór......:) ale mam nadzieję,że skończy się radośnie:)
  24. [quote name='obraczus87']Nikus, co mnie tutaj załamką straszysz :)[/QUOTE] e tam bo po się produkować jak tego inkt nie czyta...
×
×
  • Create New...