[quote name='ihabe']Ale super zdjęcie!!!! Widać jak bardzo jest szczęśliwy. !! Jakiz on jest kochany, to pies cudo!!!![/QUOTE]
Tak pies cudo:) ale i hotelik jest nieziemski:):) naprawdę takiego jeszcze nie widziałem:)
[quote name='Basia1968']poprosze Nikusa =zaraz napisze on ze Śląska[/QUOTE]
Przepraszam dziewczyny ale nie dam rady-auto mam bez zimówek a tu jest na drodze tragedia :( ale mam to spróbujcie może się uda
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175646-KrakA-w-okolice-transport-do-200-300km-za-koszty-paliwa[/url]
Witam wszystkich..Patrzę i widzę,że to jednak nie był sen:crazyeye: deklaracje w jeden dzień..tego jeszcze nie było:multi::multi::multi:..Fajnie tu z Wami być:)
[quote name='natalijo']Hmmm,a jak długo się czeka na takie zaświadczenie?
Moja wetka od razu wpisuje do książeczki....
Czy może chodzi o inne zaświadczenie?[/QUOTE]
no u mnie też....szkoda męczyć tęsknotą nowych Państwa Dżokusia
[quote name='Awit']Ależ się cieszę:-):-) Kolejny szczęśliwy pies i człowiek:-) CUDOWNIE:-)[/QUOTE]
Tak:) i tempo w jakim to się stało jest zabójczo imponujące:) wielki szacun dla wszystkich :modla: