[quote name='kaa']...Monika mam dobre wieści, już nie musisz robić Koreczkowi wątku, jest zamówiony będzie odebrany 18.12 zaraz po kwarantannie :multi: , poprosimy też nowy domek o jakieś fotki ;)..[/QUOTE]
Super:multi::multi::multi: czyli Koreczek święta spędzi w swoim domku:multi::multi::multi::multi: