Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. no to super....:) dzielny ten nasz Aresik:)
  2. [quote name='ocelot']Czyli zdanie wujka ma być decydujące?:):) Ok to niech i w kwestii imienia się wypowie...:):):)[/QUOTE] przecież pisałem jejku...:( załamka
  3. Ja już napisałem,że tak:):) u Aliny
  4. To ja napiszę tak...Z Tomaszowa do Zgorzelca lekko licząc 400 km...nie będzie łatwo znaleść kogoś kto zimą pojedzie taką trasę w obie strony.Poza tym tam poźniej kłopot ze specjalistami...i przy adopcji jak się uda nie wiadomo czu znowu nie będziemy wieźli psiaka przez całą Polskę..a hotelik Aliny jest w centrum kraju..ja byłbym za hotelikiem Aliny S tym bardziej,że sama deklaruje pomoc w transporcie do weta oraz domowe warunki imie Cezar mi bardzo pasuje :)
  5. [quote name='obraczus87']Dziewczyny tak więc sprawa wygląda nastepująco:[/QUOTE] a chłopcy?:mad::mad::mad:
  6. Dziś wizyta w sprawie Dżokusia...jeżeli ten domek się potwierdzzi dziś to ja przeleję swoją :)
  7. No ładnie się tu porobiło:) super:) brawo cioteczki:)
  8. Witamy Kosu:) no to jednak działa..
  9. a co z Panią Aliną?
  10. [quote name='Basia1968']u jamora też super hotelik[/QUOTE] poczekajmy co ustali Obraczus:)
  11. [quote name='Basia1968'][B]Nikus [/B]a w ogoler to pewnie byś mógł podjechac po ślicznotę do Tomaszowa i zawieźć do Zgorzelca - ja tylko tak gdybam. Nie byłeś w tych stronach nie??[/QUOTE] no niestety...mój dogo-bus nie nadaje się na zimowe przeloty...Teraz w sobotę byłem pod Mielcem z psiakami i miałem przedsmak zimy....niestety nie da rady:(
  12. [quote name='obraczus87']Chmmm no jest jest w kojcu... marzeniem by było, gdyby trafił do p.Alinki do domku .....[/QUOTE] no jakby takby tak Dżokuś do domku i Twoja molesta to kto wie..? ale tam nie pisało o kojcu tyko ,że miejsce po Tytusie się zwolniło czy jakoś tak...może pogadasz z panią Aliną?
  13. [quote name='obraczus87']Ja mam miejsce u ZuziM od juz.. tylko transport... ale kasę się znajdzie - stane na głowie :)[/QUOTE] chwila a u Aliny S widzę,że jest miejsce jedno to bliżej chyba?
  14. Jestem:) no wyciągnąć trzeba,ale gdzie go schowamy na początek?
  15. To dziś wielki dzień:lol:...trzymamy:lol: mocno:thumbs:
  16. [quote name='kaa']...Monika mam dobre wieści, już nie musisz robić Koreczkowi wątku, jest zamówiony będzie odebrany 18.12 zaraz po kwarantannie :multi: , poprosimy też nowy domek o jakieś fotki ;)..[/QUOTE] Super:multi::multi::multi: czyli Koreczek święta spędzi w swoim domku:multi::multi::multi::multi:
  17. No to super wieści....teraz już będzie tylkko lepiej:)
  18. [quote name='AlinaS']Jednym słowem psiakowi trafiły się same najlepsze ręce [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/SZANOW%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-24.jpg[/IMG]:evil_lol:[/QUOTE] na to wygląda więc Dżok szybko wyląduje w szczęśliwym domku:)
  19. [quote name='Owieczka']i ogromne zaangażowanie Obraczus87 :)[/QUOTE] taaaaak Obraczus cuda potrafi robić:)
  20. Super te wieści....trzymajmy kciuki..I fotki też suuuuuuuuper:)
  21. Cześć Kochana Dziewczynko Pati:):) dobre wieści...z bazarku Livki będą pieniążki na Twoje smakołyki:):) a ile? to niech już Livka napisze:):):):)
  22. Witam wszystkich i obiecuję te fotki:):) będą jutro:)
×
×
  • Create New...