Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Basia1968']Agnezia nie mogę Cie wpisac w pierwszym poście, bo nie mozna edytować, to [B]dogo nowe jest takie pop.......[/B][/QUOTE] spróbuj już się zaczyna poprawiać jeżeli chodzi o edycję...:) Ja też przelałem wczoraj złotówki moją i Livki:)
  2. [quote name='sonikowa']Nikuś, ale Livka juz zadeklarowała 10 zł, więc rozumiem, że rodzinnie macie wątek juz odhaczony ;-)[/QUOTE] :)Gdyby to była deklaracja rodzinna to Livka napisałaby ,że to wspólne:) To poprostu kolejny "rodzinny" psiak :)
  3. [quote name='sonikowa']Mamy 40 zł! Potrzebujemy jeszcze 310 zł!!! Po 5 złotych choć prosimy :-) Uszatek też...[/QUOTE] no jestem:) daję 10 miesięcznie czyli zostało do poszukania jeszcze 300:)
  4. [quote name='obraczus87']Rozmawiałam z Alinką. Dżok jutro będzie miał kastrację oraz zostana zakupione proszki na odrobaczenie. Całkowity koszt 250,00zł. Natalijo, prześlij proszę Alince 205,50zł. [COLOR=red][B]JESTEŚMY NA MINUSIE: - 44,50 :([/B][/COLOR][/QUOTE] to może uderzymy po brakującą kasę do Skarbonki? :):):)
  5. [quote name='darunia-puma']pieniążki na Aresika poszły przed chwilą na jego konto pozdrawiam[/QUOTE] dzięki w imieniu tego dzielnego psiaka...:):):):
  6. [quote name='NiJaSe']eheh nie ma to jak podwojne powitanie ;) ,to dobry znak ,juz sie biore za rozsylanie watku[/QUOTE] hihi kocham to dogo za "takie" numery":diabloti:
  7. hejka miło Cię widzieć NiJaSe:)
  8. hejka miło Cię widzieć NiJaSe:)
  9. Dziękujemy wszystkim za przybycie na wątek:) jak tylko Dora się pojawi wszystkim zainteresowanym wyśle numer konta:)
  10. Hejka Kosu:) dzięki ,że zajrzałaś i za propozycję ogłoszeń:) .Miałaś rację z tym co pisałaś na wątku Miszki- to naprawdę ekipa na 102:):):) Temida myślę skoordynuje te nasze działania:)
  11. Gonia to tu raczej o wujaszkach zapomina:mad::mad::mad:..cały czas trzeba walczyć o swoje prawa na tym dogo:razz:
  12. no to rozsyłamy wątek:) do cioteczek
  13. No jak się na niego popatrzy to już się serce kraje....trzeba go ludziom pokazać...tak myślę:):)
  14. śliczny jest:)...znajdzie domek:)
  15. No mam nadzieję,że już się pakujesz chłopaczku....:) startujemy w sobotę rankiem więc lepiej teraz się już wyśpij hehe :)
  16. uffff jejku przynajmniej tu dobrze:)
  17. Dziękujemy za informacje i to dobre:) teraz trzeba Pati trochę czasu... i mnóstwo dobrego jedzonka....Zbierajmy je by jej to zapewnić:)
  18. Dogo nie bardzo:(.....wielcy są ludzie na dogo:):):)
  19. no wigilia tuż tuż..kto wie może nam opowie?:)
  20. Tak,tak to może jakiś zlot zorganizujemy?:):):)
  21. niech szaleją dziewczyny:) należy im się:)
×
×
  • Create New...