[quote name='MagdaNS'][B]Nikus[/B] wysłałam 50 zł dla Rusałki, proszę to zapisać jako deklarację stałą po 10 zł za 5 miesięcy z góry :) A w czerwcu wyślę następne - chociaż mam nadzieję, że do tego czasu Rusałka znajdzie dobry dom :)[/QUOTE]
:crazyeye:wow MagdaNS,ale nam niespodziankę zrobiłaś :loveu::loveu::loveu:dziękujemy już notuję:multi::multi::multi: