-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
na razie mam fotki Rusałki jedną ze wczoraj ....wieczorem bedzie na wątku:) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']JEST NIKUSIU BOSMAN, MA SIĘ DOBRZE I JEDZIE NASTĘPNY. ALE TOWARZYCHO. Zaraz dzwonię do P. Kazia podpytam o wszystkich i uprzedzę o Bingo, moim chrześniaku.[/QUOTE] o to super...:) czekamy na wieści:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Właśnie o tym myślałem Emi...wariujemy by szybko kasę zebrać na wyjazd a niedługo okaże się,że nie ma dokąd jechać!!! -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
To Bosman już tam jest? nie nadążam za Wami normalnie:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
a jak będzie z miejscem w hoteliku? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Ale fajnie :) na reszcie nie będzie musiał uciekać przed innymi psiakami do budy :) tylko żeby go zaakceptowały psiaki z hoteliku i żeby on się tam zaaklimatyzował :)[/QUOTE] Spokojnie w Hoteliku są spokojne psiaki,poza tym Pan Kazimierz czuwa nad wszystkim:) jest tam kilka wybiegów odgrodzonych gdyby któryś chciał poszaleć sobie.Ale ani Rusałka ani Skrzacik nie bedą zagrożeniem dla Bingo:) -
No i tu to samo szaleństwo:) jejkuuuuuuu :):):):)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
:-o:crazyeye: No i jak tu nie wierzyć w cuda:) Bingo Ty szczęściarzu:) Cioteczki jesteście niesamowite:multi::multi::multi:.Szacun wielki:klacz: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Nikus replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hejka cioteczki:) to czekam na ten numer konta Barnaby...kiedy Wy śpicie?;) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
To możecie podliczyć czy to już wystarczy tej kasy?Bo po mojemu to chyba już jest na całość.. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Poprzeglądałem i wysłane:) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Już wysyłam:) przypadkiem mam bo jestem "księgowym" Emigrantki:) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
No nie wiem:shake:...kto jeszcze chce to proszę o PW...:) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51'][SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o nr konta do wpłat ![/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Wysłałem PW:) -
Wieczorkiem spróbuję się dodzwonić do hoteliku i zapytać co tam słychać :)
-
Witaj Szanta:) spróbujemy Cię wydostać do lepszego świata:)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Zbiera się tam niezła ekipa:) -
[quote name='mch']zacytuje kolezankę z forum owczarkowego : ,, Mam wiadomości od znajomych z Krakowa, którzy bardzo chcą adoptować Bonzo. Problem w tym, że już trzeci dzień czekają na umówioną wizytę przedadopcyjną i nic. Ktoś z nimi ustalił termin i cisza. To są odpowiedzialni ludzie, którzy mieli już psy. Mają odpowiednie warunki ( dom, ogród). Bardzo chcą pomóc, a takie podejście obecnych opiekunów pieska, może tylko zrazić potencjalnych psiarzy. Proszę o pomoc, bo pewnie na tę wizytę ma się udać ktoś z Krk. Znajomi dzwonili do schroniska w Cieszynie, gdzie przebywa Bonzo i tam poinformowano ich o tej koniecznej kontroli. Siedzą jak na szpilkach, bo bardzo chcieliby już jechać po ONka. Takie "olewanie" porządnych ludzi działa na niekorzyść zwierząt. Przecież zawsze można zadzwonić i wyjaśnić, czemu wizyta się odwleka...Może ktoś z Forum wie, jak to działa..." czy wiemy kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? tzn o te wizyte , ustalenie terminu, niedotrzymanie go itd ? [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16092[/URL][/QUOTE] prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy potencjalnym ofiarodawcom domku dla Bonza dlaczego wizyta się przeciąga.Przecież nie stać nas na to by zniechęcać ludzi do adopcji bo psiaków jest całe mnóstwo a domków jak na lekarstwo