Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :multi:dzięki Aneta:multi: tekst już mamy więc teraz zrobimy kampanię...:) a wiecie w Lwówku już jest pełno psiaków z dogo i według tego co powiedział P.Kazimierz Teresie Borcz to Rusałka jest psiakiem bez problemów:) :lol:
  2. ufffffffffffffff:) zawału tu można dostać:)
  3. Dziękujemy raz jeszcze.....właśnie Anetek100 robi tekst do nowych ogłoszeń:)
  4. super:multi::multi::multi: a my teraz organizujmy kasę dla chłopaka na pobyt w psim raju:)
  5. :thumbs:no to trzymamy:thumbs: będzie dobrze:)
  6. [quote name='Szarotka']Jestem dalej taka niezbyt zdrowa, to moze dlatego nie lapie ????????????[/QUOTE] pisałaś kiedyś na Skarbonce chyba gdzie sikał Twój kot....pamiętasz?
  7. [quote name='Szarotka']Ja to bym wziela, ale TZ by sie chyba zaplakal :):)[/QUOTE] no tak pamiętam: kapcie tak? hihi:)
  8. o kurna....to teraz już wiem dlaczego jeszcze go nie ma z tym węglem-pojechał do Tadka:megagrin::megagrin::megagrin:
  9. Pięknie dziękuję za wpłaty dla Rusałki : Nemko:loveu: Ma6da:loveu: i Wojtuś:beerchug:.Aktualizację stanu konta robię na pierwszej stronie wątku:)
  10. no...ale jeszcze nie przywieźli:(
  11. No....tak zrobię... pójdę się wyładować bo mnie tu ktoś....:x:zly7:
  12. Nuleczka - wychodzimy;) jaka masz przeglądarkę?
  13. Emi :mad::mad::mad:
  14. przecież wyraźnie pisze,że prośba jest do kobitek:) nie będę się wcinał:evil_lol:
  15. [quote name='Emigrantka'] Nikus... nie podskakuj bo.... wiesz co ;)[/QUOTE] No o co chodzi?:shake: nic nie gadam przecież:razz:
  16. bo to Emi się tak troi....wszędzie jej pełno:)
  17. [quote name='Dora']Pati jest wlasnie na wizycie pod Ramosa i wszystko wyglada bardzo dobrze, wiec sa duuuuuze szanse ze na dniach Bary bedzie juz bezpieczny[/QUOTE] no to pakuj się facet i do Martyny w te pędy:) Mam prośbę jak będziecie po wizycie u weta to podajcie jakieś koszty leczenia.Pożebram na Skarbonce u Obraczusia a że mam tam stałą deklarację to mogę dostać wiecej kasy dla niego zgodnie z nowymi zasadami:)
  18. [quote name='Emigrantka']NIkus - Livka ten post widziala? hehehehe Bari - zobacz przystojniaku jak sie wsztscy o Ciebie martwia... Trzymaj sie chlopak :D[/QUOTE] Emi ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho:)
  19. :multi::multi::multi:Super:multi::multi: Teraz będzie już tylko lepiej:)
  20. Fajne wieści:) oby się udało z Ramosikiem:) Bari jak pójdziesz do Martyny to ja płacę za pierwszy miesiąc:)
  21. wow:) superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)
  22. jest majga :) jestem i ja.... będzie dobrze
  23. Jak ustalicie to konto to poproszę :):)
  24. [quote name='olalolaa']ehh.. piszecie ze to nie fair w stosunku do Pani Joasi, zgadzam się z tym ze tak moze byc. Ale w takim razie po co do niej dzwoniłam? Zeby zapytać się jak bedzie lepiej, i sama P. Joasia powiedziła ze lepiej jak Olek przyjedzie juz wykastrowany.[/QUOTE] To znaczy ,że masz uzgodnione przesunięcie terminu? jak tak to wszystko ok.:) poprostu boję się by miejsce nie przepadło
×
×
  • Create New...