Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :crazyeye: aż dwa? no super :multi: teraz się już nigdzie nie schowasz....zapisuję:)
  2. Jak Pani Teresa uzgodni gdzie pojedzie psiak to napiszę do Kundelkowej Skarbonki o "dofinansowanie"....myślę,że coś tam jesteśmy w stanie dostać-będzie na część transportu:)
  3. no jasne,że pewny jestem:) będę Cię męczył telefonicznie jak to dogo będzie świrować:diabloti:
  4. [quote name='ala123'];) no, Nikus rozrabia od rana, a Teresa z nim;)[/QUOTE] hehe...dobrze,ze szefowa nie jest dogomaniaczką bo.....:shake: To czekamy teraz na wieści gdzie jest psiak i gdzie go w końcu zawozimy:) A potem idziemy na żebry tak?;)
  5. Ty razem to nie ja....to Livka;) Polubek dzięki za cudowne banerki:)
  6. [quote name='polubek']i z rozpędu wpadam, przez polecenie Nikusia. czytam i kołuję banerek[/QUOTE] Polubek:multi: już jesteś?:crazyeye: superaśnie:)
  7. Super Pani Tereso:) Bardzo dziękujemy:):):)
  8. Poszło moje "coś" dla Chrupka...troszkę później i mniej niż myślałem:( ale niestety na razie więcej nie dam rady
  9. Witajcie o poranku..:) są jakieś informacje co do tego gdzie się teraz "udał" nasz podopieczny?
  10. no tak...już go "ustawia" biedny Julek:)
  11. będzie dobrze musi:) super wiadomości:)
  12. trzeba go jakoś zwabić i gdzieś przytrzymać...no jak inaczej transport zrobimy?...
  13. no właśnie...czy jest dalej zagrożenie...?
  14. ana jakiej on był stacji? może nazwiemy go Lotos?:) Jakby wypalił hotelik w Krakowie to było by super..cena jak dobrze kojarzę nie jest wysoka...Poczekajmy co powie Pani Teresa...aha czy jest możliwość przytrzymania gdzieś psiaka? to ważne pod kątem transportowym...pomyślcie dziewczyny...
  15. Pies jest w Zamościu...więc myślę,że Kraków najbliżej:)
  16. Co do Antosia to ja się zgadzam-każdy sposób ogłaszania i pokazywania go jest potrzebny.:) A z Alfą i "resztą spiskowców" to sobie później pogadam:mad::mad::mad:.Ale w porządku...bardzo Wam dziękuję i faktycznie potraktuję to jak zaliczkę na następny wyjazd, która jak to w księgowości(prawda Alfuniu?) musi zostać rozliczona:evil_lol:
  17. witajcie:) jestem na zaproszenie Livki a żonie się nie odmawia;)..postaram się jakoś pomóc.Napiszę do kogoś kto moze bardzo wiele w kwesti hotelików..:)
×
×
  • Create New...