-
Posts
20355 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
[quote name='giselle4']Rozmawialam z pania super dom,super warunki i super rodzina..... teraz tylko Zuzia sprawdzi jak reaguje na małe dziewczynki i czy jest posłuszny czy zaskoczony nie zrobi nic złego..to najwazniejsze ...przepraszam ze mnie dzisiaj nie było ale bylam na sprawie Dobrocina,,szanownego pana S,,:angryy: jak taki dom dostanie to ja oszaleje:)[/QUOTE] trzymam kciuki - mocno!!!! a jak pan S...... ("brzydkie" dokończenia dozwolone) dostanie wysoki wyrok - wszystkie oszalejemy!
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Bedzie dobrze!!!!!!!!!!trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] podpisuję się i trzymam mocno!!! -
[quote name='Bjuta']W sobotę jedziemy wymiziać Przebieczańskie psiaki więc jest szansa na nowe fotki.[/QUOTE] to przekażcie i ode mnie mizianka! przez to moje stadko psie ruszyć się z domu nie mogę nigdzie...
-
[quote name='ULKA12']Noc minęła na szczęście Bari ciągle jest. Pomysł z zabraniem go do domu jest niedobry, bo obawiam się, czy on nie wpadłby na pomysł aby np przez okno wyjść. W ogóle mam wrażenie, że on jest spokojniejszy w kojcu na wolnym powietrzu niż w pomieszczeniu zamkniętym. Nie znaczy to jednak, że nie próbuje uciekać, linka jest już cała pogryziona bo ciągle próbuje się uwolnić.[/QUOTE] znam ten lęk od ponad dwóch miesięcy - od kiedy udało sie złapać po 2 tygodniach - Tiarę z Pszczyny... wciąż boję się puscić ją luzem na spacerku, w domu pilnuję drzwi i zamków... psychicznie jest to okropne - naprawdę.... i choć jestem pewna, że już by nie uciekła, to.... nie jestem pewna.... dobrze, ze Bari dał się szybko złapać... może zrozumiał swój błąd i chcial wrócić... i już nie będzie uciekał.... może....oby!!!
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']A to Fionko, wszystkiego dobrego!!![/QUOTE] najbardziej ucieszy się czerda.... no i ja! bo ona "nasza" byla... a Toffik..... biedny sierotka :( -
jakoś tak mam, że kiedy "coś" mi podpowiada "nie", to potem się sprawdza.... kilka razy już się "sprawdziło", a tu jakoś serce mi mówi, że to nie ten domek... tam stróż do pracy potrzebny, suczka już jest 6-letnia, a Saba ma 8.... dostałam od tej pani 3 maile identycznej treści - do trzech ogloszeń allegro - wszystkie trzy mają watki na dogo, a w tym są 2 pary psów - zapytanie na zasadzie "kopiuj-wklej" nawet nie wskazywało, o które z dwójki psów chodzi, a ja na takie "bezosobowe" traktowanie psa jestem... "uczulona"
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Tyle cudownych cioteczek pomafa Farcikowi ze wierze ze znajdziemy mu domek. mari23 , niedlugo Twoi sasiedzi zaczna przywozic Ci rozne pieski myslac ze prowadzisz Schronisko :) :) :)[/QUOTE] zaczną??? od dawna już to mam w sobotę przyszła sąsiadka, bo chce oddać pieska, a słyszała, że ja schronisko otworzyłam.... nie ona pierwsza była... -
[quote name='Monika z Katowic']Kochany, jesienny Bakuś!:loveu: Śliczności!:loveu: Ponawiam prośbę o wyróżnione allegro dla psinki...[/QUOTE] chętnie zrobię, tylko proszę o tekst - albo podpowiedź, skąd skopiować (pewnie jest tu, ale ja tak zabiegana jestem, że mogę nie ten dać - proszę o "wytyczne";)) bo fotki cudne zapiszę stąd :)
-
[quote name='Bjuta']Tak - jest po prostu słodki!!! W sobotę jedziemy małą paczuszką z Katowic - uścisnąć chłopaków - mamy jeszcze miejsce w samochodzie - jakby ktoś chciał??? Chłopaki dziękują za pamięć Beacie19, Mari23 i Ketuni i Asi! :) :) :)[/QUOTE] uściskajcie i od nas!!! no i.... chcemy jeszcze zdjęć!!!! cudowne są !
-
[quote name='lika1771']Mari jestem z Toba nie przejmuj sie co nas nie zabije to nas wzmocni[/QUOTE] właśnie dzwoniły sąsiadki - Misiowi udało się wydostać, uciekł i biega po ulicy.... a ja nigdzie pomocy nie mogę uzyskać, żeby po niego jechać....:placz: może to jedyna okazja wyzwolenia go z tej niewoli (jak go jakieś auto nie potrąci:-()
-
Treść wiadomości: Mam kilka pytań co do pieska. czy lubi inne psy? Nadaje się jako pies stróżujący do pilnowsnia posesji? może byc w kojcu i spać w budzie? poszukuje dla mojego taty psa żeby pilował posesji dawał o sobie znać to znaczy szczekał i odstraszał... Posiadamy już dwa psy jeden owczarek 6 lat i suczke z schroniska 3 lata. to powyżej to pytanie, jakie przez allegro dostałam od pani.... przesłałam już pani Hannie - czekam na odpowiedź, ale jak znam panią Hannę - do kojca Ptysia nie odda :)
-
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
jak nie było domku, to wcale ,a dzisiaj takie pytanie przez allegro dostałam: Treść wiadomości: Mam kilka pytań co do pieska. czy lubi inne psy? Nadaje się jako pies stróżujący do pilnowania posesji? może być w kojcu i spać w budzie? poszukuje dla mojego taty psa żeby pilnował posesji dawał o sobie znać to znaczy szczekał i odstraszał... Posiadamy już dwa psy jeden owczarek 6 lat i suczkę z schroniska 3 lata. -
[quote name='bros']dzwoniła do mnie Basia , ma niestety padnięty net, była dziś w schronie i niestety muszę przekazać nie najlepsze wieści Sabie siadają tylne łapy :-([/QUOTE] Treść wiadomości: Mam kilka pytań co do pieska. czy lubi inne psy? Nadaje się jako pies stróżujący do pilnowania posesji? może być w kojcu i spać w budzie? poszukuje dla mojego taty psa żeby pilnował posesji dawał o sobie znać to znaczy szczekał i odstraszał... Posiadamy już dwa psy jeden owczarek 6 lat i suczkę z schroniska 3 lata. takie pytanie dostałam z ich allegro - co Wy na to?
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']przystojniaczek z niego :) naprawdę! Znajdzie domek ,nawet z tą krzywą łapą ,wierzę w to![/QUOTE] ja myślę, że właśnie dlatego ktoś dobry da mu dom i opiekę... a jak nie.... to ja go wezmę! -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']a gdzie ten domek? Może na wątku transportowym warto napisać?[/QUOTE] domek jest w Malczycach, blisko Lubiąża, w którym psiaki "pracowały", jednym słowem - wrócą pod naszą "opiekę" -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia'] Jutro o godz 12 Kaja ma sterylke . Prosiłabym o przelanie pieniązków na ten cel bo zaraz po kilku dniach idzie na zabieg Maja a muszę mieć tam w lecznicy w razie czego czyste konto .[/QUOTE] właśnie poszedł przelew - 180 złotych na sterylkę Kaji oczywiscie rachunek na stowarzyszenie prosimy ;) -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Wiadomo coś? Trzymam kciuki!!![/QUOTE] szukamy transportu, domek czeka!!! pan, który wozi psy chce 1.000zł, ale poszukamy tańszego transportu, byle domek miały biedaki - ta posesja po tym, co miały "w pracy" na oczyszczalni, to Wersal prawdziwy.... -
[quote name='ekostraż_wrocław']Jutro kolejna sprawa Sawickiego w Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie, sala 102, g. 10:00. Jak do tej pory zainteresowanie sprawą jest żadne, zwłaszcza mediów.[/QUOTE] trzeba im jakąś "sensację" wymyślić, to będą wszystkie, ich tylko to interesuje
-
z żółcią na razie dobrze, to znaczy nie wymiotuje - miał tak tylko przez 2 dni i minęło... ale znów gubi kępki sierści - będziemy zmieniać na zimową? będziemy - to jest to - My - czyli Charlie, ja i szczotka do czesania :cool3: a, jeszcze ząbki Charliego w tym biorą czynny udział :evil_lol:
-
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
mari23 replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pamiętamy dzisiaj o naszych ukochanych, co już po tamtej stronie życia...