-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']U nas Argo jest zagrożony, czy u Was ktoś słyszał o jakimś kojcu u weta w Katowicach?[/QUOTE] Rozi razem z Szilą:-( kiedyś miały domek znaleziony przez prezesa For Animals.... no i rozpłynął się ten fundacyjny domek, jak wspomniałyście o wizycie przedadopcyjnej.... może i ten kojec "wirtualny" jakiś.... trzeba to sprawdzić koniecznie, no i coś jeszcze.... ale to już czerda sprawdzi, ona ma "swoich" ludzi...:cool3: -
[quote name='Basia1244']DZIŚ APOLLO STRACIŁ "MĘSKOŚĆ" - jest zatem gotowy do adopcji - dziękuję pracownikom schroniska (p.Lidce i weterynarzowi) za pomoc w tak ekspresowym załatwieniu kastracji- teraz szukamy transportu (ja wczoraj rano rozbiłam swoje auto,więc...).Mari napisze więcej. Aha - nie zapeszam, ale jest także szansa na dom dla Saby - trzymajcie kciuki.[/QUOTE] nic nie napiszę, bo jak piszę, to zapeszam ! Apollo i Saba na allegro mają dwóch obserwatorów..... czasem tak bywa, że jak nie ma domu, to nie, a jak się znajdzie - to niejeden.... może jest jeszcze szansa na podwójny dom dla nich... jest jedna pani, która wzięłaby Sabę, ale.... no właśnie, jest "ale"....raczej nie jest to dobry (bezpieczny) dom
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='agiojoj']No ja już wychodząc do pracy zostawiłam Kazia w kagańcu,żeby przypadkiem nie zjadł po 12-tej czegoś napotkanego...a już mi córa o 14 dzwoniła,że Kazik wygryzł się z kagańca:mad:[/QUOTE] mój Misiek też tak potrafi ;) a w sobotę Kazik nie będzie sam w "niedoli", we Wrocławiu będzie odjajczany Apollo (ten od pary z Sabą) -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
mari23 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prezenty się należą z odsetkami za zwlokę! ;) jak ten czas leci! -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Głosujcie proszę na Stowarzyszenie Help Animals z Malczyc :smile:: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12756&start=0[/URL][/QUOTE] zajrzałam, żeby napisać, że Rysio ma obserwatora na allegro.... a tu miła niespodzianka :) dziękujemy! -
Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Paiaki mają się dobrze, przytyły już nawet ! dwa razy uciekły.... ale tylko na chwilę, zaraz wróciły.... mieszkają na obrzeżu miejscowości, z tyłu za posesją - pola.... jakoś przesliznęły sie gdzieś przez ogrodzenie (chodzą sobie obaj luzem) ale - jesli wróciły szybko, to chyba uznały, że to ich dom -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Ala123 przelała mi 15 zł za ogłoszenia ,które robiła Marinkaa.Dodatkowo zostało 20 zł z obrozy na ,które przelano mi 50 zł . Tak więc miały u mnie 35 zł na górke .Ale doszły nowe wydatki ------------------------------------------------------------------- Odrobaczanie(40 zł ) i transport do weta( 10 zł ) ( 8 tabletek ,na powtórne odr.za dwa tyg .) [B]Wiec do najblizszej wpłaty za hotel prosze dodać 15 zł[/B] . Kaja lepiej .Biega i je .Zoabzcymy jak dalej bedzie .[/QUOTE] Funiu, wystaw rachunek - nie dotarł jeszcze za 25.10.-25.11. i dopisz może dodatkowe wydatki do rachunku albo kopie paragonów czy rachunkow dołącz, żeby "podkladka" byla pod przelew -
[quote name='Monika.D']Matko kolejna bieda... Już widzę jaka jest piękna przy odpowiedniej pielęgnacji... [url=http://www.dogomania.pl/threads/196394-M%C5%82oda-bernardynka-w-tragicznych-warunkach!][img]http://img198.imageshack.us/img198/606/beniaf.jpg [/img][/url][/QUOTE] śliczny banerek, dzięki! spróbuję wkleić...
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
mari23 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wszyscy ludzie taki mają..... serio, mam nawet na myśli konkretną osobę:cool3: (na szczęście nie z dogo - tu takich nie ma ;)) -
jakoś mam sentyment do tego wątku.... tu jest cała jej historia, tyle wydarzeń, informacji, tyle serca.... sama nie wiem.... mam dobrą wiadomość w tym wszystkim - sunieczka chętnie zjadła i Renala i nerkową karmę Hillsa.... a ile tego dzisiaj zjadła..... jestem przerażona.... żartuję, cieszę się, że odzyskała apetyt, tylko nie wiem, którą karmę zamówić dla mojej księżniczki ;) no i mam już ipaktine dla niej
-
[quote name='Ania i Kajber']No to muszą zadecydować założycielki watku i opiekunki psów. Ja tez uważam, ze jeżeli Apollo miałby isc do DT, to: po pierwsz e- po kastracji po drugie - pod warunkiem, ze Saba nie zostanie sama w schronie- będzie hotelik lub DT dla niej, i co za tym idzie deklaracje na m.in. 400 zł/m-c, a na razie mamy tylko 200 zł jednorazowego od Canatdorry-więc ten drugi warunek to trudno wykonalny, niestety :-(.[/QUOTE] właśnie to chciałam napisać ( za wyjątkiem podejmowania decyzji przez założycielkę wątku:placz:)....dzień dzisiejszy spędziłam głównie (nie licząc pracy i bezskutecznego szukania błąkającej się po okolicznych polach od lipca bezdomnej suni)... na "konsultacjach w sprawie Apolla i Saby.... nawet z wetką rozmawiałam...szansa na podwójną adopcję jest znikoma, tak więc, jeśli dom jest naprawdę dobry - warto to wykorzystać - ale... 1. Saba nie może zostać w schronisku sama 2. Apolla trzeba wykastrować, na starszego pana tego zrzucać nie możemy - czy w schronisku da się to załatwić? po rozmowie z panem troszkę mnie coś niepokoi... czy Apolla nie czeka powtórka - pan wygląda (w rozmowie telefonicznej) na chorego - po udarze, wylewie....no i pies nie mieszkal w bloku... elisse mogłaby wizytę przeprowadzić - jest z Poznania, jednak zna się na chartach, trudno jej ocenić wymagania owczarka - czy macie jakąś "ankietę przedadopcyjną"? albo kogoś od owczarków w Poznaniu ;) czy DT dla suni może być na wybiegu z budą i innym psem? co do podjęcia decyzji..... założyłam im watek po pierwszym (przypadkowym) spotkaniu ich w obornickim hoteliku, potem raz jeszcze widziałam je tam, no i trafiły do schroniska... ich smutek i dramatyczna sytuacja - spać nie mogłam, dlatego założyłam watek, dodawałam ciągle na nk, pytałam (namawiałam!) rożnych ludzi.... ale bardziej chyba znają te psy ich schroniskowe opiekunki - zwłaszcza kochana Basia.... chyba one powinny zdecydować, nie ja....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa'] Rysio nie ma allegro[/QUOTE] już ma! wyróżnione! [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1326543533[/url] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Podaję kolejne wpłaty na rodzinkę z lasu: 25,00 płacę z allegro 10,00 NICK KASIACZEK Allegro 30,00 dla Saby i Reksa Anna Michałowska, Bełchatów 25,00 allegro - płacę z Allegro 30,00 rodzina z lasu - allegro anek-25a 10,00 rodzina z lasu-allegro Krystyna Tomzik, Myszkow 5,00 rodzina z lasu- allegro doppel ganger666 4,00 dla Saby i Reksa WALDI 48 za mc-11 10,00 dla rodziny z lasu- Monika Matuszewska, Złoczew 50,00 dla Saby i Reksa Anna Baranowska, Lublin 40,00 - płacę z allegro Przyjmuję, że wpłaty z systemu "płacę z allegro" są na ten cel. Monisiu, sprawdź to na aukcjach, czy się zgadza.:loveu: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
mari23 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ze łzami kapiącymi na klawiaturę podpisuję się pod tym:loveu: -
10 letni Stefko...Żegnaj Stefciu...:( (*)
mari23 replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja wpadłam do Stefcia, a Stefcio.... wpadł mi do serca! i to Twoja wina! ;) -
[quote name='agiojoj']O rany:shake: Ale trudna decyzja....jeśli rozdzielić,to chyba tylko z "pewniakiem",że w nowym domu futrzak nie będzie miał dobrze tylko co najmniej będzie miał krainę szczęścia!...trzymam mocno kciuki za te psiaki[/QUOTE] oj, tak, Agatko, decyzja tak trudna, że dla mnie.... chyba za trudna.... Basiu - naprawdę nie wiem.... tak myślałam, że jak Tiara-Misia, co na tymczasie u mnie jest znajdzie dom, to może wezmę jedno, gdyby drugie dom znalazło.... dzisiaj - po badaniach - okazało się, że chyba na domek nie ma co liczyć - sunia ma chore nerki... chyba przede mną bezsenna noc... gdybym miała kontakt z ich panem, a on jeszcze żył, może on by zdecydował..... albo i jemu oszczędziłabym tego, dość cierpi, jeśli jeszcze żyje... Basiu, Ty widujesz je teraz - co myślisz? wolf122 - ogromne dzięki - jesteś z nimi od początku... one są we Wrocławiu, a ewentualny dom byłby w Poznaniu, więc Górny Śląsk to w przeciwnym kierunku...
-
Bjutko, bardzo Ci dziękuję!!! wydrukuje sobie i będę czytać, jak mnie dopadnie depresja... Podniosłaś mnie na duchu, bo do tego, ze ja chora, to już przywykłam, ale tu..... tyle złego przeszła, a jak zostało się tylko cieszyć, to ona chora.... a ipakitine to właśnie to, czego nazwy zapomniałam - już jutro będzie, sucha hillsa i royala mam parę małych paczek - zobaczymy, która jej bardziej posmakuje....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
wpłaty na Stowarzyszenie dla lesnej rodzinki: 25,- "placę z allegro" (5.11.) 40,- dla rodziny z lasu - Robert G. Iwona G. ze Szczecina (5.11.) -
[quote name='Olena84']Może jakaś akcja ochotnicza do złapania psa, sama rady nie dasz, ale tez ktos musi byc gotowy Ci pomoc o kazdej porze...[/QUOTE] no właśnie kogoś takiego mi brakuje.... te dwie sąsiadki chętne są do pomocy, ale strasznie się Misia boja, nie pomogą w złapaniu... za to mogę się u nich zatrzymać i obserwować, poczekać.... to za mało, żeby mi się udało wiem od sąsiadek, że 8 grudnia jest sprawa sądowa - sąd ma dokonać podziału, bo oni nie chcą się dogadać.... jakby ta sprawa miała się wkrótce zakończyć, to byłoby super, sytuacja by się wyjaśniła, ale pewnie ci pieniacze nie popuszczą - złożą znów jakieś odwołanie... no i oby do tego czasu Misiowi nic się nie stało...
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ale czasami się przecież zdarza gorsze samopoczucie u psiaka. Nie wiem czy tak od razu potrzebny jest antybiotyk do tego osłonowo i badania krwi. Ja swoim nigdy tak nie robię:roll: Antybiotyk podany bez specjalnej przyczyny wcale nie jest taki dobry i też przecież osłabia psa. No chyba, że się coś rozwinie;)Mam nadzieję, że to fałszywy alarm.[/QUOTE] po sterylizacji, która jest nagłą zmianą w gospodarce hormonalnej organizmu - zdarzają się przejściowe "zaburzenia zdrowotne",tak było u mojej suni, mam nadzieję, że u Kaji , że to właśnie to, a nie coś poważnego... przelewu wciąż nie zrobiłam, bo prezes nieuchwytny...