-
Posts
5503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Piromanka
-
Miniaturka jamnika ma domek i 13-letnia mamusie-szczesciarz
Piromanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Keri, zbieramy pieniążki na twój transport do domku!!! [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13508960#post13508960]Keri zbiera na transoprt do DS!!! Ubrankowo!!! Do 21.11, godz. 23.59 - Dogomania Forum[/url] -
Ojejku, jakie piękne nowe zdjęcia! Szkoda, że do ogłoszeń takich nie było...:-(
-
Po kilku dniach jak ogłaszałam Primę dostałam maila od Pani: "[I]Witam Panią, Bardzo chciałabym pomóc, ale jestem ograniczona dobrem moich zwierząt i dziecka. Mam 6-letnią pudelkę i 8-letnią koteczkę oraz 2,5 roczną córkę. Bardzo proszę o informację, jak zapatruje się Pani na taki dom. Suczka jest trochę zazdrosna, dziecko w wieku nieco nieobliczalnym (czasem ciągnie za włosy, a nawet uderzy jeżeli w porę nie zdążę zareagować). Kot - oaza spokoju, choć intruzów nie lubi, ale wychodzi na długie spacery i jakoś sobie radzi. Kiedyś w naszym domu było dużo zwierząt na tzw. przechowaniu i jakoś sobie radziliśmy z tą rotacją, ale widzę, że moje zwierzaki cenią sobie ten obecny spokój. No i wtedy nie było córki, a jest to element dość istotny w moim życiu. Będę wdzięczna za komentarz. Pozdrawiam i życzę powodzenia w Pani pięknej i jakże potrzebnej działalności. Ewa[/I]" mail: [email][email protected][/email] Może do mniej uderzymy?
-
Wyraz twarzy jej się nigdy nie zmienia :evil_lol:
-
[CK] ZORRO_co ze mną będzie, gdy zklikwidują Cichy Kąt? ;(
Piromanka replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Zorreczku, poprosimy więcej wieści o Tobie! Jak się masz? Są jakieś telefony? -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
Piromanka replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co z tym pierwszym telefonem w sprawie Czarka? Zaproponowaliście mu innego psa? -
Wczoraj spotkałam sąsiadkę - babcię - w windzie. Pytam o psa. Mówi, ze oddała koledze do domu z ogrodem. Pytam, czy do domu czy do budy. Mówi: "Nie wiem.... Chyba do domu, bo nie widziałam na podwórku żadnej budy..." Mówi, że szkoda jej było oddawać psa, a i wnuczka strasznie płacze za psem. Najlepiej to oddać i nie interesować się więcej. Oddany - problem z głowy i umywam ręce... :-(
-
[quote name='fiorsteinbock']Warsiku, na gore! Tyle Cioteczek w Tobie zakochanych, a Ty skromnie główkę spuszczasz i nie chcesz sie pokazac :loveu:[/QUOTE] Jak się skończy bazarek z zeszytem, to będzie kasa na wyrożnione Allegro, które oczywiście zrobię. Już nie ma bata, zeby telefon sie nie rozdzwonił.