Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Witam na wątku. Ściągnęła mnie tu agata51. Niestety nie mam czasu przeczytać całego wątku, bo to bardzo wiele stron. [U]Jak mogę pomóc?[/U]
  2. Keri, zbieramy pieniążki na twój transport do domku!!! [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13508960#post13508960]Keri zbiera na transoprt do DS!!! Ubrankowo!!! Do 21.11, godz. 23.59 - Dogomania Forum[/url]
  3. [quote name='Ewelina.w38']dziewczyny Zojak ma już dom :loveu: i cała kwota pójdzie na Sunie. Zaraz sie wszytskiego dokładnie dowiem i wtedy 225 zł idzie do was!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy Ewelinko :loveu::loveu::loveu:
  4. majqa, ależ to nie jest absolutnie żadna twoja porażka! To jest porażka DS!
  5. Czy już jest po wizycie? I jak? Czy nasza Shirunia trafi tym razem lepiej?
  6. Bazarek: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13506582#post13506582]Ubrania dla dziewczynek, na jedzenie dla Sonii + do 20.11, godz. 23.59 - Dogomania Forum[/url]
  7. Ojejku, jakie piękne nowe zdjęcia! Szkoda, że do ogłoszeń takich nie było...:-(
  8. Po kilku dniach jak ogłaszałam Primę dostałam maila od Pani: "[I]Witam Panią, Bardzo chciałabym pomóc, ale jestem ograniczona dobrem moich zwierząt i dziecka. Mam 6-letnią pudelkę i 8-letnią koteczkę oraz 2,5 roczną córkę. Bardzo proszę o informację, jak zapatruje się Pani na taki dom. Suczka jest trochę zazdrosna, dziecko w wieku nieco nieobliczalnym (czasem ciągnie za włosy, a nawet uderzy jeżeli w porę nie zdążę zareagować). Kot - oaza spokoju, choć intruzów nie lubi, ale wychodzi na długie spacery i jakoś sobie radzi. Kiedyś w naszym domu było dużo zwierząt na tzw. przechowaniu i jakoś sobie radziliśmy z tą rotacją, ale widzę, że moje zwierzaki cenią sobie ten obecny spokój. No i wtedy nie było córki, a jest to element dość istotny w moim życiu. Będę wdzięczna za komentarz. Pozdrawiam i życzę powodzenia w Pani pięknej i jakże potrzebnej działalności. Ewa[/I]" mail: [email][email protected][/email] Może do mniej uderzymy?
  9. Na takie wieści czekaliśmy! BRAWO!!!
  10. Powstrzymam się od komentarza, bo kultura na forum obowiązuje... Eliza, były zdaje się jeszcze jakieś osoby chętne adoptować Primę. Może skorzystamy z tych kontaktów?
  11. Wyraz twarzy jej się nigdy nie zmienia :evil_lol:
  12. beba, zrobię na dniach bazarek. Powinno się uzbierać na karmę.
  13. Odległość od Teresina do Warszawy to 43-45 km, a nie 70. Podzwoniłam trochę po firmach transportowych i najtańszy transport wychodzi ok. 150 zł.
  14. Bardzo mi przykro, ale ja nie będę mogla pomóc :-(
  15. nescca, czy jest szansa na zdjęcia? Jak będą zdjęcia zaczynamy nową akcję ogłoszeniową.
  16. Wunia zapłacila za wyrożnienie na aukcjezwierzat.pl , a ja je zrobiłam. Proszę bardzo - oto efekt, Wars przez miesiąc zawsze na pierwszej stronie: [url=http://aukcjezwierzat.pl/aukcje_sprzedazy_ptaki_k27_strona1.html]Adopcje Oferty sprzedaży :: Kupuj Sprzedawaj zwierzęta na AukcjeZwierzat.pl[/url]
  17. [quote name='Piromanka']Grażynko, przeklej proszę listę ogłoszeń na pierwszą stronę, bo jak trzeba będzie odnawiać ogłoszenia, to będę latać po stronach i szukać. I tracić czas, który można przeznaczyć np na robienie ogłoszeń.[/QUOTE] Czy umknęło gdzieś? ;)
  18. Zorreczku, poprosimy więcej wieści o Tobie! Jak się masz? Są jakieś telefony?
  19. A co z tym pierwszym telefonem w sprawie Czarka? Zaproponowaliście mu innego psa?
  20. [quote name='auraa']KTO MOŻE ZROBIĆ WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ W wARSZAWIE dla Fifi? DOPADŁA MNIE GRYPA![/QUOTE] Gdzie w Warszawie?
  21. Wczoraj spotkałam sąsiadkę - babcię - w windzie. Pytam o psa. Mówi, ze oddała koledze do domu z ogrodem. Pytam, czy do domu czy do budy. Mówi: "Nie wiem.... Chyba do domu, bo nie widziałam na podwórku żadnej budy..." Mówi, że szkoda jej było oddawać psa, a i wnuczka strasznie płacze za psem. Najlepiej to oddać i nie interesować się więcej. Oddany - problem z głowy i umywam ręce... :-(
  22. A w sprawie Pyzy żadnych telefonów... :shake:
  23. [quote name='fiorsteinbock']Czy potrzebujesz wiecej zdjec Chlopaka, czy te wystarcza?[/QUOTE] Więcej! Im więcej tym lepiej. I same śliczne poproszę :loveu:
  24. [quote name='fiorsteinbock']Warsiku, na gore! Tyle Cioteczek w Tobie zakochanych, a Ty skromnie główkę spuszczasz i nie chcesz sie pokazac :loveu:[/QUOTE] Jak się skończy bazarek z zeszytem, to będzie kasa na wyrożnione Allegro, które oczywiście zrobię. Już nie ma bata, zeby telefon sie nie rozdzwonił.
×
×
  • Create New...