Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Po prawda, jest problem z odnalezieniem "swoich" wątków....
  2. Polecam hotel u Megii1 w Serocku.
  3. Allegro dla Kawy. Bardzo prosimy o pomoc: [url]http://www.allegro.pl/item820729580_cale_zycie_bezdomna_teraz_grozi_jej_smierc.html[/url]
  4. Dada, zaraz robię bazarek z bombkami. Śliczne są!!!!
  5. Czy jest szansa na nowe zdjęcia Bojuska? Myślę nad odnowieniem ogloszeń.
  6. Zapraszam na bazarek dla Pręgusia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?173828-Damskie-mAE-skie-i-chlopiAE-ce-ubrania-na-PrAE-gusia-do-24-11-godz-23-59&p=13529523#post13529523[/url] Proszę o kupowanie, promowanie i podnoszenie. dziękuję
  7. Oooo... No w sumie może i dobrze. Generalnie spoko.
  8. [U]Bazarek dla Sary: [/U] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13524876#post13524876]Torebka + buty - komplet w identycznym kolorze - na SARĘ - do 23.11, godz. 23.59 - Dogomania Forum[/url]
  9. No i przede wszystkim ZDJĘCIA!!!! NOWE ZDJĘCIA!!!
  10. Łatuś! Nie strasz królika!
  11. Ciotki, prroszę: [url=http://aukcjezwierzat.pl/aukcje_sprzedazy_ptaki_k27_strona1.html]Adopcje Oferty sprzedaży :: Kupuj Sprzedawaj zwierzęta na AukcjeZwierzat.pl[/url] Ps. Jak tylko znajdę chwilę, porobię mu ogloszenia. Mysle, ze nawet w tym tygodniu jeszcze.
  12. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dżeki ma tylko 2 ogłoszenia? :eek2: Chyba ciotka Piromanka musi się porządnie wziąć za wątek ;)
  13. Kurka wodna, ciotka, tu jest całe zatrzęsienie ONków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maaasa-onkow-w-ostrowi-prosimy-o-pomoc-w-ogloszeniach-nowe-zdjecia-str-35-a-139474/[/url]
  14. beba, jak wejdziesz na dogo to napisz proszę, ze dzwonił dobry domek po Sonię. Proszę......
  15. To jest jakaś masakra co się dzieje u tego faceta!!! :grab: Nie wiem już sama co lesze co gorsze. I co tu teraz zrobić...?!
  16. Pręguś już nie pierwszej młodości, to może i amory mu nie w głowie ;)
  17. Bardzo niedobrze... :shake: A dałbyś radę zrobić mu kilka nowych zdjęć? Te które mamy są dawno nieaktualne....
  18. Jamor, korzystając z tego, że jesteś na wątku - czy były jakieś telefony w sprawie psa? Ma sporo ogłoszeń...
  19. Słuchajcie, obiecałam że zrobię nowe ogłoszenia i je zrobię. Ostatnie niestety krucho z czasem. Ale Reks jest priorytetem. Wyczytałam, że są ogłoszenia wykupione na bazarku. I już sama nie wiem co robić ....?
  20. Pyza w piątek dostała jeszcze zastrzyki. W weekend sama podawałam jej żel z antybiotykiem do uszek (gratis od pana doktora). I dzisiaj rano idę z nią na kontrolę. Mam nadzieje, ze to już będzie koniec. A poza tym Pyza ma nieziemski apatyt. Je okropnie dużo :crazyeye: Nie mam pojęcia gdzie jej się to mieści... Je 3x więcej niż Miś. Troszkę przytyła :oops: Wychodzi na spacery już bez smyczy. Biega sobie, załatwia sie i ogląda za siebie co chwila żeby sprawdzić, czy aby na pewno idę za nią. Jak idę wolniej niż ona, to zatrzymuje się i czeka na mnie. Przeważnie to ona sama prowadzi mnie pod drzwi klatki.
  21. Typowy obraz Polaków: [U]pieniactwo[/U], a zero konkretnych działań :roll:
  22. Chyba około 6 lat.
  23. Ale piękny pies z niego! :crazyeye: :loveu:
  24. J_ulia, napisz proszę kwotowo ile dokładnie Pręguś ma długu i na co dokładnie są potrzebne pieniądze. Zrobię bazarek. Może choć trochę dziurkę załatamy.
×
×
  • Create New...