Zanim ktos zostanie nauczycielem, a tym bardziej rodzina zastępczą, powinien przejść obowiązkowo szereg testów psychologicznych, a może nawet być na obserwacji psychiatrycznej. Ale to tylko marzenia.... Co za koszmar.... Az mi się porannej kawy odechciało, bo do wymiotów mnie zbiera.....