Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. [quote name='marlenka']Nugacik jest bardzo skoczny :evil_lol:[/QUOTE] Z takim brzuszyskiem to zadziwiające ;)
  2. joanna, a może byś wzięła młodego baraka na tymczas - Ty tak szybko domki znajdujesz...
  3. Bardzo, bardzo się cieszę!!!! :loveu:
  4. [quote name='sodalis']Ale nadal plan jej zagrania stamtąd jest aktualny?[/QUOTE] Na pewno, bo trzeba ją pilnie wysterylizować. Inaczej będzie rodzic szczeniaki co chwila i będzie coraz więcej bezdomnych psów do ratowania :shake:
  5. [quote name='Negri_2008']Dzwonił miły Pan i chce Zojkę do domu!!!!!!!!!!!! Wypatrzył ją na stronie Morusek.pl ;)[/QUOTE] Czyżby z ogłoszenia? Ciesze się, ze nie narobiłam się na marne!
  6. [U][B]Zapraszam na bazarek:[/B][/U] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13487832#post13487832]Psy, konie, kocęta - ksiażki dla miłośników - na Kawę, do 18.11, godz. 23.59 - Dogomania Forum[/url]
  7. ivette, to co napisalaś powyżej to oczywiście prawda bynajmniej ja temu nie zaprzeczam. W 100% się z tym zgadzam. Mnie chodziło jedynie o to, żeby nie witać nowych użytkowników forum z odmiennym zdaniem (do którego maja oczywiste prawo) obrażając ich. Od kilkudziesięciu stron tego wątku nie padło ani jedno zdanie, które nie byłoby wypowiedziane wcześniej. Przez kilkadziesią stron wszyscy nakręcają się pisząc w kółko to samo. To oczywista nagonka. ivette, wnoś sprawę do sądu i nie nakręcajmy się już ciągle wykrzykując to samo. Czekam na decyzję sądu.
  8. Dziękujemy za bazarki! :loveu::loveu::loveu: Jesteście ciotki niezastąpione. Wczorajsza i dzisiejsza wizyta była taka jak zwykle - czyszczenie i zastrzyki. Zapytałam weta o całkowity koszt szczepień i uzgodniliśmy: 75 zł - full wszystko co trzeba + 55 zł - kaszel kannelowy. Czyli razem wyjdzie 130 zł. Chyba nie jest dużo jak za wszystko, prawda?
  9. Dygusiowa, a jaki Ty byś domek chciała? Masz ogłoszonka jakieś?
  10. Wiem, że dopiero przed wizytą, ale już melduję się w gotowości do usłyszenia relacji.
  11. Na całym tym wątku nie widziałam ani jednego postu, ktory gloryfikowałby (odsyłam do słownika) działanie Fundacji. Przesadą jest także nazywanie nowych członków forum "grupą wzajemnej adoracji". Skąd ten wniosek? Bo przedstawiają odmienny punkt widzenia? To jest punkt widzenia właśnie osób spoza dogo - mieszkańców miasta. Ale widać niewiele wart, bo mają mało postów na dogo... Posługując się cytatem ze znanego filmu: Czy racja dogo jest "mojsza" niż "twojsza"? Ja także mam swoje zdanie w tym temacie, ale żeby od razu negować każdą inną pod względem oceny opinię to też przesada.
  12. [quote name='marysia55'][/B] chyba właśnie w tym tkwi sedno sprawy. Nie pomoc zwięrzętom tylko zaspokojenie własnego EGO wzięło górę nad[B] statutowymi obowiązkami[/B] organizacji takiej FFA plus brak samokrytycyzmu i arogancja w stosunku do innych organizacji, które same wystapiły z chęcią pomocy. W przypadku FFA/Oddział Częstochowa to nie jest pojedyncza wpadka przy pracy , którą każdy by zrozumiał , to ciąg nieustających, nieudanych akcji na które juz niestety nie mozna byc obojętnym i udawać, że każdemu "może powinąć sie noga". Ta organizacja z ich szefowymi stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia zwierząt. Dla mnie osobiście wpisy osób, które mają 1 post w swojej działalności na Dogo nie stanowią żadnej argumentacji w stosunku do, których należałoby sie wypowiadać. Jest to jednoznaczne z wprowadzeniem na Dogo kolejnej osoby z " kółka wzajemnej adodoracji".[/QUOTE Nie no.. To już przesada...
  13. Ludzie WALCZYMY!!!! Robiłam jakiś czas temu Reksowi ogłoszenia. Nic nie ruszyło. Zobowiązuję się do zrobienia kolejnej porcji ogłoszeń, o ile będą nowe zdjęcia.
  14. Wata mineralna nie jest bezpieczna. Nie powinien na tym leżeć, o ile to na zdjeciach jest taka watą.
  15. Kasiaraf, jak wklejałam linki do ogłoszen to dogo mnie wylogowało i nic się nie zapisało. Nie potrafie w tej chwili wypisać z pamięci 40 portali ogłoszeniowych, na których go umieszczałam. To większość portali na których zazwyczaj ogłaszam psy.
  16. [quote name='Ammounie']Trudno się dziwić! słyszałam że Ciocia Piromanka gotuje cudowne rzeczy! :loveu:[/QUOTE] :crazyeye: Skąd wiesz? Kto Ci powiedział? :crazyeye:
  17. Grażynko, przeklej proszę listę ogłoszeń na pierwszą stronę, bo jak trzeba będzie odnawiać ogłoszenia, to będę latać po stronach i szukać. I tracić czas, który można przeznaczyć np na robienie ogłoszeń.
  18. [quote name='AnnaA']Lusia jest niestety bardzo bojazliwa. Boi sie nowych ludzi, boi się obcych psów. Dzisiaj na spacerze po spotkaniu z dwoma tubylczymi psami /była na smyczy/ uciekała tak do domu, że za nią właściwie fruwałam. Ale najważniejsz, że wiedziała gdzie dom.[/QUOTE] Zauważyłam, że wszystkie 3 nasze maja tę samą wspólną cechę :shake:
  19. Z ogłoszeń nikt się jeszcze nie odezwał?
  20. [quote name='marlenka']Kochana oplułam kompa , zachłysnełam się ślina i umarłam ze śmiechu jak to przeczytałam[/QUOTE] A nie jest tak?! ;)
  21. Już mnie szlag trafia, na takich typów. Pokurcz wygląda, jakby powstał z wyschniętej spermy tarzana, w głowie pustki, a wydaje mu się, ze jest panem świata i może decydować o życiu i śmierci. Normalnie bym takiego #@&$%() !!!
  22. Jestem, jestem. mam tyle ogłoszeń do roboty, że się obrobić nie mogę. :morning::comp26::wallbash: Ale jak Was kilka dni nie zbawia, to wszystkie dane do ogloszeń + link do wątków + petycję ;-) poproszę na PW.
  23. Do góry Zorruniu! Piękny psiak jesteś!
  24. Nie chcę marudzić, ale te zdjęcia są "mało zachęcające" do adopcji w ogłoszeniach.
  25. Muszę przyznać, że nasza wylękniona Pyza robi coraz większe postępy. Dzisiaj jak zobaczyła, że niosę coś do jedzenia, stanęła przede mną na dwóch tylnych łapkach jak świstak i czekała aż coś dostanie. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...