Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Witajcie, chciałabym zacząć szkołę w Katowicach o kierunku takim jak Wy oczywiście :) napiszcie prosze ja to wszystko wygląda, kiedy jest wogóle kolejny nabór ? jacy nauczyciele, szkoła, przedmioty...wszystko wszystko :D:D:D
  2. To co piszecie jest przerażające, podziwiam Cię Koszmaria że potrafisz żyć z kims takim naprawdę, czapka z głów. Ja zabiłabym albo TZ albo siebie żeby nie słuchać takich bzdur. Moi bracia też mają tendencję to takiego głupkowatego zachowania, ale te wszystkie teksty wypowiadane są w absolutnym żarcie. Tata który zawsze był na NIE dla psow a tym bardziej kotów(chyba że pies podwórkowy) dziś kocha nasze dwa potwory na swój sposób. NIe jest specjalnie wylewny, nie głaszcze psów nagminnie. Robi to czasami a przez to pies przeżywa niesamowitą radośc jak zostanie przez Niego pochwalony i jeden i drugi. Kiedyś było o wiele wiele gorzej, pies nie mógł nawet spać ze mną w jednym pokoju, dziś przymyka oko na to jak śpi w łóżku choć bardzo tego nie lubi, oczywiście tylko w moim. Teraz czasem coś powie do psa a pies się cieszy jak głupol :D w przeciwieństwie niż jak ja do niego coś mówię, robię to cały czas więc słucha ale nie ma takiej radości kiedy powie to tata. Czasami pod wpływem innych ludzie potrafią zmienić swój stosunek do czegoś, ale kiedy jest to niemożliwe to osobiście nie wybrażam sobie życia z kimś takim pod jednym dachem, wszystko jedno czy to mama, tata, TZ, czy brat lub dziadek...
  3. Tak Tak !! Chcemy fotki:shiny::sweetCyb:
  4. może tak wyskoczę z pastą cynkową ? w leczeniach skórnych jest bardzo dobra ...:)
  5. Trzymam kciuki za to żeby ktoś ją wypatrzył :) w ogłoszeniu na gumtree brakuje "umie" ;) ale to szczególik nie warty chyba uwagi ;)
  6. [quote name='Shania']Cieszę się, ze doszły pieniążki...teraz zbieram na karton pod most:)...hehhe[/QUOTE] Hmm to może ja pomogę ? Wczoraj rodzice skladali dużą szafę...kartonów dużo ! :D:D:D:D:D
  7. No i jasna sprawa :D w razie czego wyślij na mojego maila ankietę jeszcze raz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gdyby coś nie dotarło podrzucę ją Formicy. Dziwne że nie możesz się dodzwonić, nr jest dobrze podany(sprawdziłam dla pewności) więc cóż moge poradzić tylko próbować a ja zaraz zaklikam i zapytam co się dzieje. W razie czego na PW podam nr. gg :)
  8. teresz napisz mi proszę skąd ta pani wogóle się wzięła? :D na który nr. nie możesz się dodzwonić ? na ten od Pani ? Jakieś szczegołowe konkrety, jesteś w kontakcie z Formicą ?
  9. A ja poprosze nr. konta bo jeszcze nie dostałam na PW do wpłaty :)
  10. Witaj śliczna :D naprawdę urodziwy z niej psiak, gdyby nie pysio i wystające kosteczki ale będzie dobrze ;)
  11. Maluszki widzę że wszystko idzie ku lepszemu :)
  12. Hehe takie małe brzydactwa są najfajniejsze :D ja sama nie raz powiem do swojego psa jednego czy drugiego "śmierdzielu" :D ale to iście z miłości:loveu: on w odpowiedzi przynosi mi zbawkę:evil_lol: Cóż możemy poardzić na tych "innych" ludzi. Przykład z weekendu. Bylam u babci która ma suczkę z rakiem, ma już duże zwisające guzy na sutkach. Stwierdziłam że muszę jej pomóc bo przecież ona tak nie może żyć, ma 14 lat ale może warto spróbować. Wszystscy patrzeli na mnie jak na dziwaka z kosmosu, jeszcze na dokładkę powiedziałam że choćbym miała wydać 1000zł a miałaby żyć jeden dzień to spróbuję...cóż, chyba nie muszę Wam mówić jak wyglądali i co powiedzieli:shake:
  13. Zmiataj na górę !! :)
  14. Serducho jest najważniejsze, psie i Twoje ;)
  15. Trzymajmy sie wersji że znalazła dobry dom :(
  16. hej ciapek co u Ciebie ???
  17. Hopciaj kochana :)
  18. 10 zł jednorazowo odemnie :) wplacę po niedzieli :) kropla w morzu...
×
×
  • Create New...