Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Hej Birusia jak się masz ?:)
  2. [quote name='Gosiara']Ja też zrobię ogłoszenia:)Ale tekst potrzebny;) żarełko przyniosę w sobotę na akcję...[/QUOTE] Mamy jakąś akcję ?
  3. Mogę poczekać z Wami ? ;)
  4. Co z tą Alą jeśli można zapytać ?
  5. Litterka myślę że odrobinkę przesadzasz ;) z tym spacerem to nie bardzo trafione porównanie. Biorąc pod uwagę Twoją teorię to może wogóle nie warto brać psa bo przecież coś może się mu u nas stać nie dobrego a samamu najlepiej położyć się do trumny i czekać na śmierć ;) Komuś przytafiło się coś zlego z tymi smakami i podzielił się dalej tą wiadomością co mogłoby skutkowac najwyżej tym że ktoś zaprzestanie podawania kostek swojemu psu. O to przecież chodzi żeby wymieniać się spostrzeżeniami. Jeżeli chodzi o producentna to wcale nie zdziwiłabym się gdyby sprawy właśnie NIE zbadał bądź zataił...multum jest takich przypadków w świecie "ludzkim" a co dopiero w "psim".
  6. Dziękuję Wam że byłyście na wątku:(
  7. witajcie, niewiele pomogę :( wczoraj zabrałam psa z lańcucha do siebie na DT. Trzymam z całego serducha kciuki za Was dziewczyny !!!
  8. Bardzo mi przykro :( Takie rzeczy niestety też się zdarzają i nic na to się nie poradzi. Odeszła szczęśliwa :(
  9. Tu nikt nie robi żadnej afery bez opamiętania, ludzie wymieniają się doświadczeniami...to chyba dobrze ? po to tu jesteśmy... a co do tego leku, to wiadomo że to akurat on był przyczyną na 100% ?
  10. Może najpierw zacząć od DT ?
  11. Ale fajny maluszek, ja niestety jestem za daleko ale będę trzymac kciuki za niego i za Was. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ogrodzić kawałek przy wejściu do rury, wywabić go "na jedzienie" a kiedy wyjdzie zatkać rurę i wtedy spokojnie go złapać. To takie pomysły laika, to niestety wymaga czasu i poświęcenia. Zajmę się trzymaniem kciuków chyba ;)
  12. Jeszcze raz !! Coś tu pustawo :(
  13. mmmmm Murzynku Ty bogaczu ;)
  14. [quote name='Kalva']Klarunia dohopsałaś się po domek? Śliczna jesteś, obyś przyniosła szczęście też innym jamnisiom - właśnie oglądałam jamnisiowe wątki (sama przygarnęłam bardzo podobną do Klarci sunię). Droga Antonówko, jeśli byłaby Pani po 11. dalej zainteresowana pokochaniem i uratowaniem jakiejś jamnisi - gorąco polecam jamniczy wątek - tak dużo ich czeka na domek - i niestety ciągle ich przybywa...[/QUOTE] Dohopsała dohopsała :) szczęśliwie :) jednak wciąż czekamy na transport, ale nie martwimy się bo w razie czego jak już pisałam wcześniej po 10 Formica i tak musi jechać do Lublina więc zamiast pojechać pociągiem,pojedzie autem razem z Klarą :) Mam nadzieje że Klara przyniesie szczeście jeszcze komuś ;)
  15. Myślę że to jest TEN dom ;)
  16. Może poprostu taki jej urok, je tyle ile potrzebuje, wie co robi. Kiedyś wet mi to wytłumaczył apropo mojego ONka,kiedy już jadł, to nie dojadał a sylwetką i kondycją zadziwił samego weta, jak na 9-cio latka wygląda super, potwierdziła to też inna lekarka, "swietną ma linię". Poprostu tyle potrzebuje, kiedyś jadł dwa razy dziennie i nie dojadał, teraz je raz i zawsze wymiecie wszystko ale nie można mu ładować ile wlezie, ja już mam miarkę w oczach. Tyle potrzebuje i już, może Twoja psica także ? Mój Dżok czasami dzień, dwa nic nie je, musi się przegłodzić, potem wszystko znów wraca do normy.
  17. Fajny temcik, napiszę kilka słów i przy okazji podniosę :) [B]SPACER[/B]-wiadomo jaka rekcja (może nie tak żwawa jak u Waszych bo moja ma 11 lat) [B]CHODŹ TU[/B](na spacerze)- należy stanąć w miejscu i czekać aż pani sama sobie przyjdzie, w razie gdy jest wyjątkowo upierdliwa iść jak najwolniej się da co by po drodze zmieniła zdanie i jednak sama przyszła:D [B]NIESPODZIANKA[/B]- szaleństwo, tyłek nie nadąrza za ogonem, gapienie się na szawkę gdzie są smaczki,lodówkę bądź ręce które podąrzają do niespodzianki, złapać, zwiewać. [B]A CO TU JEST?-[/B] węszenie i szukanie piłki, smaczka bądź myszy (której oczywiście nie ma):D [B]DAWAJ ZADEK!!!-[/B] uciekanie z prędkością światła z podkulonym zadkiem i ogonkiem bo mnie złapie :D [B]DAWAJ BUZIACZKA[/B]- należy przejechać pani ozorem po twarzy za co będą dłuuugie głaski, w razie gdyby się skończyły czynnośc powtórzyć i ewentualnie gapić się w oczy aż wkońcu zacznie dalej czynić swą powinność;) [B]NA MIEJSCE[/B]- spuścić łeb, udawać straszliwie pokrzywdzonego,gapić się spod stołu(a nóż zmienią zdanie) [B]TAM NIE!!-[/B] nie zmianiać kierunku. [B]ZOSTAW TO!-[/B] połknąć i uciekać [B]CHOOOOODŹ DO PAŃCI SIĘ PRZYTULIĆ[/B]- nic nie słyszę, nic nie widzę, ciemny jestem :D gdyby się zbliżała udawać zbolałego. [B]ZŁAŹ Z ŁÓŻKA[/B](tata)- udawać oczywiście głuchego i na dodatek w absolutnie głębokim śnie, rościągnąć się na potwierdzenie, kiedy pojawia się krzyk zejść najwolniej jak to możliwe z miną męczennika. Do tego kiedy ktoś coś je, gapić się perfidnie (bo przecież na oczy zawsze działa) pokazać oczywiście że jestem przeokrutnie głodzony w tym domu, nikt mnie nie kocha i umrę jak nie dostanę kawałeczka tego co jesz:D
  18. Wrzuciłam wkońcu Pandę na bloga, co u maluchów ?
  19. a może zmieniono poprostu nazwę...ja na szczeście też kupuje sprawdzone smaczki, chociaż kto wie co się okaże za kilka lat...odpukać. Mam nadzieje że moim psom nic sie nie odklada.
  20. [quote name='Ajula']ojej jaki wstyd, Birka dewastuje taki ładny ogródek :oops: to może ją zabierzemy?[/QUOTE] Czarny humor widzę ;) Birka ma się tak dobrze że aż serce rośnie :) żeby tak moja mama czy babcia biegały z moim psem...;)
×
×
  • Create New...