-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
Cioteczki zajrzyjcie proszę do Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu[/URL]-(
-
Cioteczki zajrzyjcie proszę do Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu[/URL]-(
-
Sunieczka, z mordeczką jak małpeczką, do kochania. MA DOMEK :)
marra replied to zapka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie proszę do Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu[/URL]-( -
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
Nierefolmowalny uciekinier czyli pies który jeździ autobusami!
marra replied to marra's topic in Wychowanie
Przypomnę że temat pierwotny jest o "niereformowalnych uciekinierach" ;) -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
marra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Wyłaź mały z tego kanału !! -
rzeczywiście bardzo podobna...oby jej się udało :(
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
marra replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Wczoraj na akcji w Platanie, Panda miała dosyć duże wzięcie więc trzymajmy kciuki żeby i jej się udało ;) -
Aż się boję zajrzeć do tego linku :(
-
Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)
marra replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cicho Murzynku u Ciebie ?:) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='danielka92']Chociaż właściwie możesz się odwdzięczyć...:cool3: Uściskaj od cioci Danielki kochanego liska :)[/QUOTE] Z przyjemnością się odwdzięczę:) Lisek zaczyna się czuć coraz pewniej u mnie, do tego stopnia że pogonił kury:shake: jak mój tata się dowie to chyba mnie ukatrupi:roll: trzeba będzie pomyśleć nad tym, jakieś rady ? no nic, póki co idę pozapraszać kogoś bo tu mało nas trochę;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='danielka92']Za wiele ich na razie nie zrobiłam, bo niestety czas na to nie pozwala, ale jak będę miała chwilę to porobię jeszcze kilka :) [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22334,Lw==.html#[/URL] [URL]http://adpedia.pl/slaskie/zabrze/drobne/zwierzeta/ogloszenie/chester_pies_o_wielkim_sercu_szuka_domu,115296/[/URL] [URL]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/sprzedam-psa/ogloszenie/chester_pies_o_wielkim_sercu_szuka_domu,17840/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/17108/[/URL] [URL]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/chester-pies-o-wielkim-sercu,iddc8323k713e45.html[/URL] [URL]http://zabrze.freecf.pl/chester-pies-o-wielkim-sercu_a24783[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=142197[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=93427[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/32402.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/chester-pies-o-wielkim-sercu/23349[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/CHESTER_-_PIES_O_WIELKIM_SERCU,244744[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/13423.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/CHESTER---PIES-O-WIELKIM-SERCU.html,170258[/URL] [URL]http://zabrze.olx.pl/item_page.php?Id=135744781&g=6[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/67864[/URL][/QUOTE] Danielka bardzo dziękuję:multi::multi::multi: -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='danielka92']No widać, że woda zbyt czysta nie była :D Ale za to jaki zadowolony. Wygląda po tej kąpieli jak taki puszek mięciutki :) A pchły niech lepiej uciekają! :D[/QUOTE] Na tym zdjęciu to akurat była woda z namaczania Chestea, a wyobraźcie sobie jaka była przy spłukiwaniu:roll::roll: Rzeczywicie jest teraz jak mięciutka kuleczka, no i ta jego "lisia kita"!!!!:cool3::cool3: Chester dziś przespał spokojnie całą noc w korytarzu, jednak ulubiony schodek zrobił swoje;) nie było żadych szczeków ani narzekań z jego strony :) nie było też żadych niespodzianek typu koopa:multi: Czy mogę na kogoś liczyć w sprawie ogłoszeń ? -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze pchly sobie poszly ............[/QUOTE] Nie poszły cholery :( dwa dni odczekamy i zaaplikujemy krople. -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
A takie sobie miejsce obrał do snu :) [IMG]http://i53.tinypic.com/2jfawxe.jpg[/IMG] Zawarzyłm że na tym schodku czuje się najbezpieczniej...mimo że na dole ma swoj kocyk i miski. -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i54.tinypic.com/2n7i9z6.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/6qy5qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2cgbw90.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/b8n6md.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/33ygk5v.jpg[/IMG] -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Przede wszystkim dziękuję Wam za obecność na wątku:) Chester już wykąpany :) rzeczywiście był tym faktem bardzo przerażony szczególnie bał się lecącej wody ale kiedy poczuł na sobie milutki masażyk to się w miarę uspokoił i był do opanowania. Kilka raz próbował zwiać oczywiście ale jego krótkie łapki nie pozwalały mi na gibką ucieczkę ;) Nie pytajcie jaka woda z niego leciała. Podczas kąpieli stado pcheł go opuściło ale drugie stado zostało na nim, za dwa dni będziemy lać kropelki przeciwpchelne i chyba moje psy będą się musiały także załapać :( Pazurki ma łądnie spiłowane więc nie trzeba ich skracać. Niestety obawiam się że mały może mieć mały lęk separacyjny, nie mówię tu o niszczeniu czegokolwiek ale o darciu japy. Chester śpi na dworze i w nocy szczeka pod bramą, nie cały czas ale jednak poszczekuje. W budzie nie chce spać nie wiem dlaczego. Dziś na noc przeniesie się do korytarza, niestety do domu nie mogę go wpuścić ze względu na moją sukę. Po kąpieli był zamknięty w pomieszczeniu i też cały czas szczekał ale nic nie zniszczył. Będziemy nad tym pracować. Na mojego onka czasami pokazuje ząbki ale wcale się nie dziwię bo cały czas siedzi mu nosem w zadku, zawsze będę twierdzić że mój pies to gej :D Chester już zaczyna poszczekiwać, ale bardzo boi się facetów, podniesionej ręki i gwałtownych ruchów. Aha zapomniałam dodać że Chester albo jest niejadkiem albo po jedzeniu chleba zwyczajnie nie umie przywyknąć do czegoś innego. Dostaje jedzienie gotowane ale zawsze zostawi połowę, mięsko wyje ale też nie całe trochę ryżu i resztę zostawia. Możliwe że jest jeszcze zestresowany. Za moment w kolejnym poście wstawię fotki Chestera :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Nie masz pojecia jak sie ciesze ze go zabralas. Piesek jest sliczny i napewno szybko znajdzie kochajacy domek. Mam nadzieje ze ci ludzie nie wezma nastepnego psiaka na lancuch .[/QUOTE] Ja też się bardzo cieszę i mam nadzieje że podarujemy mu lepsze życe :) Raczej psa nie wezmą bo zagadałm babcię że w razie jakby chciała kolejnego psa to chętnie pomogę przy budwie kojca czy nowej budy ale zarzeła się że jak wezmę Chestera to ona nie chce narazie żadnego psa! więc to mnie pociesza :) A Chester już po swojej pierwszej wizycie u weterynarza;) ale po kolei. Gdyby nie paraliżujący strach na smyczy chodziłby całkiem fajnie, nauczył się dokładnie czoraj, ale i tak jak na wylęknionego psa było super. Boi się wszyskiego, aut, ludzi(szczególnie facetów), świateł, drogi, psów itd. Były momenty gdzie totalnie spanikował i tylko mógł zwiałby jak najdalej. Jak tak sobie szłam już do domu to ciągle myślę żeby mocno trzymać smycz żeby przypadkiem w jakimś miejscu się nie wyrwał ze strachu, i wierzcie czy nie nie, ta smycz właśnie wtedy się odpięła...tak poprostu bez żadnego szarpnięcia,dziwne zjawisko, dodam że odpięła się w miescu przypinania do obroży:roll:najadłam się strachu ale na szczęście to byo na łące więc bez aut i ludzi i Chester przyszedł spowrotem. U weterynarza bardzo spokojny, wystraszony ale grzeczny. Ogólnie jest zdrowy oprócz tego że ma w uszach taki syf że brak słów:crazyeye: (tak sobie skojarzyłam że to może skutek budy bez podłogi tylko sama ziemia) no i ma jedno jajko:roll: więc trzeba będzie przy okazji kastracji je wytagać z brzuszyska. Dostał krople na odpchlenie ale zaczniemy najpierw od kąpieli która nstąpi jutro z rana:evil_lol: a dopiero po dwóch dniach krople. Za jakiś tydzień kiedy opadnie mu stres zaczniemy pierwsze szczepienia . Jutro napewno pojawią się jakieś fotki :) Aha w lecznicy mieszkają tymczasowe koty na które wogóle nie zareagował, jak powietrze :) -
Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)
marra replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra'] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hyi5ag.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25ir894.jpg[/IMG] .[/QUOTE] Lisek juz ze mną :) zajrzyjcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu-(?p=15676387#post15676387[/URL] -
[quote name='Shania']tak, usiądź, i czekaj z Nami, do weekendu:)[/QUOTE] cudaśnie ;) a jeszcze tak po cichutku zaproszę na wątek liska, kolejnego podopiecznego Fundacjihttp://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu-(?p=15676387#post15676387
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
marra replied to halbina's topic in Już w nowym domu
No ładnie, a ja nic nie wiem, w sobote to nie dam rady ale w niedziele może mi się uda przyjść:) a tymczasem zapraszam na wątek liska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu-(?p=15676387#post15676387[/URL] -
Dziewczyny zajrzyjcie prosze do liska...:([URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu-(?p=15676387#post15676387[/URL]
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dodać że Chester spisał się w aucie rewelacyjnie, jakby jeździł całe życie. Od razu się położył z charakterystycznym westchnięciem a jak mu się znudziło to usiadł sobie i patrzył przez okno do którego zresztą ledwo dosięgał...chyba widział tylko niebo :D:D:D Wspomnę jeszcze o mojej mamie która stwierdziła że Chester jest ładniejszy od naszego Bobka:angryy: to oczywiście było karygodne stwierdzenie i zaowocowało kłutnią:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i54.tinypic.com/erkbd5.jpg[/IMG] -
Dlaczego lisek ? bo tak też wygląda ! :loveu: Chester całe swoje życie spędzał na krótkim łańcuchu, przy budzie bez podłogi, osamotniony, czesto bez wody a do jedzenia dostawał moczony chleb. Ponieważ mam słabość do takich małych brzydactw:loveu: moim celem stało się zabranie go z tego miejsca. Nie było łatwo, właścicielka, starsza Pani miała swoje "zasady" których się kurczowo trzymała. Pozostało mi dokarmianie malucha, o spacerach nie było mowy. Pewnego jednak dnia odchodząc od Chestera nie mogłam znieśc jego przeraźliwego szczekania...ze wszystkich sił chciał przywołać mnie spowrotem, krzyczał za mną żebym nie odchodziła...zatkałam uszy i się nie odwracałam a łzy pociekły jak rzeka, nikomu nie życzę takiego uczucia...postanowiłam wtedy że bez względu na wszystko muszę go zabrać!!!! Przy kolejnej wizycie bojowo nastawiona poszłam do właścicielki i usłyszałam znów ta samą śpiewkę...łzy zrobiły swoje...babcia się odrobinę ugięła a ja odrobinę nagięłam prawdę:oops: po długich negocjacjach Pani pękła:evil_lol: Chester pojechał ze mną po nowe życie...:multi: Nie wiem czy zrobiłam dobrze, mam chwile zwątpienia, pies bardzo cieszył się na widok swojej pani a ona opowiadała że nigdy nie zrobiłaby krzywdy psu. Podobno na początku był w domu przez krótki czas ale synowa ma uczulenie i pies powędrował na łańcuch. Z opowieści tej Pani wynika że Chester ma około 2-óch lat, młodziutki elegancik wygląda jak lisek i nawet ma taką kitę;), jest bardziej długi niż wysoki:loveu: Podobno bardzo posłuszny(jeszcze nie zdąrzyłam sprawdzić;)) na widok człowieka-szaleństwo, wręcz tańczy dookoła ale nie skacze po nogach, robi przyziemne piruety i aż dyszy z radości. Przy tym jest lękliwy, gwałtowny ruch i pies się kuli. Absolutnie nie ma w nim agresji do ludzi, można spokojnie nawet mu zabrac jedzenie. Z moimi psami dogadał się średnio ale zobaczymy co dalej będzie. Chester jest pod opieką Fundacji "Szara Przystań". Przebywa w Zabrzu w DT u mnie:) Szukamy dla niego DS, tego najlepszego bo zasłużył:lol: Dziś "lisek" odwiedzi weterynarza chyba pierwszy raz w życiu...potem czeka go solidna kąpiel bo sami wiecie jak sprawa wygląda:evil_lol: [SIZE=6][COLOR=red][B]Niestety nioczekiwanie wyniknął duuuży problem, Chester zagryza kury, w związku z tym nie może u mnie zostać, na gwałt potrzebuję dla niego DT jak najszybciej, na cito, na już !!!!! Błagam o pomoc!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B]Psiur potrzebuje ogłoszeń dlatego serdecznie proszę o pomoc!![/B] [COLOR=red]Kontakt do mnie: 693 467 175, gg 1133251 :)[/COLOR] [COLOR=red]Kontakt do Fundacji: 502 311 695 gg: 6540278[/COLOR] [COLOR=black]Panie i Panowie oto i on :cool3::cool3::cool3:[/COLOR] [IMG]http://i54.tinypic.com/ms2nnp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/nw0kqo.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/16i5rut.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2rm85mt.jpg[/IMG]