Wspaniale wiadomości !! bardzo się cieszę, jestem pewna że Kubuś wyjdzie z tego, tyle przeżył to i to przeżyje. Jest pod opieką wspaniałych lekarzy, również bardzo sobie cenię tę klinikę i wbrew pozorom nie jest aż tak droga jak na taaaaką klinikę :) będzie dobrze :)
Niestety, coś dziwnego dzieje się w naszej okolicy z psami, teraz wiszą ogłoszenia bokserki którą ktoś ukradł...