-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']no to wstępnie się umówimy na weekend, a jak się dogadam z moim chłopaczyną to dam znać precyzyjniej kiedy :loveu: telefon i gg mam, zaraz podeślę też namiary na mnie. chcemy przy okazji wyjazdu podjechać może w góry i jak będziemy wracać do zabierzemy Pinusia. Tylko żeby nas polubił :oops:[/QUOTE] Nie ma problemu ;) O polubienie się martwić nie musisz :)) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Teraz z innej beczki... Słuchajcie cioteczki - pierwsza porcja Acany (2,5kg + 400g), którą kupiłam [B]19.III[/B], skończyła się 11. IV. Pinuś dostaje dziennie 120g, bo waży 8,5 kg, więc worek 2,5 kg wystarcza mu na 20 dni. Z racji tej, że nie wiedziałam że Pinek wróci z adopcji nie zamawiałam karmy po raz drugi... od 12.04 (poniedziałek) dostaje Acanę z zapasów mojej suni. Do [B]01.05[/B] wyjdzie dokładnie 2,5 kg, czyli tyle co cały worek. Jak ja mam się z tego rozliczyć? :roll::oops: Toffi też się już karma kończy, więc może zamówić na fakturę... nie wiem , głupia sytuacja :-( Dodatkowo dochodzi koszt Fiprexu - 14zł. To są wszystkie koszta jakie są potrzebne na Pinusia :) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
...a obiecujesz, że naszego Pinka pieknie obstrzyżesz? :cool3: Pinuś autem jeździ, ale szybko się nudzi jeżeli jedzie tylko z jedną osobą. Jeżeli ktoś się nim interesuje w samochodzie jest dobrze ;) Choroby lokomocyjnej nie ma :) Weekend majowy mi pasuje, bo się raczej nigdzie nie wybieram. TZ chyba pracuje...... Mój telefon i GG chyba wysyłałam Ci wczoraj na priv? ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']to co? przysyłacie mi kogoś na wizytę przedadopcyjną? :evil_lol: rozumiem, że mam szansę na Pinuśka? :oops:[/QUOTE] Pani z Pszowa "odprawiona", więc niestety nie możesz się już wycofać :diabloti: Ja po wczorajszym turnieju międzynarodowym w szachach, padłam na twarz :) [quote name='tomcug'] Jak dla mnie to musisz przejść 15 wizyt przedadopcyjnych, napisać podanie, życiorys, skserować dowód osobisty, kartę rowerową i..... co by tu jeszcze wymyśleć...:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] ...ja poproszę jeszcze paszport polsatu do wglądu:diabloti: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinuś toleruje psy z którymi mieszka, jednakże stresuje się konkurowaniem o względy pańciostwa ;) Na spacerach, jeżeli jest na smyczy to wybuchowy chłopaczyna się robi :D Jeżeli zaś spuszczony i zdarzy się, że jakiś niewielki psiak spod ziemi wyrośnie to poczeka w połowie drogi, aż tamten podleci, obwącha się, burknie i odpuszcza bo ważniejszym jest popodlewanie wszelakich obiektów wystających ponad ziemię :D Nie wiem jaka byłaby reakcja gdyby większy pies podszedł jakby Pinek był spuszczony, do takiej sytuacji wolałam nie dopuszczać ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Moniś, chyba lepszej informacji się spodziewać nie mogłyśmy ;) Nie wiem teraz czy odpuszczać sobie ten Pszów jutro czy nie... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Magdziulku[/B], lejesz miód na me serce!!! Czekam w napięciu jak się sprawa rozwinie :multi: [quote name='Magdalena']no nie żartuj, sama jakiś czas temu bardzo podobną ankietę układałam jak robiłam wizytę przedadopcyjną Goldiego (aż się zastanawiam czy to nie ta sama) :diabloti:[/QUOTE] hmmm, ja komuś taką ankietę wysyłałam, ale nie pamiętam juz komu ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Poczekam, aż chętna cioteczka sama coś skrobnie ;) Chyba, że się rozmyśliła po przeczytaniu Ankiety Przed-adopcyjnej (?) :cool3: -
SARA-sunia SZNAUCER mix-po śmierci pani ZNOWU SZCZĘŚLIWA ze swoimi :)
Agucha replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jaka z tej Sary drobinka!:crazyeye: Saruniu, dużo szczęścia Ci życzę:loveu: -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Ja również podniosę naszą kruszynkę :) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Kochane Aniołki Pinusia, mam nową wiadomość! :loveu: Jedna cioteczka z Dogomanii chce adoptować naszego Pinka! Miałby chłopak jechać do Bydgoszczy - co o tym sądzicie? :cool3: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Aaaa czyli nie zostałby tam od razu ? Aguś, wysłałaś ?[/QUOTE] Nie, nie chcę tak tego załatwiać. Pojadę z nim w niedzielę na wizytę, pogadam, podpatrzę co i jak i jeżeli będzie dobrze to pani przyjedzie po Pinka po weekendzie majowym ;) Elizko, faktury wysłałam 21 kwietnia. Jeszcze ich nie ma? Nr nadania - 13907308x -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Wizyta umówiona na niedzielne popołudnie ;) Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, Pani niewiele mówiła... za to ja nadrabiałam, bo ja o Pinku godzinami rozprawiać mogę :D Jeżeli wizyta przejdzie pomyślnie - Pinuś 3 maja jechałby do nowego domku! :) -
[quote name='Osa']Agucha czy ten mix shih- tzu z pekinem jest jeszcze w Sosnowcu w schronie?[/QUOTE] Małgosiu, postaram się dowiedzieć i dam Ci znać :) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W Sosnowcu był ten shih-tzu [url]http://sosnowiec.schronisko.net/znalazly-id-46042.html[/url] Mix shihz pekinem był w Katowicach ;) Nie wiem czy to chodziło o tego psiaka? [img]http://i41.tinypic.com/2d9r22q.jpg[/img] Jeżeli tak to nie ma go ani na kwarantannie już, ani w zakładce adopcyjnej ;)
-
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
300zł to troszkę dużo za 5kg psiaka... Jeżeli do tego dojdą koszta wet itp, to nie wiem czy wyrobimy... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Do mnie nikt nie dzwonił :) Nie wiem po co im był mój nr ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Oby się okazało, że pieniążki na Pinka nie będą potrzebne ;) Gamoń czuje się dobrze, momentami aż za dobrze... koty i duże psy najlepiej jakby spierdzielały na drzewa... Poza tym w domu jakby spokojniejszy, chyba mu stres po-katowicki zszedł z leksza :) -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten tymczas i "za ile"? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podnoszę czarnucha :) -
Owczarek kaukaski na ulicy!! okolice Częstochowy Ma DOM!!
Agucha replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
Popytam znajomych, ale nic nie obiecuje... :( Pytałaś w pobliskich lecznicach czy go nie znają? Może wywędrował za sunią i ktoś go szuka? Warto dac ogłoszenie w regionalnej gazecie czy na jakims portalu... -
kudłatek w typie softa żyje na ulicy. KUDŁACZ znów bez domu ! Ma dom
Agucha replied to al'akir's topic in Już w nowym domu
On bardziej wygląda jak mix foxa.