Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [B]Żyrafa... [/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/156ecyx.jpg[/IMG] [B] Oczywiście sie ruszyła, bo Zuzia nie umie w miejscu ustać [/B]:lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/5by3w6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2l8gqdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/5cdp8j.jpg[/IMG] _________________
  2. [quote name='Nano']właśnie rozmawiałam z właścicielami - mała jest wstępnie zaklepana. Jeżeli potencjalni nabywcy się odmyślą liczę na was !!![/QUOTE] Czyli mam rozumieć, że DT odpada bo są chętni dać jej DS?
  3. [quote name='zeberka4']Super wieści! TERAZ DOWIEDZIEĆ SIĘ gdzie psiak przebywa,załatwić transport. Wiedziałam że pomożecie![/QUOTE] Napisałam już maila do ludzi, czekam na odpowiedź ;)
  4. Kasia i Małgosia są rozłożone choróbskiem :) Wydaje mi się, że wzięłyby maleństwo. Jakby co - u mnie drzwi otwarte! ;)
  5. Chyba jednak zapełni się luka po Pinusiu :) jak można takie bezbronne maleństwo zostawić ot tak sobie... Nie dać żadnej szansy... :(
  6. Jezusie! Trzymajcie mnie :( Klatka albo uszkodzona podczas porodu, albo zapadalność tchawicy ... Nic się nie da powiedzieć bez badań :( Jakby co - dawajcie ją do mnie! Kruszynka kochana :(
  7. Co pies o nr 3112, ma na nodze???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  8. [quote name='andzia69']Agucha - nie kcesz malusiej pekinki na tymczas???[/QUOTE] [B]Andziu[/B], prosze o szczegóły ;)
  9. http://img26.imageshack.us/img26/4861/adabrowka20299.jpg Piękności pieguskowe! :loveu: Madziunia, ja nie wiem czy ja chętna... troche sie obawiam ludzko-psimi pieniążkami operować :roll:
  10. [quote name='Magdalena']ale kurczę, ja nie rozumiem jak ta kobita mogła oddać. Nie widzę kompletnie ŻADNEGO powodu, nic co miałby w sobie Pinuś a co mogłoby denerwować...[/QUOTE] Pinuś ma w sobie jedynie tak dużo miłości i oddania, że to może być męczące... ale na Boga - na pewno nie może stanowić problemu i powodu do pozbycia się go! :(
  11. [quote name='Magdalena'] uuuu to trzeba było tak od razu :eviltong:[/QUOTE] Przepraszam, ale natłok myśli i wątpliwości mi umysł przyćmił... Teraz mówię! ;) Usiądź na podłodze, weź miskę postaw przy sobie i zawołaj go. Pomiziaj w misce palcem i zachęć - zacznie jeść ;) Madzieńko... ja przez pierwsze 2 tygodnie karmiłam Pinusia tylko i wyłącznie - z ręki :roll:
  12. [quote name='andzia69']Agucha - chcesz tymczasa - cosik ci załatwimy i zapomnisz o Pinusiu:diabloti: [/QUOTE] Jutro przyjeżdża do mnie sosnowiecki pekinek :) Co prawda - długo nie zagości, ale będę miała zajęcie i o może choć troszkę odgonię swe mysli od Pinia :( Nie chwaliłam się, że w niedzielę byłam z [B]Barusiem[/B] na spacerku w Jastrzębskim Parku Zdrojowym ;)
  13. [quote name='Magdalena']odkąd przyjechał miał tak, że miska z suchym jedzeniem stała cały czas dostępna. ale zrobimy tak, że będę mu ją zestawiała tylko w porach karmienia, potem będzie schowana. może to pomoże.[/QUOTE] Madzieńko, u mnie tylko i wylącznie taka zasada przy karmieniu panuje ;)
  14. Kochane cudeńko! Tylko schrupać! :loveu: Maleńki, nie waż się wracać do poprzedniego stanu!
  15. [quote name='Magdalena']zalałam, jeszcze nie ruszył jak zgłodnieje to ruszy :p[/QUOTE] Co za łajza cholerna... Pinek, cholero - jedz jak Ci dają i upajaj się milością a nie żałobę po ciotce - co to Cię krótko trzymała - uskuteczniasz!
  16. Zaciskam mocno za kruszynkę!
  17. To dziwne, ale to mój pierwszy tymczas do którego zapałałam tak wielkim uczuciem... Zuzia, to drugi tymczas którego niestety, ale chyba nie będę już w stanie oddać :D
  18. [quote name='Magdalena']no i zapomniałabym. puszcza niesamowite bąki[/QUOTE] :laugh2_2:tego sie nie da zapomnieć :D Madziu, nie popuszczajcie mu... tyle pracy już za nami, szkoda zaprzepaścić! Nie możecie go faworyzowac od początku, bo nie da Wam żyć i zakorzeni sobie złe nawyki... Pisałam Ci o tym ;) Miłość = rozsądek. Ludzie! Co on wyprawia!? U mnie jeden, jedyny raz wlazł na parapet i połamał antenę w radiu dzieciaków, ale to było jak pierwszy raz został sam w domu... Dziwi mnie bardzo, że po stołach łazi:crazyeye: Czy zalałaś mu chrupeczki odrobiną wody?
  19. Boże drogi... łzy mi w oczach stają jak oglądam filmiki i zdjęcia...Tak pięknie sobie "marudził" jak ganiał się z Toffi, tak fajnie mu łapiszony pachniały jak mi je rano pod nos podsadzał ...:placz::placz::placz: Mam sobie za złe, że naraziłam go na taki stres...Oby zaczął normalnie jeść i cieszyć nowym domkiem :(
  20. Powiedzcie mi, kochane - na jakich zasadach miałoby się odbyć to zakładanie konta?
  21. I jak tam żabeńko? Pakujesz walizeczki? Poczekaj jeszcze ...AŻ 3 dni!:loveu:
  22. Pinulku, słoneczko Ty moje...ciocia wciąż o Tobie myśli i strasznie tęskni :(
  23. [quote name='Madallena']Agucha, no ksiegowa zbiera, notuje co kto i kiedy - to wplaty i wydatki zbiera - dla kogo, po co, komu i kiedy :) Proste :p[/QUOTE] Skoro takie proste to czemu jeszcze jej nie macie?:eviltong: ;)
  24. [quote name='dineh']jak uważacie ja i tak będę czekała z adopcją aż Fredzio nie będzie całkiem zdrowy ...[/QUOTE] To nie podlega żadnej dyskusji :) Najpierw chłopanio musi wrócić do zdrowia, a potem pomyślimy :)
  25. [B]Proszę o wyszczególnienie obowiązków na stanowisku księgowej mikro-skarbonki [/B];)
×
×
  • Create New...