-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Żyrafa... [/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/156ecyx.jpg[/IMG] [B] Oczywiście sie ruszyła, bo Zuzia nie umie w miejscu ustać [/B]:lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/5by3w6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2l8gqdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/5cdp8j.jpg[/IMG] _________________ -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']właśnie rozmawiałam z właścicielami - mała jest wstępnie zaklepana. Jeżeli potencjalni nabywcy się odmyślą liczę na was !!![/QUOTE] Czyli mam rozumieć, że DT odpada bo są chętni dać jej DS? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4']Super wieści! TERAZ DOWIEDZIEĆ SIĘ gdzie psiak przebywa,załatwić transport. Wiedziałam że pomożecie![/QUOTE] Napisałam już maila do ludzi, czekam na odpowiedź ;) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Kasia i Małgosia są rozłożone choróbskiem :) Wydaje mi się, że wzięłyby maleństwo. Jakby co - u mnie drzwi otwarte! ;) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Chyba jednak zapełni się luka po Pinusiu :) jak można takie bezbronne maleństwo zostawić ot tak sobie... Nie dać żadnej szansy... :( -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Jezusie! Trzymajcie mnie :( Klatka albo uszkodzona podczas porodu, albo zapadalność tchawicy ... Nic się nie da powiedzieć bez badań :( Jakby co - dawajcie ją do mnie! Kruszynka kochana :( -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Agucha - nie kcesz malusiej pekinki na tymczas???[/QUOTE] [B]Andziu[/B], prosze o szczegóły ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']ale kurczę, ja nie rozumiem jak ta kobita mogła oddać. Nie widzę kompletnie ŻADNEGO powodu, nic co miałby w sobie Pinuś a co mogłoby denerwować...[/QUOTE] Pinuś ma w sobie jedynie tak dużo miłości i oddania, że to może być męczące... ale na Boga - na pewno nie może stanowić problemu i powodu do pozbycia się go! :( -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena'] uuuu to trzeba było tak od razu :eviltong:[/QUOTE] Przepraszam, ale natłok myśli i wątpliwości mi umysł przyćmił... Teraz mówię! ;) Usiądź na podłodze, weź miskę postaw przy sobie i zawołaj go. Pomiziaj w misce palcem i zachęć - zacznie jeść ;) Madzieńko... ja przez pierwsze 2 tygodnie karmiłam Pinusia tylko i wyłącznie - z ręki :roll: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Agucha - chcesz tymczasa - cosik ci załatwimy i zapomnisz o Pinusiu:diabloti: [/QUOTE] Jutro przyjeżdża do mnie sosnowiecki pekinek :) Co prawda - długo nie zagości, ale będę miała zajęcie i o może choć troszkę odgonię swe mysli od Pinia :( Nie chwaliłam się, że w niedzielę byłam z [B]Barusiem[/B] na spacerku w Jastrzębskim Parku Zdrojowym ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']odkąd przyjechał miał tak, że miska z suchym jedzeniem stała cały czas dostępna. ale zrobimy tak, że będę mu ją zestawiała tylko w porach karmienia, potem będzie schowana. może to pomoże.[/QUOTE] Madzieńko, u mnie tylko i wylącznie taka zasada przy karmieniu panuje ;) -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Kochane cudeńko! Tylko schrupać! :loveu: Maleńki, nie waż się wracać do poprzedniego stanu! -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']zalałam, jeszcze nie ruszył jak zgłodnieje to ruszy :p[/QUOTE] Co za łajza cholerna... Pinek, cholero - jedz jak Ci dają i upajaj się milością a nie żałobę po ciotce - co to Cię krótko trzymała - uskuteczniasz! -
4 KG PINCZERKOWATA, kaszel,nakolankowa MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaciskam mocno za kruszynkę! -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
To dziwne, ale to mój pierwszy tymczas do którego zapałałam tak wielkim uczuciem... Zuzia, to drugi tymczas którego niestety, ale chyba nie będę już w stanie oddać :D -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']no i zapomniałabym. puszcza niesamowite bąki[/QUOTE] :laugh2_2:tego sie nie da zapomnieć :D Madziu, nie popuszczajcie mu... tyle pracy już za nami, szkoda zaprzepaścić! Nie możecie go faworyzowac od początku, bo nie da Wam żyć i zakorzeni sobie złe nawyki... Pisałam Ci o tym ;) Miłość = rozsądek. Ludzie! Co on wyprawia!? U mnie jeden, jedyny raz wlazł na parapet i połamał antenę w radiu dzieciaków, ale to było jak pierwszy raz został sam w domu... Dziwi mnie bardzo, że po stołach łazi:crazyeye: Czy zalałaś mu chrupeczki odrobiną wody? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Boże drogi... łzy mi w oczach stają jak oglądam filmiki i zdjęcia...Tak pięknie sobie "marudził" jak ganiał się z Toffi, tak fajnie mu łapiszony pachniały jak mi je rano pod nos podsadzał ...:placz::placz::placz: Mam sobie za złe, że naraziłam go na taki stres...Oby zaczął normalnie jeść i cieszyć nowym domkiem :( -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
I jak tam żabeńko? Pakujesz walizeczki? Poczekaj jeszcze ...AŻ 3 dni!:loveu: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinulku, słoneczko Ty moje...ciocia wciąż o Tobie myśli i strasznie tęskni :( -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']jak uważacie ja i tak będę czekała z adopcją aż Fredzio nie będzie całkiem zdrowy ...[/QUOTE] To nie podlega żadnej dyskusji :) Najpierw chłopanio musi wrócić do zdrowia, a potem pomyślimy :)