-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no to chyba znaczy, że dużo bakterii ma w moczu - ja bym to zbadała w jakiejś lecznicy gdzie nie robią w ludzkim labie - bo może po prostu tyle bakterii co ona ma w moczu nie występuje u ludzi i stąd ich wniosek i złym pobraniu? tak tylko rozważam[/QUOTE] Nie wiem czy któraś lecznica w Rybniku ma takie laboratorium "na stanie", zazwyczaj wożą mocz do ludzkich analityków. Poszukam, może coś mi się uda znaleźć :) -
Nikt nie mówi, żeby go nie ciachać ;) Chodziło o to doraźne działanie kastracji - prędzej zapędy psiaka ostudziła rana pooperacyjna, a nie sam zabieg ;) Co do usypiania... chyba sobie żartujecie?!:crazyeye: Czy on jest zgłoszony na jakies yorkowe forum? Jest takie w ogóle? Może tam się znajdzie chętna osoba... Może płatny tymczas, który zawsze będzie tańszy niż hotelik... Nie ma co się poddawać! Czy jego właściciele (nie wiem czy się zrzekli już praw do niego?), pomagają w jakikolwiek sposób, czy się po prostu wypięli i mają to gdzieś??
-
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Oj, dobrze będzie! Jeżeli maluch już zaczyna się ruszać i coś podjada :) Nie ma co się łamać, tylko trzeba pozytywne myśli mu słać! Okruszek szybko wyfrunie do domku, bo jest nietypowej urody :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Wklejam wyniki badania moczu[/B]... tutaj, bo w pierwszym poście już nie ma miejsca... muszę go przerobić troszkę. Niestety laboranci stwierdzili, że mocz nie wystarczająco sterylnie został pobrany i posiew nie wyszedł...:angryy: Niestety nie mogłam się przyznać, że to nie mój tylko psi... Ja już nie wiem w takim razie jak to zrobić wystarczająco sterylnie...:shake: [B]POSIEW:[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2d27jtj.jpg[/IMG] Mało co widać, taki dziwny wydruk. Starałam się przerobić w PhotoFiltrze, ale mało to dało. Cytuję więc: "Hodowla bakteryjna niejednorodna (HBN) 1027 bak. w 1ml moczu. Mocz pobrano niesterylnie". [B]OGÓLNE BADANIE MOCZU:[/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/o5s0vr.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2sbsish.jpg[/IMG] -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ja wiem, ze to jest drogo, bo ona zapewne za 50 zł jak zje to jest max. Możemy szukać taniej - ale gdzie? Płatne tymczasy tyle kosztują. Jak mam psy, to też nie biorę nic, karmę, drobne wydatki sama opłacam. Możemy też jej nie wyciągać.[/QUOTE] Czy ten DT jest sprawdzony? Skąd w ogóle info o nim? Ja niestety na całkowicie bezpłatny tymczas sobie nie mogę pozwolić :( Nie pracuję a muszę utrzymać 2 dzieci i swoje psiuty... TZ juz krzywo zaczyna patrzeć... Jeżeli byłaby pewność, że sunia szybko znajdzie dom i jest "grzeczna" w stosunku do dzieci - mogłabym ją przetrzymać. Kwota na pewno byłaby o wiele niższa niż te 250zł... Nie wiem jednak jak się sprawa ma z jedną sunią, która miała do mnie też na przetrzymanie przyjść. Czekam jeszcze na jakieś wieści. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Zuziątko pokazuje się cioteczkom. Takie tam portreciki [/B]:) [IMG]http://i43.tinypic.com/2n9l1ub.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/hx8ca9.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/11ajv3l.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Moniś[/B], ja już 4 taką "siateczkę" wyrzuciłam ;) Nie mam zielonego pojęcia, gdzie na tym małym ciałku się to wszystko zmieściło :D Z Pinka robi się typowy sznaucer hi hi Nie gubi sierści i jedynie przez wyczesywanie i skubanko ją traci. Ręce troszkę bolą, ale warto było :loveu: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']My to chyba do tego samego lasku chadzamy :p[/QUOTE] Powaaażnie? :cool3: [B]...iii jeszcze takie [/B]:) [IMG]http://i39.tinypic.com/azci00.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/vimhw3.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Pozostałość po dzisiejszym, prawie 2-godzinnym "skubanku"[/B] :) [IMG]http://i41.tinypic.com/20f3tic.jpg[/IMG] [B]... i nasz "umęczony" artysta[/B] :D [IMG]http://i39.tinypic.com/kbd10n.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/kcjpsx.jpg[/IMG] -
TUSI - przemiła, ale wycofana w schronisku mikro KUDŁACZKA-już w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Ja pierdziu...Ja uważam że na takiego mikrusa 200zł to jest max!:roll: Możesz kochana napisać co wchodzi w kwotę tych 250zł? :roll: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
O! to super :) Myślałam, że w tamtym tygodniu dojdą, ale jak zwykle na nasza PP liczyć nie mozna... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Jak minęła noc?[/QUOTE] Nam czy Magdzie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U nas wszystko w porządeczku. Machnęliśmy sobie dziś 1,5h spacer ranny... gorąc straszny, ledwo zaturlaliśmy się z powrotem :lol: Mieliśmy dziś przygodę z Panami Policjantami :lol: Idę, patrzę a przed laskiem, na polance gdzie ustawili parę ławeczek stoi radiowóz. Myślałam początkowo, że czegoś/kogoś szukają, ale nie - smerfiki siedzieli sobie w aucie i rozglądali się... padło na nas:lol: Zapytali czy wszystkie 3 psy moje, czy poszczepione, opodatkowane itp... oczywiście przytaknęłam, bo co się będę rozwodzić :diabloti: Na koniec mimochodem rzuciłam, że wszystkie trzy potencjalnie niebezpieczne i dlatego oznaczone czerwonymi smyczami, tak jak to się konie kopiące/gryzące znakuje :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:... na tym się skończyło, miłego spaceru pożyczyli i zabrali się za ... kanapki:megagrin: -
[quote name='carolinascotties']Agucha - wiem, ze w pierwszym poscie jest rozliczenie - edytowane wczoraj, lub w sobote - wiec na tamten dzien aktualne....[/QUOTE] Już lece poczytać :)
-
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'] Na co jest leczony w tej chwili czarnuszek? Nie doczytałam tego w wątku[/QUOTE] ............??? -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Raczej wirusowek nie ma w schronisku. Podejrzewam inna przyczyne ale nie chce tu pisac. Szczeniaki przychodza nieszczepione a schronisko to zbior roznych zarazkow. Dorosly pies jest bardziej odporny. Karma jest dobra - mamy dla nich Royal z darow.[/QUOTE] Nigdy nie należy wykluczać... skoro szczenięta przychodzą "czyste", tj. nie szczepione to wszystko mogą ze sobą przynieść... Zaciskam kciuki, żeby to nie było "to" :( Na co jest leczony w tej chwili czarnuszek? Co mu potrzeba? Nie doczytałam tego w wątku -
Kruszynko kochana, trzymaj się dzielnie!!! :( Cioteczki co małemu potrzeba, ile potrzebujecie pieniędzy nazbierać - jakies przybliżone kwoty są czy to wyjdzie dopiero w praniu? Jest jakiś dług za leczenie czy udało się wszystko na bieżąco regulować? Jakieś fatum nad tymi kieleckimi maluszkami :(
-
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie... trzeba się koniecznie dowiedzieć czy ta rudaska nie miała parwo! ... cholera, żeby inne psy "nie posypały się" :( -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Dineh, a Ty już wróciłaś ze szpitala? ;) -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiara_agg']ma około roku, nie więcej, a czy zaszczepiony to nie wiem, ale bez kompletu szczepień na pewno i tak nie opuści schronu, więc w ogłoszeniach można wpisać, że ma.[/QUOTE] Ten psiak na pewno nie ma roku... daje mu max 6-7 miesięcy. -
ZAGLĄDNIJ!!!- Ja umieram- Fredzio JUŻ W NOWYM DOMKU! ;)
Agucha replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Co zdiagnozował wet i jakie są rokowania? [/QUOTE] Dołączam do pytania... Czy to zakażenie organizmu toksynami? Przede wszystkim - dlaczego schron nie ponosi kosztów leczenia "swojego" psa? -
RYBNIK/SZUKAMY DT/pittbulkowata sunia w schronisku
Agucha replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
Cycunie sunia ma maleńkie... może zostawili jednego, żeby laktację jakoś przeszła... Dziwnym mi się wydaje, że nie chcieli jej pokazać jak miała te maluszki... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']To w takim razie zamówię od razu więcej karmy żeby Pinuś miał zapasik :multi: I już powoli zacznę mu kącik szykować... czy waszmość zadowoli się jakimś posłankiem czy sypia na łożu? :evil_lol: Podjedziemy najprawdopodobniej w poniedziałek 3.05. Chociaż ja to bym mogła już zaraz jechać :loveu: Można już spokojnie zmieniać tytuł wątku, on już domu nie szuka. Już go nie oddam.[/QUOTE] Pinuś na łóżko wchodzi jedynie za przyzwoleniem ;) W tej chwili spokojnie mu wystarcza kocyk w sypialni, obowiązkowo po mojej stronie wyrka ;) Tytułu wątku jeszcze nie zmieniamy... to tak z uprzedzenia :) [quote name='tomcug']No, na to musisz być przygotowana. Na początku pozostawiony sam może coś przeskrobać, ale myślę, że z czasem uspokoi się, upewni, że to już naprawdę jego dom i da sobie spokój z wybrykami.[/QUOTE] Pinus od tego momentu niczego w domu nie zaczepił ;) Jest dokładnie tak jak mówi cioteczka tomcug :) -
RYBNIK/SZUKAMY DT/pittbulkowata sunia w schronisku
Agucha replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
hm... a macie pewność, że te szczeniaki faktycznie był przez ten czas "odchowywane" przez sunię? Może to i jest jakaś siódma woda po pitku, ale bardziej to wygląda na wesołego kundliczka :) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Agucha replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Oj Barosławie... zrób rachunek sumienia, popraw swoje zachowanie i wylatuj do domeczku, bo cioteczki sobie przez Ciebie nie tylko paznokcie, ale nawet i całe palce poobgryzają ;)