Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Widzę, że to kontra do mojego postu - tak, uśpilabym...bo nie miałabym serca skazywać ich na takie życie jakie mialy, m.in. [B]pekińczyki [/B]np z moich banerków... Nawet "rasowość" ich nie uratowała przed głupotą ludzką!:angryy:
  2. Jedynym wyjściem jest uśpienie! Nawet jak je utrzymasz jakimś cudem przy życiu - nie będą to psy odpowiednio przystosowane do życia... od kogo mają się nauczyć pewnych zależności? Poza tym - po co szukać im mamki, skoro jest istny nawał szczeniąt starszych i w pelni gotowych do adopcji?! Ślepe mioty usypia się w różnych przypadkach... nie tylko w schronach... ...a skoro założyciel wątku tak bardzo chce im pomóc - niech idzie do dobrego weta a nie marnuje czas do klepania na forum...
  3. [quote name='Ania_i_Kropka']Majeczka ma stwierdzoną arytmie. Do końca życia będzie musiała brać tabletki.[/QUOTE] Jaki jest miesięczny koszt leczenia?
  4. [quote name='cavusia']Ale słodkość! A imię Beza świetnie do niej pasuje! Czy są już jakieś ewentualne propozycje domków?[/QUOTE] Domki będą przesiewane dopiero za ok. pół roku. jak maleństwo przejdzie operację kolanka...
  5. Cytat Aliny odnośnie Korka: [quote name='AlinaS']Śpi w domu w łóżku w nogach ze mną . Jego posłanie zawsze jest puste bo jeśli ja nie śpię to chodzi krok w krok za mną a jak usiądę to jest albo na kolanach albo wciska sie na fotel. Posłanie wyraźnie mu nie służy[/QUOTE] ...aż dziw bierze, że pies ciągle "depczący jej po piętach, siedzący na kolanach czy śpiący w łóżku, któregoś "pięknego" dnia postanowił sobie zwiać!
  6. U mnie psy zazwyczaj są poza podejrzeniem... no chyba, że coś ewidentnie wskazuje że maczały w tym... cokolwiek :D
  7. [quote name='Ellig']Dziekuje, ja juz nie mam do nich sily kupiona 18 maja i nie moge sie doprosic ani o zwrot pieniedzy ani o dostarczenie karmy, rece opadaja.....[/QUOTE] Krakvet baaardzo się opuścił ostatnio...
  8. Kurcze, młoda ale już nie szczeniak i trzeba dużo pracy żeby ją do warunków domowych przyzwyczaić,:roll: Najlepszy byłby domek z ogrodem, żeby mała miała możliwość odseparowania się czasem od ludzi... zawsze to mniejszy stres
  9. Ludzie, ile wy macie tych szczeniakowych wątków?? :D Już wchodzę :)
  10. Co z tym czarno-bialym glutkiem??? [url]http://img594.imageshack.us/img594/1813/dsc05690.jpg[/url]
  11. Co z tym czarno-bialym cudem??? [url]http://img594.imageshack.us/img594/1813/dsc05690.jpg[/url]
  12. Biszkopcik - cudny! Szybko pojdzie do domku :)
  13. Ja pierdzielę, to jest jakaś paranoja!!! Psy znikają, uciekają, są wychudzone, chorują na babeszjozę i nie są leczone tylko pomału konają a "opiekunka" chrzani farmazony... Co to w ogóle ma być??? Alinka, pożal się Boże, takie cuda na kiju wypisywała, takie fochy strzelała jak ktoś zadał "dogłębne" pytanie na temat warunków, opieki w tej jej mordowni"...o zdjęciach nie wspomnę... bo "ona przecież taka porządna i kochająca psy osoba"... :angryy::angryy::angryy: Gdzie się człowiek na jakiekolwiek pro-psie forum nie ruszył, tam wszędzie jej posty reklamujące "hotelik domowy"... ŚWIAT SIĘ KOŃCZY...CZAS UMIERAĆ!!!
  14. Jeszcze nikt tego cudeńka nie pokochał??? Częstuje się banerkiem. ------------------------------------------------------------- [QUOTE=Jagoda1;14682245 Majeczka trzeci miesiąc jest u Ani w dt. Jest starsza, bez oczka, [SIZE=3][B]bierze fortecor[/B][/SIZE] - po usłyszeniu, drugi raz nie telefonują...:shake:[/QUOTE] ...co to znaczy?
  15. [quote name='ewab'] Mam nadzieję, że Slay nie zbankrutuje przy zabunkrowywaniu. Slay ile dołożyłeś do "interesu"?[/QUOTE] Csssiiii, Slay się obwarowuje na przyszłość ;) :evil_lol:
  16. [quote name='piechcia15']co do tego pięknego grzywka to my z magą już cobie na PW ustalamy aby tu nie zaśmiecać:) Pies pojedzie do Warszawy i to jest pewne, tylko czy ktoś z was mieszka tam aby domek sprawdzić w miarę sprawnie?[/QUOTE] Jak może być pewne, skoro domek nie sprawdzony? :roll::diabloti:
  17. [B]Zapraszam na bazarek dla plaskatych w potrzebie [/B]:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  18. Co u Bruska? Przy okazji, zaprosze na bazarek dla plaskatych w potrzebie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  19. [B]Zapraszam na bazarek dla plaskatych w potrzebie[/B] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  20. [B]Zapraszam na bazarek dla plaskatych w potrzebie [/B]:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  21. [B]Zapraszam serdecznie na bazarek dla plaskatych w potrzebie. W szczególności dla Tomika ;)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  22. Zapraszam na bazarek dla plaskatych :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756[/url]
  23. Zapraszam na bazarek dla mikrych plaskatych ;) http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14763756#post14763756
×
×
  • Create New...