Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Masujcie, masujcie i jeszcze raz masujcie :)
  2. [CENTER][SIZE=4][B]Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie byli a mogliby wspomóc naszą rodzinkę [COLOR=Magenta]- na bazarek.....[/COLOR] który kończy się za 3 dni a pieniążków wciąż za mało!:shake:[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186982-Opr%C3%B3cz-b%C3%B3lu-i-szopy-nie-maj%C4%85-nic...nawet-imion%21-POM%C3%93%C5%BB%21-Od-04.06-do-13.06.-Godz.24"][IMG]http://i47.tinypic.com/10rljex.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. O mój Boże!!! :crazyeye::mdleje::mdleje: Czy lawina takich nieszczęść, kiedyś się skończy?? :( Swoją drogą, dziwna ta rana... jakby ktoś się bardzo postarał, żeby równa wyszła :angryy:
  4. Ajś! Czekam na zdjęcia pekinka!:loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Madallena']Wrzucajcie :D 100 g to jego obróżka wazyła :) i trawa w portkach z tyłu :p[/QUOTE] Ooooo! Witamy powtórnie! ;)
  6. Proszę bardzo ;) Ps. Związuj maluchowi włosy, bo nic nie widzi i od podrażnienia przez włosy - oczy mogą łzawić.
  7. [img]http://img35.imageshack.us/img35/4218/sdc14023h.jpg[/img] [img]http://img94.imageshack.us/img94/3084/sdc14028.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/3856/sdc14027z.jpg[/img]
  8. [IMG]http://yfrog.com/htsdc14037uj[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6263/sdc14036o.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/f1sdc14035bj[/IMG][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/669/sdc14037u.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3923/sdc14035b.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/41/sdc14031.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1754/sdc14032.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/emsdc14031j[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/josdc14036oj[/IMG]
  9. [url]http://img690.imageshack.us/img690/1451/adenina.jpg[/url] Nie dziwię się, że znalazla expressem domek - JEST NIESAMOWITA! :)
  10. Ach, no to już wszystko jasne! Zaczynalam się martwić, że ktoś mnie przyblokował :D
  11. Bezulka co u Ciebie? Ciotka nie może się dostać na stronkę Fundacji... blokada dostępu, ciekawe...
  12. [quote name='ania z poznania']Miała podobno... Wiem, że nie jest młoda, ale ogólnie jest w niezłej formie. Mam też sunię w jej wieku, znam problemy. Ale to siusianie nas niepokoi.[/QUOTE] Ale sami robiliście badanie nerek czy przyszła do Was już "po"?
  13. Dlatego ziołowy Furagin nie powinien jej obciążyć tak jak antybiotyki... a z własnego doświadczenia wiem, że wcale nie muszą pomóc. Niech ten Furagin przypisze jej wet i od razu określi dawkę co do jej wagi. To ważne.
  14. Na co dostała te leki? Antybiotyk na pęcherz? Kup Furagin, tym psu nie zaszkodzisz, a jeżeli to faktycznie to zapalenie - to pomożesz. Tylko niech wet Ci dawkę dobierze.
  15. To zdecydowanie nie jest zapalenie pęcherza... Przy z. pęcherza podsikiwalaby częściej i w mniejszych ilościach.... cholewka... Co mówił wet?
  16. Zuzka "szalała" nam od połowy marca do połowy, a może nawet końca kwietnia... Może u waszej kruszynki to taka reakcja na narkozę? Stres to na pewno! Aniu, [quote name='Agucha'] Jak ona sika? Duże kałuże gdzie popadnie, czy podsikuje kropelkami? Napina sie przy tym, szuka miejsca, czy robi to bezwiednie, "pod siebie"? Jak to wygląda na spacerach?[/QUOTE]
  17. Czekam na zdjęcia :(
  18. [quote name='TERESA BORCZ'] Napewno znajdzie domek, chciaż tak pięknie się wkomponowała w domek Ani razem z jej księżniczkami.[/QUOTE] Nie prawdaż?:cool3::cool3::cool3:
  19. Tutaj masz wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85[/url]! Wklejasz według szablonu: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Foto:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Wątek:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]
  20. Trzeba ko wstawić na mikroskopki ! Jest cudowny, szybko domek znajdzie! Kto się tym zajmie?
  21. Grzybica jest zaraźliwa? Potrzeba DT bez innych zwierząt?
  22. [IMG]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03831.jpg[/IMG] Umaszczenie jak u mojej Zuzi :) [IMG]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03821krecik__3_.jpg[/IMG] [B]Czy Krecik jest na mikropsiakach?? Ile on może wazyć?[/B]
  23. Co to za Dredzik?? Czy to ten? [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc04361.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03546.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03543.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/cimg0191.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/cimg0102.jpg[/img]
×
×
  • Create New...