-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Masujcie, masujcie i jeszcze raz masujcie :)
-
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Agucha replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][B]Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie byli a mogliby wspomóc naszą rodzinkę [COLOR=Magenta]- na bazarek.....[/COLOR] który kończy się za 3 dni a pieniążków wciąż za mało!:shake:[/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186982-Opr%C3%B3cz-b%C3%B3lu-i-szopy-nie-maj%C4%85-nic...nawet-imion%21-POM%C3%93%C5%BB%21-Od-04.06-do-13.06.-Godz.24"][IMG]http://i47.tinypic.com/10rljex.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
Agucha replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
O mój Boże!!! :crazyeye::mdleje::mdleje: Czy lawina takich nieszczęść, kiedyś się skończy?? :( Swoją drogą, dziwna ta rana... jakby ktoś się bardzo postarał, żeby równa wyszła :angryy: -
Proszę bardzo ;) Ps. Związuj maluchowi włosy, bo nic nie widzi i od podrażnienia przez włosy - oczy mogą łzawić.
-
[img]http://img35.imageshack.us/img35/4218/sdc14023h.jpg[/img] [img]http://img94.imageshack.us/img94/3084/sdc14028.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/3856/sdc14027z.jpg[/img]
-
[IMG]http://yfrog.com/htsdc14037uj[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6263/sdc14036o.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/f1sdc14035bj[/IMG][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/669/sdc14037u.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3923/sdc14035b.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/41/sdc14031.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1754/sdc14032.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/emsdc14031j[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/josdc14036oj[/IMG]
-
[url]http://img690.imageshack.us/img690/1451/adenina.jpg[/url] Nie dziwię się, że znalazla expressem domek - JEST NIESAMOWITA! :)
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Ach, no to już wszystko jasne! Zaczynalam się martwić, że ktoś mnie przyblokował :D -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Bezulka co u Ciebie? Ciotka nie może się dostać na stronkę Fundacji... blokada dostępu, ciekawe... -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Miała podobno... Wiem, że nie jest młoda, ale ogólnie jest w niezłej formie. Mam też sunię w jej wieku, znam problemy. Ale to siusianie nas niepokoi.[/QUOTE] Ale sami robiliście badanie nerek czy przyszła do Was już "po"? -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dlatego ziołowy Furagin nie powinien jej obciążyć tak jak antybiotyki... a z własnego doświadczenia wiem, że wcale nie muszą pomóc. Niech ten Furagin przypisze jej wet i od razu określi dawkę co do jej wagi. To ważne. -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Na co dostała te leki? Antybiotyk na pęcherz? Kup Furagin, tym psu nie zaszkodzisz, a jeżeli to faktycznie to zapalenie - to pomożesz. Tylko niech wet Ci dawkę dobierze. -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
To zdecydowanie nie jest zapalenie pęcherza... Przy z. pęcherza podsikiwalaby częściej i w mniejszych ilościach.... cholewka... Co mówił wet? -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zuzka "szalała" nam od połowy marca do połowy, a może nawet końca kwietnia... Może u waszej kruszynki to taka reakcja na narkozę? Stres to na pewno! Aniu, [quote name='Agucha'] Jak ona sika? Duże kałuże gdzie popadnie, czy podsikuje kropelkami? Napina sie przy tym, szuka miejsca, czy robi to bezwiednie, "pod siebie"? Jak to wygląda na spacerach?[/QUOTE] -
Czekam na zdjęcia :(
-
Tutaj masz wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85[/url]! Wklejasz według szablonu: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Foto:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Wątek:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]
-
Trzeba ko wstawić na mikroskopki ! Jest cudowny, szybko domek znajdzie! Kto się tym zajmie?
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Grzybica jest zaraźliwa? Potrzeba DT bez innych zwierząt? -
On jest taki troszkę foxiowy :)
-
[IMG]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03831.jpg[/IMG] Umaszczenie jak u mojej Zuzi :) [IMG]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03821krecik__3_.jpg[/IMG] [B]Czy Krecik jest na mikropsiakach?? Ile on może wazyć?[/B]
-
Co to za Dredzik?? Czy to ten? [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc04361.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03546.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/dsc03543.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/cimg0191.jpg[/img] [img]http://republika.pl/blog_uj_4735018/7231026/tr/cimg0102.jpg[/img]