Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Kochanie malutkie, tak bardzo przeżywa rozłąkę z człowiekiem :( Trzymam kciuki bardzo mocno!
  2. Jestem Aneczko :) Jak ona sika? Duże kałuże gdzie popadnie, czy podsikuje kropelkami? Napina sie przy tym, szuka miejsca, czy robi to bezwiednie, "pod siebie"? Jak to wygląda na spacerach? W przypadku mojej Zuzi, antybiotyki które przypisywał wet nie działały... poprawa była na 3-5 dni i od nowa w koło Macieja... Dopiero jak przeprowadziłam kurację 20-dniową Furaginem - jak ręką odjął! Od 1,5 miesiąca mamy święty spokój :) Dodatkowo może się dokladać duży stres i sunia tak reaguje, nie wspomnę o narkozie i lekach, które się wypłukują z organizmu. Jest ewentualność nawracających infekcji dróg moczowych, piasku w nerkach (ale to raczej by wykluczyło badanie...), czasem zaburzeń hormonalnych. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Robiliście maleństwu badanie moczu i USG nerek i pęcherza? Warto zrobić :)
  3. [quote name='ania z poznania']Agucha, chcę Ci wysłać pw ale masz pełną skrzynkę, wyczyścisz?[/QUOTE] Aniu, już czyszczę! :)
  4. Ona tutaj ewidentnie jest zaciążona...:roll: [url]http://www.voila.pl/209/6ymfw/index.php?get=1&f=1[/url]
  5. Co słychać u Okruszka mojego kochanego? :)
  6. Zmieńcie, proszę na ogólnym wątku dane o Gremlince. Ona jest od 2 tygodni w Kocim Świecie.
  7. Ona ma babeszjozę? Objawy na to wskazują... :(
  8. Jest urocza! Na pewno znajdzie domek! Ps. Mnie ona wygląda bardziej na docelowego średniaczka ;)
  9. Ona mi bardzo przypomina moją Zuzię... oby skończyło się tak samo jak w jej przypadku - ogólne wyniszczenie organizmu i skora naciągnięta i zaparzona od mokrych, starych dredów... Trzymam kciuki za maleństwo!
  10. [quote name='mshume']Muszę jej znaleźć super domek. I to szybko, bo wiecie czym mi grozi, jak za długo u mnie posiedzi :( Zresztą już czuję,że będzie ciężko...:placz::placz::placz:[/QUOTE] Wiem coś o "tym" :D:diabloti:
  11. [quote name='mshume']Ale teraz zgodnie ciotki wpółpracują ;) Dinka wykapana w jedwabnych odzywkach ;)[/QUOTE] Ciotka, a ja też mogę na taki tymczas sie wprosić? :D
  12. Będą się o lalkę bić! Ciotka mshume zrobi z niej misskę ;)
  13. Agucha

    Miya ;)

    Jestem u Was! :) Miyka, pokazuj się cioteczkom, co tu taki zastój?
  14. Witamy w shitkowej galeryjce :)
  15. [URL]http://images39.fotosik.pl/297/b62a718cd710f734med.jpg[/URL] [B]"I tak Cię załatwię, nędzna ośmiorniczko!":diabloti::lol::lol::lol:[/B]
  16. Gdzie mogę poczytać wątek Promyczka i co to za cudowne metody?
  17. Super wieści! :) Tymincia, co u Ciebie? Ciotka była dziś w twoich okolicach :D
  18. :placz::placz::placz: świat się kończy!!! :( Podnosze okruszynkę do góry...
  19. [quote name='lucyfcia']Hmm,... dziwne zwyczaje, doprawdy.[/QUOTE] Hmmm, żadne dziwne zwyczaje... Zazwyczaj wszystko jest podane w pierwszym poście a jeżeli nie jest to mozna napisac prywatną wiadomość poprzez forum...wystarczy wejśc na profil osoby... Poza tym - nie pisz nic nie wnoszących postów, jedne pod drugim bo póxniej nie można niczego znaleźc na watku... [SIZE=3][B]Co z Maleńką kreseczką??[/B][/SIZE]
  20. PRZEPADLAM jak zobaczyłam Kreskę! :mdleje::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Rudzia-Bianca']Boże jaka bidulka , ja niestety nie mam czasu poprowadzić ale proponuję bazarek dla maluchów - imiona sprzedają się zwykle jak świeże bułeczki ... Cioteczka 3x dała zgodę na kopiowanie ale musi być honorowym patronem bazarku za to ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177179-NIC-na-17-znalezionych-szczeniakA-w-d0-17-01-do-20[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177935-ZAMKNI%C4%98TY-NICowy-dzi%C4%99kujemy-%29[/url] niestety nie mam na razie innego pomysłu jak pomóc :([/QUOTE] Ciotka, taki bazarek jjuż jest :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/186982-Opr%25C3%25B3cz-b%25C3%25B3lu-i-szopy-nie-maj%25C4%2585-nic...nawet-imion!-POM%25C3%2593%25C5%25BB!-Od-04.06-do-13.06.-Godz.24[/url]
  22. [quote name='LadyBell']ja też :) mi to pasuje do niego imię Zeus :P[/QUOTE] Zapraszam na bazarek zatem ;)
  23. Ja się zakochalam w tym jasnym rodzynku! Cudowny jest :)
  24. W takim razie I imię mamy wpisuję, ale pozostały jeszcze 2 imiona i PSEUDONIM ;)
×
×
  • Create New...