-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Pieniążki z bazarku -[B] 170zł [/B]- przelałam na konto Stowarzyszenia, tj: [SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2] [B][COLOR=#0000ff]ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2] [B][COLOR=#0000ff]25-311 Kielce[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2] [B][COLOR=#0000ff]z dopiskiem "dla Soni ze szczeniętami"[/COLOR][/B][/SIZE] Proszę o potwierdzenie wpływu tutaj i na wątku bazarku:) -
[quote name='kaja555']Klaudia, czy to nie jest czasem ta interwencja wcześniej u tej Pani? Zobacz stronkę oświęcimskich Animalsów: [URL]http://www.otozoswiecim.schronisko.net/strona-6-Interwencje.html[/URL][/QUOTE] Jakieś czarno-białe maluchy tam widać...
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Choliwka, skoro 7kg to już nie mikropsiak... :( Tam to tylko takie mikrusy do 6 kg... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zwykle ogłoszenie w wordzie, z wklejonym zdjęciem i pod spodem ponacinane karteczki z nr tel ;) -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Tomcugowa ma cudowną rękę! ;) Czy mamunia nadaje się na mikro-psiaki? -
Dla mnie mikro, to mikro/mały/ciupeńki... i nie chodzi o wagę, bo to akurat mylne jest... moja sunia shih-tzu - mikrus straszny, a waży prawie 7kg... i co - nie można by jej polecić zamiast yorka?? Jak ja bym szukała mikro pieska, to musiałby to być maleńki piesek, ale mógłby ważyć nawet i 8-9 kg, bo i takie się zdarzają jak widać ;)
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Serce rośnie jak się czyta dobre wieści :) Mała rozrabiaka rośnie :) -
[quote name='exec'] Oczywiście dużo bardziej humanitarne by było zabić je na miejscu. Przecież pomaganie bezbronnej i bezradnej istocie [B]jaką jest szczenie (czy dziecko)[/B] to bezduszny i nieludzki odruch. Każdy dobry człowiek zabije taką istotę. Albo przynajmniej zleci komuś zabicie, jeśli nie znajdzie na tyle dobra w sobie, żeby samemu zabić.[/quote] Doprawdy - porównanie nieziemskie... Nie wiem co robisz na co dzień i nie interesuje mnie to, za to wiem jak wygląda sytuacja szczeniąt( i nie tylko) w PL. To nie jest odosobniony przypadek i większość osób "siedzących w psach" - uznałoby uśpienie 2-dniowych, osieroconych szczeniąt za najbardziej humanitarne! Jakby to były maluchy 1-2 tygodniowe, ktore lada moment otworzą oczy i daly radę przetrwać tyle czasu - ok, ratujmy je... [quote name='exec'] Drugie szczenie ma się dobrze i jest bardzo silne. Może i jest narażone na śmierć (a kto nie jest?) ale wg mnie ma duże szanse żyć. Ty natomiast humanitarnie skazałabyś je na śmierć. [B]Dobrze, że nie doradzasz ludziom w sprawach opieki nad niemowlętami.[/B][/QUOTE] Ooo, chyba wet odpowiedzialny za psiaka się odezwał... Co do doradzania - wychowałam dwoje swoich dzieci i nie mam wewnętrznej potrzeby doradzania innym matkom. Kocham zwierzęta, ale nigdy nie przyszło mi do glowy porównywać psa do dziecka... cóż może jestem kochająca inaczej..i tak bywa:roll:
- 53 replies
-
[quote name='Osa']Ale Pan czy Ogi...:evil_lol:[/QUOTE] Pan niczego sobie...a ma zamiar do nas zajrzeć? :cool3::cool3:
-
Ludzie, on jest cudowny! :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Ale wieści, ale wieści!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Czyli została tylko mamusia? Czy synalek jeszcze też? -
[quote name='Keradko']Niestety jeden szczeniak- już nie zyje. Wczoraj już pisałem że jest słaby i nie chce jeść. Jego siostra ma się jak na razie dobrze. Rozmawialem już ze Stefanem. Ma sukę, która bedzie lada chwila rodziła. Czekam na sygnał, że mogę przyjechać ze szczeniakiem.[/QUOTE] Bardzo humanitarnym było przyzwolienie na to, zeby okruszek odszedł w męczarniach...z głodu i w bólu...bo osobiście nie wierzę, że odbyło się to "hop siup":angryy: Teraz czekajcie aż jakaś suka się oszczeni, żeby wypełnić swoje ambicje i narażać kolejne psie dziecko na... bo to wielka niewiadoma czy ona przyjmie obce szczenię i czy szczenie będzie mialo siły czekać... ...no, ale przynajmniej nie możecie sobie zarzucić, że nie próbowaliście...
- 53 replies
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Hmmm, pismo mogliście edytować... zaadresowane jest do Prezydenta a w samym pismie zwracacie się do Państwa... -
[quote name='kropeczka21']Witam wszystkich serdecznie! Jestem tu nowa ale znam super miejsce nad morzem , plaża, lasy, psy zawsze mile widziane, imprezki na plaży do samego rana, swierza rybka. Miejscowość zwie sie Dębki i jednorodzinny domek działka ogrodzona, no super super kilka psów można wziąśc i grupke znajomych nawet 10 osób. jeśli byłby ktoś zainteresowany to piszcie na pw:cool1::lol:[/QUOTE] Jak to cenowo wygląda? Dla 4-osobowej rodziny + 2 mikro-psiaki to chyba wynajęcie domku to spory wydatek? ;)
-
[quote name='Koperek'] Podałam jedno z rozwiązań. Po to założył [B]Keradko[/B] wątek, aby popytać- ja mam takie stanowisko, a reszta niech się ode mnie z daleka trzyma i próbuje pomóc na swój sposób!!!!!!!![/QUOTE] To już jest nas dwie...
- 53 replies