-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
! Radlinki - zostawione same sobie..z chorobą, cierpieniem!!
Agucha replied to Betta's topic in Kotki już w nowych domach
Chociaż podrzucę :( -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Plaskatego już nie ma? -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może jakieś zdjątka na których widać sunię w lepszej formie?:cool3: -
Witam się z moimi ziomalkami ;) Nie wiem dlaczego dopiero teraz wpadłam na waszą galerię :)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiewiórka']Już ich nie ma. [B]shi tzu albo pekin (nie jestem pewna[/B]) .[/QUOTE] ..a coś więcej? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To się cholera porobiło, nie? :lol::lol::lol: [video=youtube;kXURoEissqA]http://www.youtube.com/watch?v=kXURoEissqA[/video] [video=youtube;8pBDq4clYmw]http://www.youtube.com/watch?v=8pBDq4clYmw[/video] [B]Zuzi w akcji[/B] :lol::lol::lol: [video=youtube;ipkvAtGnKHk]http://www.youtube.com/watch?v=ipkvAtGnKHk[/video] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Agucha replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiewiórka'] [B]3 buldogi [/B](w boxie gdzie siedział Axel) jak ktoś coś chce to mój nr. 513-819-464 bo dzisiaj jadę jeszcze raz karmić kocięta (których też jest mnóstwo) i wyglądają jak trupy.[/QUOTE] Proszę o jakies info o bulwach! -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Agucha, że tak zapytam - czy Zuzinek to jest w ogóle do adopcji? :eviltong: :razz:[/QUOTE] Ach... bo ja się chyba nie zdradzilam jeszcze :oops::oops::oops::diabloti: I taki tam sobie filmik ;) [video=youtube;4dYwwK8m9_Y]http://www.youtube.com/watch?v=4dYwwK8m9_Y[/video] -
Rodowodowa sunia York - zawalił jej się bezpieczny świat...
Agucha replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Chorobcia... po Fyraginie nadal tak sika??:shake::shake::shake: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewexoxo']Ale Tomik się zmienił! Normalnie jest nie do poznania. Niezłe ciacho! :cool3::loveu:[/QUOTE] Eee tam się zmienił... wlasnie nic się nie zmienił! Dalej kochadełko takie i gadułka przecudowna! :loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Ślicznotka :)! Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych?[/QUOTE] To jest moja kochana uklejka!:loveu: Oby przy mnie a wszystko zniesie :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
................................. [IMG]http://i50.tinypic.com/285t9g.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2vvuvia.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/59zubl.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2qaoldu.jpg[/IMG] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Zuzinek po kąpieli i czesanku [/B]:) [IMG]http://i45.tinypic.com/2hq3zv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fvbpxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2mwgtbb.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[url]http://images38.fotosik.pl/301/be788d8901181be4.jpg[/url] Tomiczku, ciotka nadal tęskni i rozpacza że nie mogła Cię zatrzymać :( ... ale może lepszy los Ci pisany :D Mocno trzymam za to kciuki! -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]Wszystkich chętnych którzy poważnie myślą o tym aby adpotować sunię proszę o kontakt ze mną lub Kasią koci-swiat na PW lub maila.[/COLOR][/SIZE] Chcemy wcześniej wytypować najlepszy dom dla małej aby jej pobyt w Azylu ograniczyć do minimum. [B]Przypominam że sunia będzie do adpocji dopiero po operacji nóżki.[/B][/QUOTE] :PROXY5: No to ja, no to jaaa :hand::sweetCyb::siara: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Agucha replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz: Ja się pochlastam! Co za kupka nieszczęścia!!! :-( Gdzie ona teraz przebywa? U Ciebie, Klaudus? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[U][url]http://images46.fotosik.pl/304/51987dec0119116f.jpg[/url][/U] Och Ty pimpuszku kłębuszku! Cudowna jesteś!:loveu::loveu::loveu: -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Agucha replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Czy doszła bazarkowa wplata?[/B][/SIZE] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Agucha replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Fun']A widzialaś żebym żartowała ? Troche grzeczniej. Poza tym sprawa już wyjaśniona, drązysz w celu nabicia postów bo nie rozumiem ;| ? No i drobne wyjaśnienie w celu unikniecia dalszej i jakze zbytecznej dyskusji z tobą : Stwierdzenie przeze mnie iż wpłaty dochodzą w weekend nie padło. Doszedł w poniedziałek za pewne. [B]Zanim padło oskarzenie o braku zainteresowania bazarkiem sprawdziłam ostatnią aktywnosc wiosny - chyba nie musze mówić ,że na forum była.[/B] To juz twoja sprawa,że masz czas zwracac mi uwagę , a nie masz czasu wypełnić swoich obowiązków. Jak już wspomniałam wczesniej (widocznie nie doczytalas) chciałam jedynie otrzymać informację,że wszystko jest ok. [B]Tymbardziej czułam zaniepokojenie aktywnością na forum a brakiem odpowiedzi w PW.[/B][/QUOTE] [quote name='Fun']w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. [B]Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum.[/B] Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji[/QUOTE] Chyba jednak nie do końca prawda z tą aktywnością, bo napisałas, że widziałaś wiosnę na dogo :p Przeczytaj swojego posta i przeanalizuj czyja wypowiedź była bardziej pretensjonalna... Zanim zaczniesz się oburzać na tym forum - racz zapoznać się z regulaminem! Poza tym - istnieje coś takiego jak wiadomości prywatne, które slużą do wyjaśniania takich spraw... Jeżeli to nie pomaga przez długi czas - wtedy naglaśnia się sprawę czy to tu czy "u góry". Więc na przyszłość - zanim zaczniesz siać zamęt - zapytaj moderatora lub przeczytaj regulamin, jeśli masz jakiś problem. Ps. Co do nabijania postów - przypomnij sobie jak Ty pisałas post pod postem, skladający się z jednego, nic nie wnoszącego zdania a swoją nad-aktywność tłumaczyłaś problemem z edycją (kolejny powód, żeby poczytać zasady dzialania forum bądź kontaktu z modem):cool3: A swoje obowiązki wypelniłam w ten sam dzień w który zwróciłam Ci uwagę, bo Twoja aktywność na forum zdaje się być momentami uciążliwa... -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Agucha replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Pieniążki z bazarku imionkowego, przelałam na konto podane w pierwszym poście :) Proszę o potwierdzenie przelewu jak tylko dojdzie ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Agucha replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Fun']w piątek wpłaciłam na bazarki wiosny,jak narazie nie otrzymałam żadnej informacji czy doszedł przelew o produktach nie wspomne. Uzytkowniczka chyba nie pojawia się wogole na forum. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji[/QUOTE] Przepraszam, ale chyba żartujesz... jaki bank księguje wpłaty przez weekend? Poza tym - nikt nie siedzi na dogo 24h na dobę. Teraz jest normalny tydzień pracy ;) Moje bazarki też pokończyły się w niedzielę o północy ik jeszcze nie mialam czasu albo siły powysyłac privy z danymi :oops: Zaczęło się prawdziwe lato i klientów jak mrówków ;) Ps. Obiecuję poprawę i dziś powysylam wszystko co trzeba :p