-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/3416/dsc01357lr.jpg[/URL] "Nie oddam misiusia!" . . . . . . . . . Cudna pannica :loveu:
-
[quote name='AGA35']małżeństwo nieskonsumowane :D[/QUOTE] ...co nie znaczy złe ;) :razz:
-
Oj Dziabągu, aleś rozkoszny :loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/20100720299.jpg?t=1279660290[/url]
-
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Agucha replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']A czy przypadkiem on już nie jest rośliną , tyle, że emocjonalną? [B]Skąd wiadomo, że nie jest nieszczęśliwy?[/B] Wybudzanie zwierząt z premedykacji jest dla nich odpowiednikiem ludzkiego "naćpania się" - widzą i czują rzeczy, których nie ma. Jak narkoman. Mogą gryźć, moja kotka bez łapy po amputacji w trakcie wybudzania próbowała się wspinać, każdy, kto miał kiedykolwiek zwierzę po zabiegu doskonale o tym wie. Czy jak ten pies wskutek guza ma zwidy i żyje w świecie pełnym olbrzymich, agresywnych kotów, to nie cierpi? Czy cierpienie zawsze musi być fizyczne i widoczne? Ale to już takie etyczne dywagacje:-), bo w sumie co ja tam wiem?[/QUOTE] Nie jest W NIM szczęśliwy ;) [quote][B]Z Mikim niestety nie jest dobrze - ma potwierdzony guz mózgu i na dokładkę schizofrenię...[/B] Piesek ma zmienione leki bo poprzednie były mało skuteczne ale niestety szanse na poprawę są marne.Guz szybko rośnie.Piesek ma urojenia, zwidy...Żyje w swoim świecie[B][COLOR=Red] ale nie jest w nim szczęśliwy[/COLOR][/B][/quote] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda_z'][B]'Moja' kochana Czelusia :loveu: Ale wypiękniała po kąpieli i porządnym czesaniu :loveu:[/B][/QUOTE] Ciocia Aga 2h została po robocie, żeby Czelkę wyczesać, wykąpać, powycinać śmierdzące kupale spod ogona, wygolić brzuszek i powycinać łapki. Pełne SPA się Niuni należy, a co! :p -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Agucha replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']A czy psy mogą chorować psychicznie? Jeżeli mają dusze to może i choroby psychiczne się trafiają? Nie wiem, ale może problemem jest nie otoczenie tylko jej psychika?[/QUOTE] Oczywiście, że mogą! Przykład? Proszę bardzo... Mikoś - 2 letni shih-tzu ze stwierdzoną schizofrenią. Pies przebywa w Kocim Świecie... jest NIEADOPCYJNY, chory i nieszczęśliwy sam ze sobą... agresja uaktywnia mu się w różnych momentach. gryzie na oślep... No, ale ja pomagam tylko internetowo więc się lepiej nie odzywam... niech wypowiadają się osoby trzymające Nesi na kolanach, te którym ona daje się pieścić...:roll: Jeszcze mam pytanie - w jakim to było czasie? W jakim wieku bylą Nesi dająca się brać na ręce i pieścić, ba! nawet zasypiala tak jej bylo dobrze... ======================================================== [IMG]http://www.kociswiat.org.pl/www/images/animal/mikus-bialozloty/Miki%20miniaturka.jpg[/IMG] Wirtualny opiekun [LIST] [*]Agata i Aneta Kowalska [/LIST] [B]28.02.[/B] Miki jest typowym pieskiem rasy shih- tzu Ma swoje humorki i niezależny charakterek. Miki jest przyjazny do ludzi i zwierząt. Jednak kiedy się czymś mocno zdenerwuje lub czegoś przestraszy kłapie ząbkami. Miki został porzucony przez swoich właścicieli i taka reakcja jest bardziej lękowa niż wynika z agresji. Na szczęście okazywanie w ten sposób niezadowolenia lub lęku zdarza mu się coraz rzadziej. Szukamy dla niego spokojnej rodziny - najlepiej u ludzi którzy znają tę rasę gdzie Miki poczuje się pewnie i uwierzy, że znowu ma swój własny dom. Miki może zamieszkać z małym pieskiem lub suczką. Piesek nie nadaje się do domu z dziećmi. [B]Wiek:[/B] ok.2 lata [B]Płeć:[/B] Plaskaty pies [B]Umaszczenie:[/B] biało-złoty [B]Sterylizacja:[/B] TAK [B]Rasa:[/B] shih- tzu [IMG]http://www.kociswiat.org.pl/www/images/animal/mikus-bialozloty/Miki3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.kociswiat.org.pl/www/images/animal/mikus-bialozloty/Miki1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.kociswiat.org.pl/www/images/animal/mikus-bialozloty/Miku%C5%9B%20sliczny.jpg[/IMG] [B]14.04.[/B] Mikuś zmienia się z dnia na dzień. Po zastosowaniu ziołowej kuracji piesek staje się coraz bardziej przyjacielski - odruchy agresji pojawiają się sporadyczne - jednak w jego przypadku wskazany jest spokojny i odpowiedzialny dom . Szukamy dla niego miejsca u konesera i miłośnika rasy. [B]25.04.[/B] Miki jest nadal w Azylu. Coraz bardziej niepokoi nas jego irracjonalne zachowanie-niestety agresja znowu narasta pomimo naszych wysiłków. W takim stanie strach nawet myśleć o oddaniu go do adopcji. Od jutra Miki zaczyna leczenie farmakologiczne za ok. dwa tygodnie będzie miał również powtórzone RTG głowy. Lekarze mają pewne podejrzenia które mam nadzieję nigdy się nie sprawdzą. [B]10.05[/B] [B]Z Mikim niestety nie jest dobrze - ma potwierdzony guz mózgu i na dokładkę schizofrenię...[/B] Piesek ma zmienione leki bo poprzednie były mało skuteczne ale niestety szanse na poprawę są marne.Guz szybko rośnie.Piesek ma urojenia, zwidy...Żyje w swoim świecie ale nie jest w nim szczęśliwy - dopóki nie cierpi walczymy. Jeśli chodzi o operację to pomijając już ogromne jej koszty - najgorsze są złe rokowania.Guz jest praktycznie nieoperacyjny Owszem można spróbować wyciąć ale z tego co mówią weterynarze pies tego nie przeżyje lub zrobimy z niego roślinę... Są już niestety zaawansowane, daleko posunięte zmiany. [url]http://www.kociswiat.org.pl/index.php?ac=animalDetales&animal=562[/url] -
[quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3] Przyszło 10 zł - deklaracja za lipiec i sierpień od [B]Aguchy[/B]! [/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]:loveu::loveu: Dziękuję serdecznie![/SIZE][/FONT]:loveu:[/QUOTE] Cieszę się ;) Topiczku, mam dla Ciebie żonę :loveu: [img]http://img843.imageshack.us/img843/5323/dscn6560.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/threads/189391-Gucia-marmurkowa-panienka-z-okienka[/url].
-
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Łaaaał ... Ależ piękna dziewczynka:multi: Zdjęcia super! Jutro wlepię je na stronę bo dzisiaj już pewnie nie dam rady..[/QUOTE] Uff, cieszę się że sprostałam ;) -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Agucha replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Nesi i co z Tobą będzie? :-( szkoda, że nie ma nikogo kto wziąłby ją na tymczas, w warunkach domowych bez mężczyzn sunia miała by szansę[/QUOTE] Tymczas nic tu nie da, bo to musialaby być praca długa i żmudna...W dodatku dom bez innych psów oraz dzieci (o facetach nie wspomnę)...Pies by się przyzwyczaił PRAWDOPODOBNIE do opiekunki i cała praca poszłaby na marne gdyby nagle musiała zmienić warunki...więc - musiałby to być DT z perspektywą na stały... Podkreślam poraz kolejny - tymczasów nie ma dla "normalnych" psiaczków, a co dopiero takiego. Nawet gdyby był on płatny to gdzie szukać takiego doświadczonego i znającego konkretne pojęcie, który zgodzi się zabrać sukę do siebie na co najmniej rok ? -
[quote name='Monika z Katowic'] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Agucho! Z całego serca dziękuję, że pamiętasz o TOPICZKU.[/SIZE][/FONT] [IMG]http://tmp2.glitery.pl/obrazki/198/68/2-TOPIKCZEKA-8924.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Monisiu[/B] staram się jak mogę, choć nie zawsze wyjdzie jakbym chciała i mogę się troszkę spóźnić :oops:
-
O założeniu skarpety na plaskacze myślałam dłuższy czas, ale jakoś czasu albo weny brakowało... Lepszego patrona niż Qti - chyba znaleźć nie można :)
-
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
............................... [IMG]http://i28.tinypic.com/343hqu9.jpg[/IMG] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
.................................. [IMG]http://i27.tinypic.com/5kgkmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/14jasy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2j4c7bc.jpg[/IMG] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
.......................... [IMG]http://i31.tinypic.com/2ir3j47.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/oa5h5j.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/21dml8x.jpg[/IMG] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
.................................. [IMG]http://i27.tinypic.com/5kgkmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/14jasy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2j4c7bc.jpg[/IMG] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
.......................... [IMG]http://i31.tinypic.com/2ir3j47.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/oa5h5j.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/21dml8x.jpg[/IMG] -
Czelka - grzeczna i wychowana suczka pekińczyk już w nowym domu.
Agucha replied to magda_z's topic in Już w nowym domu
Porobiłam trochę zdjęć. Proszę sobie wybierać ;) [IMG]http://i32.tinypic.com/sgsmed.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ls8gut.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/qovtok.jpg[/IMG] -
Wpłaciłam w piątek swoją skromną deklarację za 2 miesiące, tj. lipiec, sierpień :)
-
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Agucha replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Nesi nie jest szczęśliwa ani w schronie, ani sama ze sobą... cóż to za życie w ciągłym strachu, pod presją swoich fobii? Dla bezproblemowych psiaków nie ma domów, a co dopiero dla takiego który wymaga sporej inwestycji w cierpliwość, specjalistów itp... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do niesienia pomocy plaskatym psom. Tutaj link do Skarpety im. Qti-ego - Dogomaniaka, miłośnika plaskaczy, bazarkowego podrzucacza...[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-im.-QTI-ego-Dobrego-Duszka-wszelkich-PLASKATYCH-%29[/URL] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][SIZE=2]Tomiczku co u Ciebie? Pokaż się nam :) ...a ja przy okazji....[/SIZE][B] Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do niesienia pomocy plaskatym psom. Tutaj link do Skarpety im. Qti-ego - Dogomaniaka, miłośnika plaskaczy, bazarkowego podrzucacza...[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-im.-QTI-ego-Dobrego-Duszka-wszelkich-PLASKATYCH-%29[/url] -
[SIZE=3][B]Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do niesienia pomocy plaskatym psom. Tutaj link do Skarpety im. Qti-ego - Dogomaniaka, miłośnika plaskaczy, bazarkowego podrzucacza... [/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-im.-QTI-ego-Dobrego-Duszka-wszelkich-PLASKATYCH-%29[/url]
-
[SIZE=3][B]Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do niesienia pomocy plaskatym psom. Tutaj link do Skarpety im. Qti-ego - Dogomaniaka, miłośnika plaskaczy, bazarkowego podrzucacza...[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-im.-QTI-ego-Dobrego-Duszka-wszelkich-PLASKATYCH-%29[/url]