Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. To ja Wam powiem - jakby to była prawda i jakby założyciel wątku - spotyykal te dzieciaki, był pewien że chcą się pozbyć psów I CHCIAŁ IM POMÓC - już dawno rozmówiłby się z właścicielami a nie chrzanił durnoty, że ich złapać nie może, a ma przecież nr telefonu do dziecka od psa... i zakladał tu wątek bez żadnych konkretów!!... o beztroskim umawianiu się na spacerki nie wspomnę...:angryy: Skoro zdobył ten nr tel od dzieciaka - mógł też od razu zrobić zdjęcie telefonem... no chyba, że jednak lepiej zna te dzieci niż twierdzi i zaczepił je na ulicy czy gdzie tam... przypadkiem w sprawie tego telefonu... Ale mniemam, że się mylę w swoim osądzie, bo przecież zalożyciel wątku "nie jest jakimś tam małolatem, który nie ma co robić i wymyśla historyjki"...
  2. Właśnie doczytalam do tej strony... :roll: jednak nie chce mi się wierzyć, że chcą wywalić rasowe psy... i skąd niby zalożyciel wątku taki w sprawie dobrze zorientowany...
  3. [quote name='dziobakson']owczarek belgijski podobno z rodowodem suczka[IMG][URL="http://img88.imageshack.us/i/owczarekbelgijskijf6.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1627/owczarekbelgijskijf6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG] owczarek australijski tez suczka [URL="http://img715.imageshack.us/i/aug2308114737.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/365/aug2308114737.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] [B]Zdjęcie belga skopiowane z tej strony:[/B] [url]http://tnij.org/g8b3[/url] [B] Zdjęcie Aussika z tej:[/B] [url]http://www.kynologia.gorzow.pl/championy.php3?tytulstrony=Championy[/url] To jakieś kpiny są???
  4. Głosowanie do tej pory wygląda tak: [B]MIKRO-BONKA:[/B] 1. mshume 2. Malwi 3. Kana 4. Ocelot 5. Asior 6. Akrum 7. Litterka [B]MIKRO-BANK:[/B] 1. Agucha 2. Andzike 3. Sankja 4. ania z poznania 5. Kostek 6. Monia3a 7. xmartix 8. Zdrapka Mikro-Bank wygrywa :multi::cool3:
  5. Zapraszam serdecznie na MINI zwierzakowy bazarek dla plaskatych w potrzebie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/187446-Mini-zwierzakowy-bazarek-dla-PLASKATYCH-trwa-od-13.06-do-27.06-godz-24-CZ.D[/url].
  6. Można glosować do jutra pomiędzy : - Mikro-Bonką - Mikro-Bankiem ;) Co do konta - jeszcze go nie ma, bo trzeba wszystko poustalać i dopiero będę zakładała :) [B]Chciałabym zaprosić Was na bazarki dla MIKRO-plaskatych[/B] ;) [B]Jeden się dzisiaj kończy:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186494-ISTNE-CUDA...-NA-KIJU-%29-dla-PLASKATYCH-w-potrzebie!-Do-13.06-godz-24?p=14765390#post14765390[/url] [B]Drugi zaczyna:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187446-Mini-zwierzakowy-bazarek-dla-PLASKATYCH-trwa-od-13.06-do-27.06-godz-24-CZ.D.?p=14870524#post14870524[/URL] Ps. Mój nr GG - 5655850 ;)
  7. [quote name='Manfreda']wszystkie potraktowane bananem sa proszone o odezwanie się do Malwi na gg ;) nr: 1665778 :D w celu dalszego omówienia "mikrobonki" ;)[/QUOTE] A te nie potraktowane? :cool3:
  8. [quote name='Isadora7'][B]Agucha w moim podpisie jest baner do jamników w potrzebie[/B][/QUOTE] Dziękuję, teraz widzę :)
  9. [quote name='malawaszka']advocate nie jest na grzybicę :shake: to jest na świerzbowca, nużeńca i inne robale[/QUOTE] Dlatego też pytałam czy jeszcze coś u niej wykryto:roll:
  10. Lonia, wygląda na średniaka i w dodatku waży 7,5 kg :roll: NIE JEST MIKRO-PSIAKIEM...
  11. [quote name='Malwi']natura ? raczej za wcześnie zrobiona cesarka .. bo przecież "wysoka ciąża" to była ... i nie można juz aborcyjnej było zrobić ...[/QUOTE] Ponoć maluchy mialy jakąś wadę i, i tak i tak trzeba by je było uśpić? Widzę, że tutaj to do końca sprawa będzie owiana tajemnicą...
  12. [quote name='Malwi']a na wątku Miszki którą wzięła "kochana" Naa co było ? to samo - wsparcie sie znalazło .... i to jakie :| szkoda mi tych ludzi , naprawdę ... niech dalej żyją w swoim wyidealizowanym świecie w którym każdy pies jest kochany i każdy znajduje dom .... a szczególnie szczeniaki ...[/QUOTE] W przypadku Miszki natura sama zadecydowała ;)
  13. No cóż, mnie też to przyszlo "znosić" ;) Podejrzewam, że to sam "pan wet" co to nawciskal że maluchy da się uratować - się wypowiadal... Ciemnogród!
  14. [quote name='Pipi']Wet sprawdził ciążę i okazało się,że tak,jest ok.połowa ciąży.Została zaszczepiona od wścieklizny,[B]a na poniedziałek od wirusówek[/B],ponieważ jest upał.[/QUOTE] Skoro od szczepienia trzeba odczekać do zabiegu - to trzeba ;)
  15. [quote name='Madallena']Mocny mocny ten watek. Tu wiecej do wyedukowania, wsparcie przylazlo i sie sadzi. Juz jednemu szczeniakowi pozwolili umrzec w cierpieniu. na moim jeszcze morderstw nie bylo.[/QUOTE] KUR... jestem wściekla niemożebnie, że dopuścili do takiej sytuacji... Zauważ, że od info o śmierci suni nikt się nie odezwal na tym wątku... pewnie też nie przeżyła... A rzucają się tam sami tacy co to mają postów do policzenia na palcach dwóch rąk...
  16. Zapraszam też tutaj... http://www.dogomania.pl/threads/186616-Pomocy-!!!-szukam-psiej-mamki-dla-dw%C3%B3ch-kilkudniowych-szczeniak%C3%B3w-we-Wroc%C5%82awiu
  17. [quote name='ania z poznania']Madallena, rób MIKRObank! Dziękuję za jedyną poprawną odpowiedź hy hy :evil_lol: MIKROBONKA: ||||( zeby nie bylo ze oszukiwane: mshume , Malwi, Kana , Ocelot) MIKROBANK: |||| (Agucha, Andzike, Sankja, Ania z poznania)
  18. Skarbonkę zakladam ja:diabloti:, a w banku też można lokatę założyć :cool3::cool3::cool3:
  19. [quote name='Kana']Zrobcie tą Mikrobonkę i nie róbcie afery :lol:[/QUOTE] Nie ma tak łatwo - MikroBank i koniec! :) :D
  20. Jeżeli się liczy to -mój Szanowny wola, że MikroBank :p
  21. Logiem może być piesek w skarpetce ;) Coś a' la to:
  22. Jeżeli zdarzyłaby się sytuacja przedstawiona przez Madallenę, odnośnie Umowy z DT - można to na bieżąco omówić na wątku. Ja bym się raczej ni deklarowała z tym ;) [quote name='Madallena'] Wyjasnie to jeszcze bardziej obrazowo: zakladajac, że nop. (biore pierwsza lepsza :) ) Malwi opiekuje sie Opera. Placi jej hotel z deklaracji, za weta i takie tam. Kupuje rowniez dla niej karme. Nagle decyduje sie na DT dla mikropsiaka na takim "ukladzie" ze Mikropsiak jest u niej, ale za miesiac pobytu u niej Mikrusa ona chce karme dla Opery. Czy takie cos przejdzie?[/QUOTE] Jeżeli drugi pies, przebywa na darmowym DT to jak najbardziej! Pod pojęciem darmowy kryje się karma, wet, inne potrzeby PSIE. Jeżeli zaś DT pobiera opłaty za sam pobyt tego drugiego psa - ja bym na to nie przystawała, bo to zakrawa na hotel. Wiem... bezwzględna jestem ;)
  23. [quote name='Madallena']MikroBank mi sie podoba :) Hotele: Mam na mysli to, że ktoś mówi: biore mikrusa ale za 10 zl/doba - tego mikro skarbonka nie zaakcepytuje , ale biore mikrusa ale oplaccie mi sterylke mojego psa czy zasponsorujcie karme psu (innemu niz Mikrus) ktorego mam pod opieka - wtedy tak, albo dorzuccie mi 100 zl na leczenie psa, ktorego mam pod opieka a jest w szpitalu leczony - to tak. kumacie? czyli "DT na układzie" - finansujemy nie psi BYZNES, ale pieniadze pomoga jeszcze innemu. Oczywiscie nie bierzemy calej kwoty tylko jakas czesc. Co Wy na to? Sponsorowanie sterylki czyjegoś psa - nie zgodne z regulaminem Dogo ;) Płacenie za karmę dla innego psa, który jest na płatnym tymczasie, bo o tym chyba mowa - też chyba nie do końca będzie fair? ;) Na sponsorowanie sterylek jest założona sterylkowa skarbonka ;) Ja rozumiem, że jest wiele psow w potrzebie, ale albo prowadzimy zaplecze dla mikrusów, albo nie. Temat zaczyna sie za bardzo rozwlekać.
×
×
  • Create New...