Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. tak ja jutro biore bulliego, wezcie go z rana dziewczyny do kuchni, a ja pewnie cos koło 10 przyjde. i tak jak pisałam moze u mnie byc tyle ile trzeba, jeszcze bedziemy z danka sie umawiac dokladnie.
  2. oj gigus faktycznie zasiedział sie w tym DT u kocyk i pewnie juz nie ma zamiaru sie wyprowadzac ;)
  3. malwi moja wpłata to za styczen i luty deklaracje a reszta to taki dodatek dla opery ;)
  4. aha i musze dac 30zł za niego. czy mogłby ktos dac kase na wykupienie bo ja nie zabradzo :/
  5. ja buliego odbiore tego 28, nie wiem czy ty angel do wezmiesz na przechowanie czy ja mam, bo u mnie moze przenocowac tak zebyś danko ze spokojem go odebrala anie po pracy sie spieszyła.
  6. przepraszam ze tyle milczałam, byłam u kiero powiedział ze dałby mi go gdyby nie miał kilku telefonów w jego sprawie i nie miał problemów a z tego co mówił to burmistrzowi sie musiał tłumaczyć, powiedział ze nie chce miec problemów i dlatego nie da przed koncem kwarantanny ktora konczy sie 28, powiedział ze mam przyjsc w czwartek i od razu podpiszemy umowe i mi bez problemu wyda, wiec w czwartek rano pojde po niego. nie bede tu komentowac ale prosze naprawde nie dzwonic wiecej do kiero bo sa same problemy dobrze ze chociaz zgodził sie zebym w ten czwaterk zabrała. i dziekuje tym ktorzy dzwonili tam z takimi pretensjami nie tylko z tego watku ale i innnych, jak sadzicie ze jednym telefonem pomozecie to w bledzie jestescie bo krzyczenie przez tel nic nie daje.
  7. ja tez sie bardzo ciesze i przepraszm jeszcze raz ze my z kenem nie mogliśmy jej zawiezc
  8. moim zdaniem im fajniejszy zwierzak tym gorzej, nie raz mialam jakiegos kilka dni a gorzej było sie rozstać niż z takim co miałam 2 mieisace bo był mega wredny a takie tymczasy sie zdazają
  9. a ja słyszałam ze jutro ma jechac do DS, czemu jest tak długo w schronie i jeszcze nie miala amputowanej? jak to złamanie otwarte to moze dojśc do zakazenia.
  10. ale cisza :(
  11. ja nie moge go wziąsc, chodzi mi o to ze bym wzieła go na siebie a wy byście go zabraly do tego DT co macie.
  12. Franiu jest od 30 grudnia wiec w przyszlym tyg bedzie miesiąc i mozesz kase wyslać :)
  13. dziewczyny jak myslicie czy kiero mi by dał jutro Buliego?
  14. jak z krwią to pecherz albo też prostata musiłałby być wykastrowany :(
  15. naprawde śliczny
  16. u mnie czyli tez u psinki -18 :(
  17. tak, do swojego superowskiego domku, Edi ma szczeście, DT najlepszy na swiecie i DS taki sam go czeka :)
  18. franio przytyl, kosci juz mu nie wystaja, głowke trzyma wysoko, jest przekrzywiona ale mniej.
  19. Franio już ma tabletki, płaciłam 55zł. dzis byłam go odwiedzić, byłam przejazdem, ciocia już spala z Franiem ale na chwile weszłam do nich i leki przekazałam. u Fraania ogólnie ok, widać ze jest bardzo stary, naprawde dziadziuś, tylko sika w domu na meble, tapczan - wszędzie. cały czas chciał być głaskany naprawde pieszczoch ogromny :)
  20. ja jestem i zaglądam ale rece opadają i nie wiem co pisać :( musze sie tez zabrać za ogłoszenia na tych stronach co Lilmo nie robiła, taki ładny psiak musi sie znalezc dom
  21. trzymamy :thumbs: jeszcze Jeżyk mnie tak martwi, on też taki biedny :-(
  22. ok, ja tylko sie martwie ze coś pomyliłam, mam nadzieje ze przy następnym sprawdzaniu kasa bedzie ;)
  23. kurcze bo wydaje mi sie ze pisało ze data realizacji 21.I. to sprawdz prosze jutro, mam nadzieje ze kasa dojdzie.
  24. tak, juz mnie o to prosila, jutro wypytamy o wszystko ;)
×
×
  • Create New...