Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Owieczka w schronisku w Bełchatowie: [IMG]http://img32.olx.pl/images_tablicapl/140064187_1_644x461_owieczka-belchatow_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.olx.pl/images_tablicapl/140064187_7_644x461_owieczka-_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.olx.pl/images_tablicapl/140064187_4_644x461_owieczka-zwierzeta_rev004.jpg[/IMG] Nasza ''Owieczka'' jest mało odważna i trochę płochliwa. Nie beczy, a szczeka. Wyjątkowa. Nie chodziła wcześniej na smyczy, więc trochę sie jej obawia. Podchodzi do człowika i nie jest wycofana.Sympatyczny biały baranek. A0104 - suka; sterylizowana; wielkość 44 cm; rok urodzenia ok. 2008; w schronisku od 09.01.2014; przyjazna dla ludzi i innych psów; łagodna; lekko bojaźliwa Karina:[B]605 989 988[/B]
  2. Fizia w schronisku w Bełchatowie: [IMG]http://img21.olx.pl/images_tablicapl/132792685_8_644x461_fizia-ponczoszanka-_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.olx.pl/images_tablicapl/132792685_1_644x461_fizia-ponczoszanka-belchatow_rev001.jpg[/IMG] A0148 - To mój numer w schronisku. Mieszkam tu od stycznia tego roku. Mam dopiero ok 1 roku, a juz wiem co znaczy zostać porzuconym i niechcianym psem.. Jestem łagodną, pogodną i kocham ludzi. Ufam im, mimo że nie wszystko wspominam mile. Jestem wesoła, zywiołowa i przyjazna. Źle znoszę pobyt w przytułku. Marzę o własnej misce, posłaniu, oraz przyjacielu na dobre i złe. Smutno jest być psem którego nikt nie chce. Mam troszke więcej niż 50 cm wysokości. Nie sprawiam kłopotów wychowawczych i jestem dobrze ułożona. Będę dobrym stróżem, towarzyszem spacerów i zabaw. Zabierz mnie do swojego domu. Karina: [B]605 989 988[/B]
  3. W schronisku w Bełchatowie jest psiak w typie: [IMG]http://img11.olx.pl/images_tablicapl/123410195_3_644x461_pomagamy-dzis-rubiemu-w-typie-border-colli******-bez-rodowodu_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.olx.pl/images_tablicapl/123410195_1_644x461_pomagamy-dzis-rubiemu-w-typie-border-collie-belchatow_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.olx.pl/images_tablicapl/123410195_6_644x461_pomagamy-dzis-rubiemu-w-typie-border-collie-_rev001.jpg[/IMG] F2072 - pies; kastrowany; wielkość ok. 50 cm; rok urodzenia ok. 2013; w schronisku od 19.11.2013; przyjazny dla ludzi i innych psów; łagodny; lekko bojaźliwy Robocze imie Rubi. Pies po kastarcji. Łagodny dla ludzi i trochę samolubny wzgledem innych zwierząt. Czeka w schronisku na nowe lepsze jutro. Gdy siedzi w boksie w towarzystwie innych rozszczekanych braci , śni o pełej wciaż misce, miękkim posłaniu, spacerach i przytulaniu. Podczas tych snów jest szczęśliwy. Ale nie można przecież wciaż spać. Budzi sie więc i z nadzieją czeka na nastepny dzień. Może właśnie on będzie tym wyjątkowym. Może go ktoś zauważy, da nadzieję , szansę. Pomóżmy mu opuscić schronisko. Poszukajmy wspólnie domu, w którym będzie mógł udowodnić, że on też zasługuje na lepszy los. Kontakt w sprawie adopcji z wolontariuszką Kariną:[B]605 989 988[/B]
  4. [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/134214507_1_644x461_znaleziony-podobny-do-owczarka-kaukazkiego-piotrkow-trybunalski.jpg[/IMG] i jeszcze ten, ale nie ma na razie o nim zadnych info
  5. W schronisku w Bełchatowie jest taka sunia: [IMG]http://img08.olx.pl/images_tablicapl/121166773_1_644x461_do-adopcji-belchatow.jpg[/IMG] A0126 - suka; sterylizowana; wielkość ok. 57 cm; rok urodzenia ok. 2010; w schronisku od 14.01.2014; przyjazna dla ludzi i innych psów; łagodna Kontakt w sprawie adopcji 446 333 877
  6. i jeszcze taki terierek: [IMG]http://img35.olx.pl/images_tablicapl/69778101_4_644x461_foksterier-mixsik-szuka-domu-zwierzeta.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.olx.pl/images_tablicapl/69778101_2_644x461_foksterier-mixsik-szuka-domu-dodaj-zdjecia.jpg[/IMG] F1353 - To mój numer w schronisku. Mam około 3 lat. Jestem łagodny, pogodny i kocham ludzi. Ufam im, mimo że nie wszystko wspominam mile. Źle znoszę pobyt w przytułku. Marzę o własnej misce, posłaniu, oraz przyjacielu na dobre i złe. Smutno jest być psem którego nikt nie chce. Nie jestem duży. Mam ok 40 cm wysokości. Będę dobrym stróżem, towarzyszem spacerów i zabaw. Zabierz mnie do swojego domu.
  7. w schronisku w belchatowie jest takie cudo: [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/140056169_1_644x461_pani-foksikowa-welsh-terier-belchatow.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.olx.pl/images_tablicapl/140056169_3_644x461_pani-foksikowa-welsh-terier-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/140056169_5_644x461_pani-foksikowa-welsh-terier-lodzkie.jpg[/IMG] Pani Foksikowa trafiła do schroniska bardzo zaniedbana. Była brudna , skołtuniona i głodna.Ma ok 2-3 lat. Obecnie po wizycie u kosmetyczko- fryzjera czuje się dużo lepiej i wesoło merda swym króciutkim ogonkiem. Jest trochę smutna gdyż nie lubi siedzieć za kratami, ale na spacerach otwiera się i truchta szybciutko przy nodze. Jest już po sterylizacji i czeka na nowy kochający dom. Będzie oddanym i wesołym przyjacielem . kontak w sprawie adopcji z Kariną:[B]605 989 988[/B]
  8. ja też poprosze numer konta,nie zdecydowąlam sie dac bdt więc wspomoge chociaż skromną wplatą
  9. a ja podziwiam zaangazowanie pagira ze poswięciłes dwa dni zeby rudi mógł być szczęsliwy:klacz:
  10. ale slicznota:) Ktoś pisał o umaszczeniu. quetka to tak na prawde dwa koty, pewnie nie fachowo wytłumaczę ale chodzi o to ze dwa zarodki jakby sie łączą w łonie matki czyli miały być z tego dwa koty a sie połaczyły w jeden i oto taka quetka wychodzi :)
  11. na prośbę Marzeny wklejam: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0582530a3fe33a6e.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/869/0582530a3fe33a6egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0fdaf5c9ec7ebcd3.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/869/0fdaf5c9ec7ebcd3gen.jpg[/IMG][/URL]
  12. ja równiez trzymam kciuki i mam nadzieje ze niedługo poznam rudego osobiście :)
  13. juz sie kontaktowałam w tej sprawie.kochana pisze PW zeby watek Figi nie stał sie kotkowym ;)
  14. co do szczekania kiedy szczeka podchodzisz i ja dotykasz, tak zeby odwórcić uwagę i mówisz w tym samym momencie fe albo cos innego moze byc hej, byle co, rób to tyle razy ile trzeba, za kazym razem jak zaczyna, czasem wystarczy samo fe bez dotyku i pies sie uspokaja, musisz byc stanowcza, stac prosto, spokojna. to jest naprade skuteczna metoda ale trzeba byc konsekwentnym i stanowczym. w jakich okolicznosciach szczeka? jak ktoś przychodzi, czy obojętnie co jest powodem?
  15. :thumbs::thumbs:
  16. ja też poproszę plakacik: [email][email protected][/email] swoją deklaracje dla gai przeleje trochę pozniej w tym miesiącu:oops:
  17. obawiam sie ze jest w ciązy, a nie lepiej oddać ja do schroniska, wtedy bedzie bezpieczna i moze da rade zrobić sterylke aborcyjną? bo nie wiem czy tam u Was na osiedlu koty maja jakies budki/domki gdzie miałaby schronienie z tymi maluchami? tu u mnie nie ma raczej szans na dt, zamykają nam schronisko i tez nie ma gdzie umiescic 120psów i masy kotów, na gwałt szukamy domów :(
  18. Śliczniutkie futrzaki:loveu:
  19. Co u Bogusia? nadal bez domku?
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4eef3b6e9b232eb6.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/838/4eef3b6e9b232eb6gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7b9c7c606c1b0dc8.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/840/7b9c7c606c1b0dc8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d16b212e7cd05779.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/840/d16b212e7cd05779gen.jpg[/IMG][/URL][h=4] [/h]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f20d06c7232b9837.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/840/f20d06c7232b9837gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08205af24fcb70ee.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/838/08205af24fcb70eegen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c1280fc00c08783e.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/838/c1280fc00c08783egen.jpg[/IMG][/URL]
  22. kurcze, żal koteczki, jedyny plus to to że nie jest zimno na dworze:/ ja cały czas mam ją na uwadze, moze dałabyś rade jej trzasnąć fotkę? Info przekazane, wiem ze juz Pani ma wszystkie papiery i wypełnia, z tego co pisala schronisko nie jest zbyt zainteresowane, będzie ich namawiać a jak nie to zgłosi schron jako obywatel ;) a teraz nasza księzniczka: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa4947314b5849fb.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/840/fa4947314b5849fbgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24cfe26bcae62c8e.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/840/24cfe26bcae62c8egen.jpg[/IMG][/URL]
  23. już ładuję aparat i zdjęcia będą:) sunia zadomowiona. Na razie sąsiedzi nie narzekają na szczekanie kiedy mnie nie ma:evil_lol: ogólnie jest bardzo grzeczna, spokojna:loveu: Marycha jak tam kicia u rodziców?
  24. juz od wczoraj u mnie, na razie troche zagubiona biedulka, przyzwyczaiła się juz do rannej a tu znów same nowosci, jest przecudowna i przekochana :)
×
×
  • Create New...