Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. zgodnie z ustaleniami-potwierdzam:przelałam 50zł do beataczl oraz 65 dla busi. na koncie buniowym zostało 45zł ;)
  2. [quote name='Marycha35']Dziewczynki dowiedziałam się, że w Bełchatowie rusza pierwszy budżet obywatelski. Jest do rozdysponowania na róże cele, które zgłoszą bełchatowianie, okrągły milyjon:):):) Wspominałyście tu o osobie, która ma kontakt ze schroniskiem. Może powiedzieć jej o tym, niechaj pogada z ludźmi ze schronu, może się zgłoszą. Potem będzie głosowanie, będziemy agitować;) W Bełcha z tego, co zdążyłam zauważyć, leży kwestia bezdomności, nie ma akcji sterylizacja/kastracja. W Łodzi i wielu innych miastach istnieje możliwość przeprowadzania takich zabiegów u dzikich kotów, bezdomnych psów. Może wreszcie i Bełchatów dołączy do światłych miast...;) Tu jest link do akcji, władze zapraszają, namawiają do zgłaszania pomysłów!!! Gdyby schron dostał dotację to warunki mógłby poprawić oraz akcję sterylka dla dzikusów ;) organizować: [URL]http://www.decydujemy.belchatow.pl/[/URL][/QUOTE] napiszę do Pani ze schroniska, pomysl swietny:) [quote name='Doda_']a moze ranna sprobowalaby sprawdzic jak stosunek starowinki do tego kota ?[/QUOTE] nie chodzi o figę, ja mam kotke jak to ją okreslłił wet, histeryczkę:evil_lol:, nic ani nikt sie jej nie podoba i juz bedzie miała nerwy jak sie pojawi Figa a gdzie tu jeszcze kot. Ranna dziś po pracy będe dzwonic ;)
  3. Marycha co do kotka, ja boje sie co to będzie z Figą a gdzie tu jeszcze kot, mam male mieszkanie, praca i duzo mnie mnie ma, niestety nie odważę sie jej zabrać chociaz mi bardzo żal:( popytam po znajomych moze ktoś ja prZyjmie na dt, niestety zlikwidowali kociarnię i mamy sami problemy z kotami. Ranna a figa troche sie uspokoiła kiedy wychodzisz z domu? czy nadal sa piski i szczekanie?
  4. super wiesci:multi: ostatnio duzo osób ogarnia transporty na stronie bleblecar, nie wiem czy słyszałyście? za naprawde niewielką oplatą ludzie zabierają zwierzaki
  5. Ja już sie gubie sylwija w Twoich tymczasach, to jest sophie, saymon i Anatol? i ktoś jeszcze?:evil_lol:
  6. dziekuję za zaproszenie, poczytam przy wolnej chwili
  7. ja zagladam z zaproszenia, nie chce myslec co biedulek przeszedł :( tak jakoś "dziwnie" jest pogryziony, ale jakieś przemyslenie na ten temat nic nie dadzą, dobrze ze przy tak pogryzionym pysku nie ma odgryzionego/naderwanego ucha. jest sliczny
  8. dziekuję za zaproszenie, sliczna sunia. Niestety finansowo nie pomogę bo w niedziele przyjezdza do mnie psiak na bdt i tez będe miec wydatki. Ale przy wolnej chwili porobie ogłoszenia :)
  9. dziękuję za zaproszenie, potem poczytam.
  10. Witamy na dogo, Marzena mnie tak zamęczała pytaniami o Rudego że widze postanowiła miec info z pierwszej reki na wątku:evil_lol:
  11. a w niedzielę wielki dzień bo malizna przyjezdza do mnie :)
  12. ranna szuka DT a ja juz zaczynam się rozgladać za DS dla siebie:evil_lol:zadne metody nie działają to zostaje czekać na poprawę babuni. Ty ranna mieszkasz w domu a do mnie jak wjedzie do bloku to sie zacznie, dziś w pracy tak myslałam ze moze będe sąsiadom wduszać łzawą historyjkę typu"umarla mi babcia a to była jej pupilka, obiecałam babci ze sie nią zajmę, sunia teraz tęskni i temu tak szczeka i piszczy" nie jestem zwolennikiem "uśmiercania" bliskich, ale to cel słuszny:p
  13. też mam nadzieję że się uspokoi. Lubie oglądać "Zaklinacza psów" on w takich przypadkach doradza drugiego psa-co jak wiemy w przypadku Figi nie skutkuje, a także własnie jakąś budkę, klatke, gdzie pies sie ma wyciszyc i czekać na powrot własciciela, ale Figa to oporny materiał ;) biedulka nie widzi, nie zbyt słyszy i może faktycznie dlatego czuje się tak niepewnie bez swojej opiekunki, mam nadzieje ze jak z czasem zauwazy ze Pani zawsze wraca i nie ma się co martwić:)
  14. Również się bardzo cieszę z jego postepów:loveu:
  15. a ja sie chciałam zapytać o apetyt figi? bo w schronisku mówili ze nie je za bardzo, jak to wygląda? i co jej dajesz? musze się juz zacząc przygotowywac;)
  16. ale ma słodkie te uszka:loveu: To niech zostanie figa i koniec:) Ja jestem w niej zakochana:loveu: Ale widze pierwszy raz Toją Tosię o której opowiadałaś:) szczerze dopiero po chwili zauwazyłam ze nie ma łapy, radzi sobie swietnie ale łatwiej jest własnie zwierzakom bez tylnej łapy niz przedniej, mam kota 3 lapka(nie ma przedniej), ostatnio przytył to juz w ogóle widze ze mu cięzko, ale taki jest ze nie idzie go zmotywować do ruchu, w ogóle on nie chodzi tylko się czołga:roll:
  17. [quote name='ranna']Figa chodzi bardzo ostrożnie ale zdarza jej się walnąć w coś co stoi na jej drodze. Wczoraj spała w pokoju z moją córką na swoim posłaniu zakopana w koc, rano Aga otwiera oczy, a tu babunia z nią śpi. Tak więc bardzo szybko się uczy. Dzisiaj jak przyszłam z pracy oszalała z radości, skakała, piszczała, lizała, zapomniała się ile ma lat. Obiecujemy jutro wstawić filmik :smile:[/QUOTE] A to spryciula :) kochana ona jest, czekamy za filmikiem :) Ty mówisz na nią figa, ja Luna(tak mówiła na nia ta wolontariuszka) a reaguje na figa? [quote name='Doda_']to figa pozniej pojedzie do Ciebie, anna666 ?? arim - zalozmy watek temu stasiowi :([/QUOTE] tak, przyjedzie do mnie 30 marca:) [quote name='arim']Doda,on jest w schronisku w Częstochowie i nic o nim się nie wie.Ja zdjęcie zobaczyłam przypadkiem i tak samo jak zdjęcie Papilotki mi utkwiło w głowie,tak zdjęcie Stasia siedzi w łepecynie.Doczytałam na stronie schroniska ,że Staś nie ma nóżki i to mnie dobiło. Dziewczyny jeszcze raz sorry![/QUOTE] a moze znalezc jakis wolontariuszy z tego schronu albo tam zadzwonić, taki biedulek :( bez watku ani rusz z pomocą :(
  18. sylwija podziwiam Cię, ale też współczuję, ciągle coś, a cięzko przejść obojętnie:shake:
  19. ranna nie chcę Cie zamęczać telefonami, ale jestem bardzo ciekawa co u suni?
  20. Dobra, spokojnie;) nie chciałam być posądzona o przetrzymywanie buniowych pienędzy ;)
  21. Jaki biedulek:( najbardziej mi zal tych starowinek. Czlowiek się czuje taki bezradny bo nie wszystkim moze pomóc:( Marycha35 napisałam zapytanie o chińskiego grzywacza, jak cos będe wiedzięc to dam znać;)
  22. [quote name='ranna']Malutka już jest u mnie, przywiozłam ją wczoraj. Podróż, kąpiel (musiałam) wszystko ok. O 21 była na ostatnim spacerku. Dzisiaj po piątej zrobiłam jej pobudkę, w pokoju czysto. Wrócę z pracy to dokładniej ją obejrzę, wczoraj nie było na to czasu. Pojechałam zaraz po pracy po nią, a w domu też miałam co nie co do zrobienia. Jest fajniusia, bezbronna. Nie zna schodów ale dokładnie sprawdzę to dzisiaj. A może chciała żeby ją nosić;)[/QUOTE] Ranna jeszcze raz dziekuję Ci za pomoc:buzi: co do schodów to mam w bloku windę i królewna będzie jezdzić:loveu: Z niecierpliwością czekam na maliznę:loveu:
×
×
  • Create New...