Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. a tam w tle to msza w kościele?:evil_lol: normalnie nie musicie chodzić do kościoła i msza na ogródku, tak słychać;)
  2. mam jeden pakiet ogłoszeń do wykorzystania, nie wiem czy sunie mają ogłoszenia czy nie? bo mogłabym im przekazać lub chociaż jeden z nich...
  3. Prześliczny ten rudy i jaki szczęsliwy:loveu:
  4. u kotów niestety nie raz potrzeba troche czasu na osowojenie, wązne ze pani od razu nie zrezygnowała :)
  5. [IMG]http://img07.olx.pl/images_tablicapl/121166773_7_644x461_do-adopcji-_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img08.olx.pl/images_tablicapl/121166773_8_644x461_do-adopcji-_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img08.olx.pl/images_tablicapl/121166773_2_644x461_do-adopcji-dodaj-zdjecia_rev001.jpg[/IMG] w razie pytań można dzwonić do Kariny, ona o suni wie najwiecej: 605 989 988
  6. to info o suni: Ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo łagodna i wesoła. Wczoraj wolontariuszka zrobila jej zdjęcia [IMG]http://img09.olx.pl/images_tablicapl/121166773_3_644x461_do-adopcji-psy-bez-rodowodu_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img07.olx.pl/images_tablicapl/121166773_4_644x461_do-adopcji-zwierzeta_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img07.olx.pl/images_tablicapl/121166773_5_644x461_do-adopcji-lodzkie_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img08.olx.pl/images_tablicapl/121166773_6_644x461_do-adopcji-_rev001.jpg[/IMG]
  7. ma wykupiony pakiet 50 ogloszeń
  8. co u suni? wykupiłam jej pakiet ogłoszeń, przyda się?
  9. jestem na zaproszenie, mogę wspomóc finansowo ale jak trafi do [B]domowych[/B] warunków,czyli nie do boksu. bo jak mamy płacić za kojec to lepiej go oddać do schroniska-wiem ze poleca na mnie gromy ale niektóre schroniska maja takie same lub przyblizone warunki jak te hoteliki-takie jest moje zdanie oparte na tym co widziałam.
  10. elik a próbowalaś moją metode na szczekanie? ja ja zawsze stosuje i zawsze z powodzeniem
  11. kochana jesli sa jakieś wpłaty to musisz na watku je odnotować(nie wiem czy to wiesz a taki jest regulamin ;) ) dam 10zł stałej deklaracji
  12. dziekuję za zainteresowanie sunią, jak tylko otrzymam o niej info to dam znać:)
  13. ode mnie poszly wczoraj 2 dyszki dla psinek, będe sie starała co miesiąc coś wysłać, chociaz głupie 10 czy 20zł
  14. [quote name='pj.']Oj nie ana666- nie miałam na myśli tymczasu dla niej. Napisałam, że śledzę wątek od początku i myślę o czymś małym na tymczas, ale mam dwa psy w wynajmowanym mieszkaniu i boję się wyłacznie jednego problemu - lęku separacyjnego. Też bym wzięła jakąś mikrostarowinkę, Figa wyglądała na zupełnie 'niepozorną' a tu takie rzeczy...no i boję się, i mam dylemat. Bo Figa miała gdzie wrócić na szczęście.[/QUOTE] no to zle zrozumiałam ;) wiem jak to jest bo ja tez sie wacham zawsze, ja mieszkalam z rodzicami w domu z ogrordem to inaczej, bo nic nie stało na przeszkodzie a w bloku sa problemy takie jak własnie lęk, tak samo nie mozna wziac psa który uczy sie chodzić na smyczy bo jak tu uczyc jak sie wychodzi z klatki prosto na ulice + ograniczone miejsce w malym mieszkaniu atu mam koty ktorych pies moze nie zaakceptować i nie możność izolowania ich od siebie [quote name='Marycha35']Anna mogę Cię prosić o tele tej osoby, wolontariuszki, ze schronu w Bełcha?:) O kociczkę chodzi:)[/QUOTE] a mozesz Ty mi wysłać swój, nie wiem czy ona sobie zyczy zeby podawać jej numer,wiem ze moze brzmi głupio, ale ja czasami tez sie wkurzam jak ktoś podaje mój numer i mam tel nawet w nocy ze np.biega gdzies pies imam go wziąć:oops:
  15. marycha ona byla u Rannej i był ten problem, u mnie po tygodniu jak sie przyzwyczaiła to tez to samo, to jest pies jednego właściciela,przyzwyczaja sie i ktoś musi obok niej byc cały czas, moim zdaniem czas nic nie zmieni bo własnie z czasem jest coraz gorzej, na poczatku było ok, potem zaczynala mnie szukac co chwile, nie widzi wiec sie denerwuje i zaczyna szczekać pj. ja tez mieszkam w bloku, ona jest malutka a szczekanie jest naprawde donośne, ja mieszkam na pierwszym piętrze, na końcu długiego korytarza, jak wchodziłam do klatki to juz u progu było ja słychac, echo niesamowicie sie niesie, moim zdaniem bez sensu zeby jechała do Ciebie,chociaz jestem wdzieczna za okazane zainteresowanie, chyba ze jestes w mieszkaniu całe dnie to wtedy figa jest bezproblemowa
  16. Świezutkie od Marzeny:) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4c05a9c37d3c0c7a.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/889/4c05a9c37d3c0c7agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48d66d2ded90ec9c.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/890/48d66d2ded90ec9cgen.jpg[/IMG][/URL] tu nie mógł sie doczekać obiadku ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48643792975a732a.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/891/48643792975a732agen.jpg[/IMG][/URL]
  17. nie wiem po co tacy ludzie w ogóle chcą kota:angryy: po to zeby za dwa dni zbierać rozjechanego z ulicy?
  18. a mi sie wydaje ze jakby chciała Gaje to juz by zadzwoniła i nie czekała az miną święta :( duzo ludzi adoptuje zwierzaki własnie na swieta bo maja wolne i moga posiwecic czas psu lub kotu
  19. Figa niestety bardzo wyje i szczeka jak zostaje sama, na razie wraca do rannej i trzeba szukac jej ds:(
  20. jaka cisza u suni...nadal nic nie wiadomo?
  21. Schronisko w Bełchatowie: [IMG]http://img06.olx.pl/images_tablicapl/121139743_1_644x461_syberyjska-plamka-prosi-o-dom-husky-belchatow_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img04.olx.pl/images_tablicapl/121139743_5_644x461_syberyjska-plamka-prosi-o-dom-husky-lodzkie_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img06.olx.pl/images_tablicapl/121139743_6_644x461_syberyjska-plamka-prosi-o-dom-husky-_rev004.jpg[/IMG] Zagubiona i wystraszona trafiła do schroniska, gdzie brakuje jej ruchu. Czuje się tu samotna i opuszczona. Jako północniak potrzebuje licznych spacerów lub domu z ogródkiem. Kombinuje jak wydostać się z kojca na wolność. Smutno , ale z nadzieją patrzy za człowiekiem.. Ładnie chodzi na smyczy. W schronisku ma ciasny boks i brak wybiegu. Szuka dobrego, odpowiedzialnego domu . Właściciela który pokocha jej wilczo- północna naturę i będzie równie oddanym przyjacielem jak ona sama. Kumplem na dobre i złe. [IMG]http://img09.olx.pl/images_tablicapl/141161153_1_644x461_znaleziony-alaskan-malamute-siberian-husky-belchatow.jpg[/IMG] [IMG]http://img08.olx.pl/images_tablicapl/141161153_2_644x461_znaleziony-alaskan-malamute-siberian-husky-dodaj-zdjecia.jpg[/IMG] starszy psiak w tym samym schronisku. Kontakt w sprawie obu psiaków: Karina [B]605 989 988[/B]
  22. W schronisku w Belchatowie jest takie cudo: [IMG]http://img35.olx.pl/images_tablicapl/136989819_1_644x461_dlugowlosy-czarny-w-typie-owczarka-belchatow.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.olx.pl/images_tablicapl/136989819_2_644x461_dlugowlosy-czarny-w-typie-owczarka-dodaj-zdjecia.jpg[/IMG] Pies czekajacy w schronisku na nowy dom jest młodym i radosnym kawalerem. Ma dłuższą sierść, łagodne usposobienie, ładnie chodzi na smyczy i jest pełen wigoru. Smutne i jednakowe są jednak jego dni w przytulisku. Sympatyczny i bardzo energiczny. Pełen nadziei na odmiane swojego losu i własny kąt. Marzy o głaskaniu, czesaniu, spacerach, smakołykach i dobrym słowie. Jest naprawde bardzon ładnym zadbanym psem. Może chwyci Cie za serce i spełnisz jego marzenia? Kontakt: Karina: [B]605 989 988[/B]
  23. W schronisku w Bełchatowie jest psiak w typie: [IMG]http://img15.olx.pl/images_tablicapl/109780299_5_644x461_mix-labrador-lodzkie_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.olx.pl/images_tablicapl/109780299_2_644x461_mix-labrador-dodaj-zdjecia_rev001.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.olx.pl/images_tablicapl/109780299_3_644x461_mix-labrador-psy-bez-rodowodu_rev001.jpg[/IMG] Jest przecudownie uroczy i łagodny. Mimo osiągniętej swej tęgiej postury, jego serce pozostało jak u wróbelka. Nie jest płochliwy. Umie ładnie chodzić na smyczy. Cieszy się na spacerach i jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami. Smutno się na niego patrzy jak siedzi zamknięty w kojcu. Powinien mieć duży wybieg i kochających właścicieli. Wyadoptuje ktoś z Państwa przesympatycznego psiaka? On czeka i tęskni. F2099 - pies; kastrowany; wielkość ok. 62 cm; rok urodzenia ok. 2009 kontakr w sprawie psa: Karina [B]605 989 988[/B]
  24. [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/140068983_1_644x461_sznaucer-ideal-belchatow_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/140068983_5_644x461_sznaucer-ideal-lodzkie_rev004.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.olx.pl/images_tablicapl/140068983_8_644x461_sznaucer-ideal-_rev004.jpg[/IMG] Jestem miły, łagodny, towarzyski i bardzo dobrze toleruje inne zwierzęta. Nie jestem samolubem.Chętnie rozdaję buziaki i uwielbiam długie spacery. Dużo się uśmiecham i z tęsknotą wypatruję mojego nowego opiekuna. Marzę o odpowiedzialnym nowym domku. Właścicielu, który będzie prawdziwym psim przyjacielem. Ja oddam mu całe swoje psie serce, on- wystarczy że podaruje mi jego skrawek. Da nadzieję, otoczy opieką i będzie głaskał moje miękkie, lśniące futro. Psoak przebywa w schronisku w Bełchatowie kontakt z wolontariuszką [B]605 989 988[/B]
×
×
  • Create New...