Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. na stawy jest bardzo dobre plywanie, mojemu psu pomagało. dostawał atrhrofos, spacery w umiarkowanym tempie+pływanie i widziałam u niego ulgę. A czy widac po zuzi że ją bolą? mojemu podczas gorszych dni dawalam meloksam, lek dla ludzi przepisywał mi wet, niedrogi.
  2. sunia ma ogłoszenie tylko na tablicy. Kochane, ona jest w dosyć nieciekawym schronie, nie moge pisać na forum, jakby co wyjasnie na PW. Naprawde musi opuścić jak najszybciej to miejsce, wiem bo wyciagalam z tamtąd niedawno starowinke.Martwie się o nią :(
  3. bardzo pilnie szukamy mu domku, nie mogę duzo pisać ale jego przyszłość jest niepewna:(:placz: pilnie chociażby DT, kontakt tylko ze mną lub Kariną której numer podalam. na pw mogę podać wiecej info bo na forum kazdy moze przeczytać:/
  4. a Ty masz w okolicy staw, tak? moze tam by wszedł? Ja moich nie kąpie, tzn szamponem itd tylko własnie chodzimy nad rzekę. Fajnie jakby rudy wchodzil do stawku, tymbardziej ze sa teraz okropne upaly i by sie ochłodzil
  5. dopiero dziś do Was weszłam, ale sie porobiło u Anatolka biednego :( Trzymam kciuki za biedulka :(
  6. co u suni? ale sie zrobiła cisza na watku
  7. ale śliczna ta Kama:loveu: konto dostałam, niedługo wyslę deklarację
  8. ciezko ja wyciągnąc pewnie przez grzybice bo moze zarazać inne zwierzaki, wszyscy zapsieni i zakoceni a ona by musiala isć gdzieś gdzie nie ma zwierząt:( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a89708567c2cf3e/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a89708567c2cf3e.html"] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1009/0a89708567c2cf3egen.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89114dc46b2d4bfc/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/89114dc46b2d4bfc.html"] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1009/89114dc46b2d4bfcgen.jpg[/IMG] [/URL] spójrzcie na to zdjecie, czy mi sie wydaje czy ma guzka obok sutka? :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7575904c43264fe/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7575904c43264fe.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1007/a7575904c43264fegen.jpg[/IMG] [/URL]
  9. przepraszam za zamęt:oops: na stroniejest w dziale do adopcji a zadzwoniłam i okazalo sie ze psiak juz ma domek, sprawdzony, w obornikach.
  10. psiak naprawdę zjawiskowy, tak go szkoda :( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/793ec110832262d9/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/793ec110832262d9.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/793ec110832262d9gen.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4e92b92c5ff2847/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4e92b92c5ff2847.html"] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1006/f4e92b92c5ff2847gen.jpg[/IMG] [/URL] kontakt do wolontariuszki Kariny:[SIZE=2][SIZE=2]605 98 99 88[/SIZE][/SIZE]
  11. sunia nadal w schronisku. Otrzymalam więcej info o tym drugim psiaku: [SIZE=2]Psiak zwany Pikuś. [/SIZE] [SIZE=2]Boi się wszystkiego. Siedzi wystraszony i upluty w kątku i bada teren. Na szczęście nie odmawia jedzenia. Nie nadaje się do wydania od tak po prostu. Kwarantanna juz dawno zakończona, a na niego brak pomysłu- co dalej? Bardzo żałośnie patrzy się na niego. Mimo swojej postury jest łagodny i milusi. Nie jest groźny. Boję się , że ze wzgledu na tą łagodność i zjawiskowość ktoś na siłę może próbować go wyadoptować , a nie wiadomo jak on pózniej ze strachu sie zachowa.[/SIZE] [SIZE=2]Musiał go ktoś gdzieś przywiązać i zostawić , bo miał na szyi zerwany nylonowy sznur. [/SIZE][IMG]http://images62.fotosik.pl/1009/8ad533f5044b1a94gen.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8750149d1792ad17/617777/prev"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8750149d1792ad17.html"] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1009/8750149d1792ad17gen.jpg[/IMG] [/URL]
  12. ana666

    Beagle w potrzebie

    W schronisku w Obornikach Wlkp jest Waśka: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2280-Waska/[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9475.jpg[/IMG]
  13. kopiuje ze strony schroniska: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2286-Miki-szuka-nowego-domu/[/url]
  14. kochane wiecie o tej mini suni? jest w schronisku od niedawna [IMG]http://img28.olx.pl/images_tablicapl/146276567_1_644x461_znaleziona-jamniczka-mini-belchatow.jpg[/IMG] wystraszona, sumtna, moze tęskni za wlaścicielem? niestety kwarantanna sie skończyla a wlasciciel sie nie pojawił na co liczyli pracownicy:( jestem w kontakcie z wolontariuszką, sunia podgryza ludzi-sądze że sie boi po prostu, przerasta ja schronisko, ma lekką grzybice, jest leczona.
  15. kochane w obornikach wlkp jest pudliszon: [url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/2306-Lord/[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9591.jpg[/IMG] trafił do dt, szukamy ds:)
  16. [quote name='Malgoska']co tam u księżniczki słychać?[/QUOTE] też jestem ciekawa? dzwonił ktoś z ogłoszeń?
  17. dziś podesłałam dane do ogłoszeń, przepraszam za zwłokę:oops: Podałam mojego maila do aktywacji. Co u Sardynki?
  18. nie dopisalam ze chodzi mi o deklaracje stalą ;)
  19. to ja dorzucę ale naprawdę tylko 5zł mogę:(
  20. [quote name='Doda_']moja stała dla Gaji poleciała.[/QUOTE] tez wysłałam swoja deklarację :)
  21. kochane wklejcie numer konta na pierwszą bo ciężko znalezc ;) Wpłaciłam skromne 20zł na psiaka
  22. trzymam kciuki za sonieczkę. Doda ząb potrafi dokuczyć, współczuje i zdrowia życzę:glaszcze:
×
×
  • Create New...