Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Dzięki za szybką odpowiedź, oby Dunieczce guzik szybko zniknął. Kwiatuszek już sam (Lucy pojechała do domku), dawno jej nie ważyłam. Ile waży ta Twoja królewna?
  2. Poker, co tam u Twojej dziewczynki? Na wakacje wyjechałaś, czy co? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Dzięki za telefon Będę jutro dzwonić Pozdrowionka
  4. Mam wrażenie, że mój małżonek bardziej skłonny jest zafundować suczkom hotelik tymczasowy, niż zabrać je do nas. Mamy bardzo zwariowany czas i sama również mam wątpliwości, że dam radę. Myślę, że mogą poczekać w hoteliku do szczęśliwej wspólnej adopcji. Może zamówić tam kolejkę, a suczki wysterylizować? Jak mogę to załatwić Charly ze schroniskiem? Pieski powinny być zdrowe jak tam dotrą. Tzn. bez chorób wymagających specjalistycznej pomocy i bez chorób zakaźnych. Mogę zamówić tam kolejkę dla suczek, zająć się ewentualnym transportem i oczekiwaniem na DS. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ...
  5. Trzymam kciuki hop, żeby dziewczynkom trafiłsię super domek na stałe. Nad małżonkiem pracuję w sprawie DT. Do końca miesiąca może się coś urodzi ...?
  6. Dzięki za informację, cały czas pracuję nad małżonkiem. Mam problemy z zalogowaniem się na dogo. Jeśli mąż zmieni zdanie dam znać.
  7. Boi się o sąsiadów, gdyby coś złego powiedzieli o Kwiatuszku to ja ich ...:angryy::mad: Boi się, żeby im się coś nie wyrwało przypadkiem ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :angryy::mad::angryy::mad:
  8. Tak, to prawda. Po cichu kibicuję Dunieczce, a w Frezji zakochana jestem po uszy. Jest tak słodka, że w jej obronie jestem w stanie [U][I][B]zrobić wiele[/B][/I][/U] :mad::mad::mad: i mój małż o tym wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Też ją bardzo lubi, więc o siebie się nie boi, ale o sąsiadów.
  9. Frezja jest "wariatuńciem":diabloti: i dopiero teraz się o tym dowiadujemy. Zaczepia Lucy do zabawy i biega jak szalona. Bardzo się cieszymy :loveu: Kwiatuszek tak szybko śmiga, że trudno mi ją uchwycić aparatem. Lucy da się czasami namówić na szaleństwa tego małego"wariatuńcia":evil_lol: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020691.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020683.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020693.jpg[/IMG] [URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020694.flv"]P1020694.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL] [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020694.flv[/IMG]
  10. Wytłumaczcie mi proszę, ja nie jestem do końca zorientowana. Jeśli zostaną zabrane do DT, to podpisuje się ze schroniskiem umowę adopcyjną czy jakiś inny formularz? I czy to schronisko tak pieski wydaje? Gdzieś czytałam, że nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiam ...
  11. Tak, ja również jak anciaahk mam słabość do rudzielców :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj byliśmy na spacerku, psiny zasuwały jak zwykle. Córcia zszokowana postępami Frezji przy Lucy. Zrobiła się taka odważna, że na spacerku pogoniła w lesie młodego, aczkolwiek wielkiego psa, którego panicznie się do niedawna bała. Skoczyła w jego stronę z łapkami podniesionymi do góry. Młody z podkulonym ogonem uciekł w stronę swojego Pana. Nam "szczęki poopadały" z wrażenia. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ponadto Frezja zaczęła się bawić zabawkami :loveu:konkurując z Lucy, biega jak szalona i wszędzie chce być pierwsza.:lol: Pozdrawiamy cieplutko ... Kwiatuszek zgarnął wszystkie zabawki ... [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020663.jpg[/IMG] i dopadła kość Lucy [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020651.jpg[/IMG]
  12. Czas tak szybko pędzi jak Frezja z Lucy na spacerkach chciałam wkleić filmik, ale nie wychodzi [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020641.flv[/IMG][URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020641.flv"]P1020641.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL] [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020641.flv[/IMG]
  13. Czy coś wiadomo na temat stosunku suczek do kotów?
  14. U mnie też cisza, ale nie zapeszajmy. Aby znalazł się ten jeden, jedyny, kochany domek dla dwóch.
  15. Dałam ogłoszenia na lokalne portale z moim numerem telefonu i informacją, że adopcja siostrzyczek możliwa w drugiej połowie lipca po sterylizacji. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli będzie jakiś telefon odezwę się. Całuski dla ślicznotek
  16. Minęły trzy miesiące od adopcji Kwiatuszka. I co?:shake: Jest coraz lepiej.:multi: Mam teraz u siebie Lucy, dziewczyny dobrze się czują ze sobą. Szczególnie Frezja korzysta na tym, na spacerki chodzi chętnie i szaleje na nich chcąc dorównać Lucy. Dzisiaj wyjadła jej chrupeczki, wcześniej nie było szans, aby powąchała suchą karmę, jestem w szoku :razz:, skradała się do jej miski i wtrząchnęła suchą karmę, w dodatku "light", ponieważ Lucy próbujemy odchudzić. Wieczorny spacerek to wycieczka rowerowa wałami. Chciałam pokazać Frezji krowę i zobaczyć jej reakcję. Niestety krówek nie było. Za to dziewczyny dzielnie biegły za rowerkiem, teraz odpoczywają. Pozdrowienia dla odwiedzających nasz wątek ...:oops::oops::oops:
  17. Co słychać u naszych suczek? Czy one jeszcze tam są?
  18. Zdjęcie zdjęłam z wątku i spróbuję coś wyskrobać i puścić ogłoszenia w lokalnej prasie. Mam pewne możliwości, aby szukać suczkom domku w Niemczech. Co o tym myślicie? Nie wiem jakie jest podejście do takich adopcji.
  19. Tak, przeczytałam wczoraj o tym na onecie, że 1 lipca to Międzynarodowy Dzień Psa. Zapomniałam napisać (dostałam reprymendę od córci), że Frezja była w zeszłym tygodniu z nami na wyjeździe po Poznaniem. Spędziliśmy tam dwa dni w towarzystwie rodzinki i ich piesków (hasiorki i Lucy). Sprawiła się bardzo dobrze. Jazda samochodem bez problemu.:loveu::loveu::loveu: Na miejscu było trochę strachów, ale bez przesady. Spała z nami w łóżeczku,:evil_lol: rano wszystkich milutko przywitała. Byliśmy na spacerkach w lesie, Kwiatuszek puszczony luzem itp. Niestety nie zrobiliśmy żadnych zdjęć. Dzisiaj rano wybrałam się z małżonkiem na poranny spacerek, nazbieraliśmy trochę grzybów i teraz je suszymy. Frezja wcina puszki Cezar, wieczorem dałam jej parówkę - uwielbia je. Dostaje je bardzo rzadko, ale wcina ze smakiem. Mam wrażenie, że troszkę przytyła, chcę ją podtuczyć przed ewentualną sterylką. Każdy weterynarz, który zagląda jej w paszczę stwierdza, że musiała przejść badzo ciężką chorobę, ponieważ ma charakterystycznie uszkodzone szkliwo na zębach, bidulka moja (jeden określił, że to była nosówka). Buziaczki dla wszystkich ....
  20. Czy mogę zacząć szukać im domek już teraz np. w dolnośląskim? (mogę zadeklarować przewóz suczek) Jeśli tak to rozumiem, że informować o możliwym wkrótce zabiegu? Jaki podawać kontakt?
  21. Dziękuję za numer konta, wysłałam pieniążki z dopiskiem "dla Miśka", ale bez mojego nicka.
  22. Ach ty Pokerku, wiedziałam, że mnie dzisiaj znajdziesz :evil_lol: Nie wiem tylko, jak przekonać małża i czy mi się to uda?:placz: Całuski od Frezjuszki ...:oops::oops::oops:
  23. :shake::shake::shake::oops::oops::oops: 1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Psa. W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim psiakom pełnych misek oraz wspaniałych właścicieli, którzy obdarzą je miłością i troską. :loveu::loveu::loveu: Frezjula z rodziną ...
×
×
  • Create New...