-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki za telefon Będę jutro dzwonić Pozdrowionka -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę o hoteliku U Jamora -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie, że mój małżonek bardziej skłonny jest zafundować suczkom hotelik tymczasowy, niż zabrać je do nas. Mamy bardzo zwariowany czas i sama również mam wątpliwości, że dam radę. Myślę, że mogą poczekać w hoteliku do szczęśliwej wspólnej adopcji. Może zamówić tam kolejkę, a suczki wysterylizować? Jak mogę to załatwić Charly ze schroniskiem? Pieski powinny być zdrowe jak tam dotrą. Tzn. bez chorób wymagających specjalistycznej pomocy i bez chorób zakaźnych. Mogę zamówić tam kolejkę dla suczek, zająć się ewentualnym transportem i oczekiwaniem na DS. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki hop, żeby dziewczynkom trafiłsię super domek na stałe. Nad małżonkiem pracuję w sprawie DT. Do końca miesiąca może się coś urodzi ...? -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki za informację, cały czas pracuję nad małżonkiem. Mam problemy z zalogowaniem się na dogo. Jeśli mąż zmieni zdanie dam znać. -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Boi się o sąsiadów, gdyby coś złego powiedzieli o Kwiatuszku to ja ich ...:angryy::mad: Boi się, żeby im się coś nie wyrwało przypadkiem ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :angryy::mad::angryy::mad: -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Tak, to prawda. Po cichu kibicuję Dunieczce, a w Frezji zakochana jestem po uszy. Jest tak słodka, że w jej obronie jestem w stanie [U][I][B]zrobić wiele[/B][/I][/U] :mad::mad::mad: i mój małż o tym wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Też ją bardzo lubi, więc o siebie się nie boi, ale o sąsiadów. -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Frezja jest "wariatuńciem":diabloti: i dopiero teraz się o tym dowiadujemy. Zaczepia Lucy do zabawy i biega jak szalona. Bardzo się cieszymy :loveu: Kwiatuszek tak szybko śmiga, że trudno mi ją uchwycić aparatem. Lucy da się czasami namówić na szaleństwa tego małego"wariatuńcia":evil_lol: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020691.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020683.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020693.jpg[/IMG] [URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=P1020694.flv"]P1020694.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL] [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=P1020694.flv[/IMG] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wytłumaczcie mi proszę, ja nie jestem do końca zorientowana. Jeśli zostaną zabrane do DT, to podpisuje się ze schroniskiem umowę adopcyjną czy jakiś inny formularz? I czy to schronisko tak pieski wydaje? Gdzieś czytałam, że nie zawsze jest to możliwe. Pozdrawiam ... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A jeśli byłby to dom tymczasowy? -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Tak, ja również jak anciaahk mam słabość do rudzielców :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj byliśmy na spacerku, psiny zasuwały jak zwykle. Córcia zszokowana postępami Frezji przy Lucy. Zrobiła się taka odważna, że na spacerku pogoniła w lesie młodego, aczkolwiek wielkiego psa, którego panicznie się do niedawna bała. Skoczyła w jego stronę z łapkami podniesionymi do góry. Młody z podkulonym ogonem uciekł w stronę swojego Pana. Nam "szczęki poopadały" z wrażenia. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ponadto Frezja zaczęła się bawić zabawkami :loveu:konkurując z Lucy, biega jak szalona i wszędzie chce być pierwsza.:lol: Pozdrawiamy cieplutko ... Kwiatuszek zgarnął wszystkie zabawki ... [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020663.jpg[/IMG] i dopadła kość Lucy [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020651.jpg[/IMG] -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Czas tak szybko pędzi jak Frezja z Lucy na spacerkach chciałam wkleić filmik, ale nie wychodzi [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=P1020641.flv[/IMG][URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=P1020641.flv"]P1020641.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL] [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=P1020641.flv[/IMG] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo na temat stosunku suczek do kotów? -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U mnie też cisza, ale nie zapeszajmy. Aby znalazł się ten jeden, jedyny, kochany domek dla dwóch. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dałam ogłoszenia na lokalne portale z moim numerem telefonu i informacją, że adopcja siostrzyczek możliwa w drugiej połowie lipca po sterylizacji. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli będzie jakiś telefon odezwę się. Całuski dla ślicznotek -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Minęły trzy miesiące od adopcji Kwiatuszka. I co?:shake: Jest coraz lepiej.:multi: Mam teraz u siebie Lucy, dziewczyny dobrze się czują ze sobą. Szczególnie Frezja korzysta na tym, na spacerki chodzi chętnie i szaleje na nich chcąc dorównać Lucy. Dzisiaj wyjadła jej chrupeczki, wcześniej nie było szans, aby powąchała suchą karmę, jestem w szoku :razz:, skradała się do jej miski i wtrząchnęła suchą karmę, w dodatku "light", ponieważ Lucy próbujemy odchudzić. Wieczorny spacerek to wycieczka rowerowa wałami. Chciałam pokazać Frezji krowę i zobaczyć jej reakcję. Niestety krówek nie było. Za to dziewczyny dzielnie biegły za rowerkiem, teraz odpoczywają. Pozdrowienia dla odwiedzających nasz wątek ...:oops::oops::oops: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co słychać u naszych suczek? Czy one jeszcze tam są? -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie zdjęłam z wątku i spróbuję coś wyskrobać i puścić ogłoszenia w lokalnej prasie. Mam pewne możliwości, aby szukać suczkom domku w Niemczech. Co o tym myślicie? Nie wiem jakie jest podejście do takich adopcji. -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Tak, przeczytałam wczoraj o tym na onecie, że 1 lipca to Międzynarodowy Dzień Psa. Zapomniałam napisać (dostałam reprymendę od córci), że Frezja była w zeszłym tygodniu z nami na wyjeździe po Poznaniem. Spędziliśmy tam dwa dni w towarzystwie rodzinki i ich piesków (hasiorki i Lucy). Sprawiła się bardzo dobrze. Jazda samochodem bez problemu.:loveu::loveu::loveu: Na miejscu było trochę strachów, ale bez przesady. Spała z nami w łóżeczku,:evil_lol: rano wszystkich milutko przywitała. Byliśmy na spacerkach w lesie, Kwiatuszek puszczony luzem itp. Niestety nie zrobiliśmy żadnych zdjęć. Dzisiaj rano wybrałam się z małżonkiem na poranny spacerek, nazbieraliśmy trochę grzybów i teraz je suszymy. Frezja wcina puszki Cezar, wieczorem dałam jej parówkę - uwielbia je. Dostaje je bardzo rzadko, ale wcina ze smakiem. Mam wrażenie, że troszkę przytyła, chcę ją podtuczyć przed ewentualną sterylką. Każdy weterynarz, który zagląda jej w paszczę stwierdza, że musiała przejść badzo ciężką chorobę, ponieważ ma charakterystycznie uszkodzone szkliwo na zębach, bidulka moja (jeden określił, że to była nosówka). Buziaczki dla wszystkich .... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy mogę zacząć szukać im domek już teraz np. w dolnośląskim? (mogę zadeklarować przewóz suczek) Jeśli tak to rozumiem, że informować o możliwym wkrótce zabiegu? Jaki podawać kontakt? -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ach ty Pokerku, wiedziałam, że mnie dzisiaj znajdziesz :evil_lol: Nie wiem tylko, jak przekonać małża i czy mi się to uda?:placz: Całuski od Frezjuszki ...:oops::oops::oops: -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
:shake::shake::shake::oops::oops::oops: 1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Psa. W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim psiakom pełnych misek oraz wspaniałych właścicieli, którzy obdarzą je miłością i troską. :loveu::loveu::loveu: Frezjula z rodziną ...