Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Cały czas czekam ...:oops: Domki ujawniajcie się :mad::mad::mad: pleasssssssss ... :lol:
  2. Oj Irysku, żebyś miała rację. Nikt nie dzwonił ... :placz: Dziewczynki szczęśliwe ... ... u Jamora mają wesoło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i są razem :p
  3. Dzisiaj ukazało się ogłoszenie w Wyborczej dodatek dolnośląski. Dotyczy adopcji wspólnej suczek - było zgłaszane przed tygodniem. Poprzednio wydrukowane zostało bez zdjęcia i nie było telefonów. Dzisiaj jest z ładnym zdjęciem i tekstem z pierwszej strony wątku. Do tej pory nie było zapytania :placz: Czekam cierpliwie dalej, jest to wydanie weekendowe. Takie piękne i brak zainteresowania ... :p
  4. Też o tym myślałam, zazwyczaj były to starsze Panie (może dwie). Jeden z telefonu prywatnego, drugi od Pani, która chyba zdecyduje się na staruszka.
  5. Myślę, że trzeba to uściślić. Tak jak pisałam wcześniej, na dzień dzisiejszy szukamy domu dla obu suczek razem, jeśli trafi się ktoś, kto zapyta o jedną, to nie odmówimy. Na zmianę w ogłoszeniach jest jeszcze czas. Trzeba przemyśleć, jak przejść do promowania każdej z nich osobno.
  6. [B]Aza[/B] to ta bardziej dynamiczna, [COLOR=DarkRed][B]Anu[/B][/COLOR] delikatniejsza. Irysku, jeżeli jest to dla nich szansą, potwierdzoną przez Jamora, Hop i Leni to serce mi nie pęknie.
  7. Na dzień dzisiejszy nie zmieniamy niczego w ogłoszeniach. Natomiast jeśli ktoś zadzwoni i zapyta czy można jedną - nie odrzucać z góry takiej możliwości. Czekam zatem na ogłoszenie w Wyborczej.
  8. Dzięki Hop za relacje:loveu: Moim zdaniem możemy suczki nadal ogłaszać razem, ale podać info o możliwości rozdzielenia. Natomiast od września ogłaszać je również osobno.
  9. Nie jestem całkowicie przeciw. Wiem, że jeśli nie znajdzie się chętny na dwie rozdzielenie będzie konieczne :placz: Wczoraj było ogłoszenie w Metrze i zero odzewu, tracę nadzieję na adopcję obu do jednego domku. Trzeba dać dziewczynkom szansę, teraz jak są prawie wolne (u Jamora) można było je lepiej ocenić. Decyzja nie przychodzi mi łatwo, szkoda bo piękny z nich duecik. Lecz cóż zrobić jak trudno o domek dla dueciku. Muszę się na to zgodzić biorąc pod uwagę dobro każdej z osobna. Pozostaje mieć nadzieję, że Anu poradzi sobie bez Azy .... Czy mam zmienić jutro treść ogłoszenia w Wyborczej? A poza tym co jeszcze możesz o nich powiedzieć Hop?
  10. Przed chwilą dzwoniła Pani z Trójmiasta. Nie żeby była zdecydowana. Pytała, czy może jednego. Ogłoszenie obiecano mi w Wyborczej na piątek, może wcześniej. Dwa pieski mieć jest dobrze, ale dwie suńki to dopiero ...:loveu::loveu::loveu:
  11. Papryczko dziękujemy za pomoc, może jednak coś z tego wyjdzie :p Dzisiaj interweniowałam w dodatku wrocławskim, obiecali wydrukować. Ważne !!! Ogłoszenie w metrze dotyczyło czasu jak pieski były w schronisku. Teraz teksty na pierwszej stronie do wyboru. Jak widać dwa średnie pieski razem - trudna sprawa. Walczymy dalej ...:lol:
  12. O, jak miło :lol: Dzięki, kciuki trzymać ... :eviltong::eviltong::eviltong: ... proszę
  13. Mam nadzieję, że zaglądają, ale się nie wpisują :mad: Pracuję nad ogłoszeniami ...
  14. Tym się nie martw, mi się też tak zdarzyło ...:cool3: Cóż zrobić, walczymy dalej :loveu: Bliźniaczki trzymajcie się :p Ja nie miałam jeszcze głupich telefonów (odpukuję) Musimy być cierpliwi ... jest plan ... a psinki póki co szczęśliwe :lol::lol::lol:
  15. Ja dodzwoniłam się przed chwilą, był telefon od Pani ze świnką morską. Jamor nie mógł zagwarantować Pani, że pieski nie zrobią śwince krzywdy jak będą puszczone razem. To tyle nowości.
  16. Ciekawa jestem, czy dzwonił ktoś do Jamora. Chyba do niego dryndnę. W Wyborczej dzisiaj tylko ogłoszenia bez zdjęć, a więc naszego niet. Będę ich ponaglać.
  17. Rano były dwa telefony, ten co opisałam i jeszcze jeden, który odebrał mój małżonek. 1. Starsza Pani chciała tylko jedną suczkę, a więc odpada. Ponadto jak dowiedziała się, że w Warce, odpowiedziała - dziękuję.:cool3: 2. Oddzwoniłam do Pani, która rozmawiała z mężem. Mają domek z ogródkiem i małego pieska (szpicowaty). Kotów brak. Niedawno odszedł od nich duży starszy pies, poszukują towarzystwa dla tego, który został. Podałam namiary na Jamora i poinformowałam o procedurach. Pani musi porozmawiać z małżonkiem. Jeśli się zdecydują, myślę, że byłoby ok. :p Oba telefony były zaraz po 8 rano. Do tej pory cisza.
  18. Był jeden telefon, starsza Pani pytała czy to aktualne, odpowiedziałam, tak . Drugie pytanie, a gdzie one są, ja - w Warce. Na co Pani - dziękuję. Będę odbierać telefony i wieczorem zdam relację.
  19. Ale ja się tylko troszkę cieszę, bo w gruncie rzeczy to będzie mi smutno, jeśli nie "zakotwiczą" u mnie :p
  20. Tak się cieszę, może coś z tego wyjdzie :lol:
  21. Umieściłam Ślicznotki polskasfera.eu kokosy.pl zwierzęta.i-bazar.pl vendito.pl neeon.pl Jeszcze jutro popracuję
  22. Teraz będę uaktualniać moje ogłoszenia. Jamor dziękuję za zdjęcia. A Bliźniaczki jeśli do mnie trafią Irysku to zapewne do momentu uzyskania DS. Frezja bardzo potrzebuje towarzystwa, jeśli miałabym się kierować jej odczuciami, to byłyby już u mnie. Niestety na dzień dzisiejszy czasu brakuje i muszą czekać na domek w hoteliku. One są bardzo kochane w stosunku do innych suczek i jestem pewna, że byłoby ok ... :loveu::loveu::loveu: albo i będzie. Tęsknię za nimi, ale życzę im jak najszybciej kochanego domku ... Czekam na ogłoszenie w Wyborczej i telefon od Pani z Krakowa. Hop, dzięki za pomoc w ogłoszeniach ;)
  23. Wysłałam prośbę do Wyborczej, czekam, aż się ukaże ogłoszenie. Poprawię swoje, jeśli chodzi o tekst na portalach. Tam cały czas występują, jakby nadal były w schronisku. Są ogłoszenia w wielu miejscach, jednak gazeta to chyba najlepiej działa? Jamorek nie wkleja fotek Bliźniaczek, czy one tam jeszcze są? Zagrożę mu wizytą :mad::angryy::diabloti: i noclegiem w ich boksie. Będzie musiał wstawić większą budę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Moim zdaniem (i nie tylko) nie można w 100% polegać na sprawdzeniu w schronisku. Może pojawić się inna reakcja w momencie gdy suczki będą bez smyczy i nabiorą pewności siebie. Pani ma zadzwonić w przyszłym tygodniu ... Zauważyłam zmianę tematu wątku, super ...
×
×
  • Create New...