-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, że wakacje to taki "sezon ogórkowy" jeśli chodzi o adopcje piesków. Może we wrześniu się coś zmieni? Dzwoniłam dzisiaj do schroniska i ponoć Anu pogodziła się z kołnierzem i jest już spokojniejsza ? Charly, czy to prawda? Jak będziesz miała okazję to je zmierz do szelek i obroży. Dzisiaj jeszcze uaktualnię ogłoszenia. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, tak mi jej żal. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszystko idzie zgodnie z planem :multi: Miziaczek dla Bliźniaczek -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co słychać u dziewczynek ?:crazyeye: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cieszę się Rybciu, będzie to dla Ciebie malutki prezencik i troszkę radości. Przecież to Ty założyłaś ten wątek. Pozdrawiam -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak, chcemy nocować w Warszawie i cosik zobaczyć. Mam wrażenie, że nie będzie możliwe zabranie tego psiaka. Chcę połączyć przyjemne z pożytecznym, powspominać z koleżanką stare ścieżki w Krakowie i w Warszawie. :oops: A więc Elbląg - Warszawa lub Warszawa - Wrocław. Mam niezbyt duże autko, bagaż koleżanki i mój też trochę miejsca zajmie. Propozycje przewozów się sypią, boję się podać na wątek transportowy bo będę musiała wypożyczyć autokar :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ależ byłoby cudnie :lol: . -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Planujemy z Elbląga do Warki, nocleg w Warszawie i rano dalej na Wrocław. Wszystko zależy jaki to piesek i gdzie chce jechać. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W tym momencie ustalona na 100% jest podróż 11 sierpnia z Wrocławia do Krakowa. Tam odbieram koleżankę z lotniska :loveu: i udajemy się w stronę Elbląga :multi: Mam pytanie do Charly. Czy jeśli zabiorę je 13.08.2009 rano to będzie OK? Pokerku, Kwiatuszek zostanie pod troskliwą opieką pozostałej części rodzinki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zapewne będzie troszkę tęskniła, ale jak misja to misja. Powinna to zrozumieć :eviltong::eviltong::eviltong: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chciałabym wyposażyć je w szelki, obroże i smycze, proszę Charly abyś zmierzyła siostrzyczki. Może jeszcze jakieś pomocne uwagi macie związane z momentem przewozu suczek?:p Zostały mi przeciwwymiotne tabletki Cerenia. Kupiłam dla Frezji, ale choroba lokomocyjna jej przeszła. Ile suczki ważą, bo 1 tabletka wystarcza na 20 kg. Będę przewozić je w bagażniku samochodu, doświadczenie "jako takie" mam, bo woziłam kiedyś swoje sunie. Charly przypilnuj proszę, aby książeczki zdrowia były z aktualnymi szczepieniami. Trzymam kciuki za sterylkę bez komplikacji i szykuję się na wycieczkę :multi: -
Tofik, Tofik, Tofik czeeeka
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie Charly, co tam u suniek?:crazyeye: Mam nadzieję, że wszystko zgodnie z planem, ja szykuję się na termin około 11 sierpnia.;) Telefonów w sprawie adopcji nie było ... -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Kwiatuszkowi bardzo pomogło przebywanie z Lucy, stała się odważniejsza na zewnątrz, nauczyła się bawić, lepiej je itp. Lucy pojechała już do swojego domku i teraz tęsknimy za nią. :placz: Tak jak wcześniej pisałam, niedługo przeprowadzamy się i stadko rodzinne będziemy widywać się częściej, a więc Frezja będzie miała towarzystwo. A na zdjęciu panienki są po spacerku. Jeśli jest mokro i pada deszczyk, to mycie pod prysznicem obowiązkowe.:mad: Wycieram je później starym prześcieradłem,:diabloti: czochram sierść i powiem, że Frezja to polubiła. Kiedyś uciekała z prysznica, a teraz grzecznie stoi i czeka. Lucy pokazała jej jak należy się zachowywać. Jak będzie okazja, to zrobię zdjęcie Kwiatuszka zaraz po wytarciu. Wygląda jak lew.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Tak, to prawda, jest drogi. Ja kupuję w "Piotrze i Pawle". Tam kosztuje około 3,70 - 3,80 (na ulicy Świeradowskiej). Obok w sklepie zoologicznym już 4,50 :cool1: Frezja je około dwóch puszek dziennie, do tego dodaję troszkę gotowanego lub parówkę. To na nią podziałało jak lekarstwo na apetyt. Nawet suche chrupeczki porywa po jednej i nosi na kanapę, aby zjeść. Jednak Kwiatuszek jest mniejszy od Duni i zapotrzebowanie na puszki mniejsze. Współczuję Ci Poker bo wiem co to znaczy jak psiak odmawia jedzenia, a Duni przemawiam do rozumku ....:mad::mad::mad:
-
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Na zewnątrz zawsze czujna i chyba jej to nie minie. Ale generalnie to radosny piesek :loveu: -
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lucyna replied to Poker's topic in Już w nowym domu
U Kwiatuszka wszystko dobrze. Je puszki Cezara i smakują jej. Czasami przekąsi parówkę. Uwielbia jeździć ze mną do nowego domku. Biega tam jak torpeda i odwiedza sąsiadów, lecz już nie za długo, gdyż ogrodzenie na ukończeniu.:evil_lol: Śpi z nami, ale na kołderce i nie da się zaprosić pod kołderkę.:cool3: Okupuje kanapy i fotele. Na podłodze rzadko jej się zdarza leżeć, księżniczka jakaś czy co?:roll: Uwielbia jazdę samochodem i z pewnością tęskni za towarzystwem. Jeszcze dwa miesiące i przeprowadzka. A potem towarzystwo pod bokiem. W sobotę będziemy mieć gości z rodzinnym psim stadkiem. :multi: Już całkiem się zaaklimatyzowała i daje nam dużo radości.:loveu: Pozdrawiamy i całuski od Frezjuszki ....:oops::oops::oops: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020705.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020703.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1020706.jpg[/IMG] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam już cenę, to 24 PLN za dobę za dwie. Jeśli się uda zebrać coś na dogo, to będzie miło. Jamor odpisał, iż wróży im mniej niż miesiąc w hoteliku, bo są śliczne. Mam nadzieję, że się to sprawdzi. Jeśli będą musiały być dłużej, to na moją odpowiedzialność. Charly, miło że to z Tobą miałam przyjemność zacząć rozmowę w schronisku ... A śliczności nasze niech ciepło się trzymają Pozdrawiam -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nie znam innych portali wysłałam anons do Gazety Wyborczej dodatek wrocławski i Wrocek.pl Póki co szukam deklaracji wśród znajomych -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Twoja szkoła Poker :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zaraziłaś mnie :loveu::loveu::loveu: Dzięki za dobre słowo i trzymaj kciuki. Ja zabieram się za molestowanie znajomych ... już mam kilka drobnych deklaracji.:mad: Na Mazury wybiorę się z koleżanką z Niemiec, bo akurat w tym terminie będzie u mnie w odwiedzinach. Ją też ubiorę w utrzymanie suczek (chociaż symboliczne). A może znajdzie im domek za granicą? Pod warunkiem, że cudny i kochany. Mam nadzieję, że jeśli suczki będą w hoteliku długo, to mój małż stwierdzi, że u nas taniej.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wszystko ustalone, w okolicach 10-15 sierpnia sunieczki powinny być w hoteliku i czekać na wymarzony domek. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Już napisałam do Jamora, nie mam odpowiedzi. Wobec tego dzwonię do schroniska. Zaczynam robić akcję wśród znajomych. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja zacznę procedurę wyciągnięcia ich ze schronu, podpiszę umowę i ustalę sterylkę. Jeśli znajdzie się chętny domek, to umowę podpisze ze mną. Pod warunkiem, że schronisko (Linda) się na to zgodzi. Jeśli dostanę pozytywną odpowiedź ze schroniska to zaczynam szukać hoteliku, zarezerwuję go. Jeśli domek się znajdzie wcześniej, to zwolnimy miejsce. Jeśli chodzi o opłatę za hotel, to oprócz naszej rodziny będzie partycypować w tym grupa moich znajomych, która podpytuje mnie co się ze ślicznotkami dzieje. Będą mogli się wykazać. Życzę suczkom fajnego domku jak najszybciej.