Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. masz rację. Poprawię. A do Wyborczej to jedno djęcie można wkleić, które zatem?
  2. Śliczne zdjątka, spojrzenie szczególnie w tym ostatnim - superowe - oby przyniosły jej szczęście. Wyślę anonsik do Wyborczej. [B][B][I]Urocza młoda suczka (po sterylizacji)[/I][/B][/B] [B]Śnieżnobiała w czarne łaty, dwuletnia suczka w typie foksteriera szuka domu. Jest ciekawska, energiczna, lubi spacery. Przyjazna dla ludzi, nie wykazuje agresji w stosunku do innych piesków. Spragniona kontaktu z człowiekiem od kilku miesięcy czeka na kochający dom. Suczka jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Bardzo prosi o domek.[/B] Tylko nie wiem, czy robić dopisek w tytule o sterylizacji? Dla mnie to bardzo istotne i wydaje mi się zachęcające dla ludzi logicznych. I chyba nie chciałabym, aby trafiła kogoś, kto tego nie rozumie. Pracuję nad ogłoszeniami na różnych portalach, idzie opornie. Jak skończę, dam znać gdzie umieściłam ogłoszenia.
  3. Jeszcze wkleję [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza4.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza5.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza3-1.jpg[/IMG]
  4. mamanabank czy to miałaś na myśli, które dodałam w edycji?
  5. Momim zdaniem to zdjęcie nr 34 jest najlepsze jeśli chodzi o całą sylwetkę [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza2-1.jpg[/IMG]
  6. Tak widziałam, trzeba coś wybrać. Nie mam teraz czasu, ale obejrzę wieczorkiem i coś wybierzemy.
  7. Troszkę się odbija, a o co chodzi?
  8. Potwierdzam chęć ogłaszania Azy, jednak ze zdjęć nie da się nic wybrać :placz:Próbowałam się dodzwonić w tej sprawie do Jamora, ale się nie udało. Jeśli Aza znajdzie domek, to natychmiast zabieram Anu do siebie. Dwóch suczek razem niestety nie mogę zabrać. Pracuję nad tekstem.
  9. Przed chwilą dostałam wiadomość od osoby, która chciała się umówić na wizytę, że sprawa jest nieaktualna. Państwo zaadoptowali jamniczka. Szkoda, że nie zadzwonili do mnie. Czekam na zdjęcia od Jamora.
  10. Masz rację Irysku. Ale czy można być optymistą, jeśli to jest mieszkanie w centrum Bytomia i malutki York. Marzy mi się dla suczek domek z ogródkiem, aby mogły się wybiegać. Pani wspominała o działce w pobliżu, na której przebywają często od wiosny do jesieni. Zobaczymy. Taka już jestem, wolę się miło rozczarować, niż myśleć optymistycznie, a potem klapa na całego.
  11. Domek w Bytomiu ma być dla dwóch suczek, jeszcze nie jest sprawdzony. Mam wątpliwości, poczekamy na wynik wizyty. Nie ma wielu chętnych na wzięcie suczek razem, ogłaszane są już długo i nic. Myślę, że wybierzemy się z wizytą do Warki z małżem i Frezjunią na nadchodzący weekend. Chcę zapoznać panienki z moją rodzinką.
  12. Zdjęcia będą jutro do południa. Przygotowujemy wizytę przedadopcyjną w Bytomiu. Tak sobie myślę, iż suczki zostaną wydane do domku, ale musi być lepszy od mojego ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Napisałam do Jamora prośbę o zdjęcia i filmik, jutro jeszcze będę dzwonić ...
  14. Ogłaszamy tylko Azę i zobaczymy co się będzie działo. Jeśli znajdzie superowy domek, to Anu trafi do mnie. Z pewnością nie zostanie sama. Był telefon w sprawie adopcji suczek z Bytomia. Mieszkanie w kamienicy (z Yorkiem) i niedaleko działka. Mam wątpliwości, domek będzie sprawdzony. Ogłoszenia na dwie suczki mogą wisieć na różnych portalach, może ktoś jeszcze zadzwoni. Telefony do mnie, o których pisałam były z Metro. Z Wyborczej zero. Dwa razy ukazało się ogłoszenie i nikt nie zadzwonił. Na tą chwilę wybrałam trzy zdjęcia, potrzebny tekścik bez podawania imienia suczki. Poproszę Jamora o ładne zdjęcie całej sylwetki Azy. Jak wymyślę jakiś tekst, dam znać. [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza2.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza1.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza3.jpg[/IMG]
  15. Witamy Poker, ja tęskniłam i Kwiatuszek też
  16. Niestety domek nie okazał się odpowiedni. Raczej nadaje się dla spokojnego psiaka, nie dla żywiołowej młodej suczki. Jeśli Pani się odezwie i będzie chciała innego pieska dam znać. Ogłoszenia są ze wzmianką o ewentualnym rozdzieleniu, czekamy na telefony. Z pewnością będziemy ogłaszać jeszcze w Wyborczej i Metrze, ale trzeba chwilkę odczekać. Moim zdaniem następne ogłoszenie powinno być dla jednej, myślę o Azie. Potrzebny tekst. Jeśli ktoś wymyśli proszę o propozycje. Ja również się postaram. Jeśli się nic nie dzieje, to wątek śpi. Nic nie szkodzi. Czekamy cierpliwie na ten najlepszy domek. Wczoraj dzwoniła Pani, mieszkanie w bloku i kot. Później domek z ogrodem. Nie odezwała się dzisiaj.
  17. Dzisiaj będzie wiadomo coś więcej, dam znać póóóóóóźźźźnym wieczorem
  18. Jeśli pojadę po jedną, druga ląduje u mnie na DT. Inaczej być nie może. Ale w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić domek.
  19. Dzięki Irysku za zainteresowanie i podanie linku. Rozmawiałam z Panią i chyba jednak się tam wybiorę, okazuje się, iż jest nastawiona na jedną z naszych suczek. Nie chciała za bardzo przez telefon rozmawiać o innej adopcji. Jej małżonek cały przyszły tydzień ma urlop i dlatego sprawa stała się pilna. Poinformowałam ją o tym, że sunie są energiczne i kopią dołki w ogródku, nie przeszkadza jej to. Jej pies robi to samo. Ogrodzenie ogrodu szczelne i wysokie. Nie ma niebezpieczeństwa, że pies wyjdzie. Zdaje sobie sprawę, że na początku może być różnie, trzeba nad pieskiem popracować i zniszczenia też mogą być. Nie wiem co robić, wszystko za szybko.
  20. Jeśli Pani wybrała suczkę z naszego ogłoszenia to chyba coś w ich stylu. Wykonam telefon i coś spróbuję wyciągnąć, ale po 15,
  21. Nic nie szkodzi irysku, będzie dobrze, poradzimy sobie. Zadzwonię dzisiaj do Pani i spróbuję porozmawiać. Pani czeka z niecierpliwością na odpowiedź. Nie chciałabym czegoś deklarować zanim zobaczę ten domek. Myślę, iż pojadę jutro. Przelecę dzisiaj wieczorem dogo. Jeśli macie propozycje suczek to podawać linki. Najlepiej suczki sprawdzone pod względem zachowania w domu i po sterylce. Jeśli nie będzie możliwości przekazania jednej z moich suczek, to zaproponuję Pani inną. Czy ktoś ma może inne propozycje dla Azy i Anu? I nie martwcie się, że mogą być rozdzielone. Po paru godzinach z nimi spędzonych wykonałam telefon i moje pierwsze słowa: [I]Są przecudne, ale nie muszą iść razem.[/I] Po odzyskaniu wolności okazało się, że mogą bez siebie żyć. W schronisku były sazane tylko na siebie i stąd takie wrażenie, jakby były nierozłączne.
  22. Pani nie wyraziła się co do suczki. Kana, wiem, że rasa nie przeszkadza, jednak jeśli miałyby razem biegać na spacerach, to ten jamniczkowaty nogi by pogubił. Są to tylko moje przemyślenia, miałam kiedyś dwa pieski, dużego i małego, było ok. Ubolewam, że Poker na wyjeździe. Może nawet by ze mną pojechała i pomogła podjąć decyzję. Pani nie ma internetu, mogę wziąć laptopa z netem i jeśli będzie taka potrzeba, coś zaproponować na miejscu. Z rozmowy wynikało, że miejsce jest ok, pieski mieszkają w domu, Pani nie ma pomiędzy 6-15, spacerki sobotnie nad Wartę i wybieg koło domu (domek dwurodzinny, bliźniak). Nie jestem pewna, czy oddam Azę lub Anu. Szkoda tracić kontakt.
  23. Miałam dzisiaj telefon z Lubonia pod Poznaniem w sprawie jednej z naszych suczek . Pani ma pieska jamnikowatego i papużki (klatka jest wysoko zaznaczyła). Nie jestem pewna tego domku, Pani zgodziła się na wizytę przedadopcyjną. Domek jest z ogródkiem. Mam wrażenie, że nasze to zbyt energiczne sunie jak do takiego pieska, ale chyba się wybiorę na wizytę. Nawet jeśli nie wypali to miejsce dla żadnej z naszych ślicznotek, to może Pani będzie chętna na inną suczkę?
  24. Dziękuję hop :loveu: Ty jak zwykle pracowita ... :razz: tekst ogłoszeń i tytuł podoba mi się. Ja też nad tym pracuję, ale troszkę wolniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie było ani jednego telefonu w sprawie suczek :placz: Ślicznotki, znajdziemy wam domki ... :crazyeye:
  25. Masz rację hop, ja również zmienię treść ogłoszeń. Proponuję zmianę tematu wątku oraz tematu w ogłoszeniach. Jak coś wymyślę, dam znać :p
×
×
  • Create New...