Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Tak Irysku, tylko to nie ja się waham, tym razem Pani odmówiła :placz:
  2. Szukaliśmy wspólnego domku dla terierowatych Bliźniaczek. Na chwilę obecną przebywają w hoteliku. Jeśli ktoś zaadoptuje Azę (czarne znaczenia) Anu będzie mogła zostać u mnie (mam już jedną suczkę, małżonek zgadza się jeszcze tylko na jedną) Proszę pomóżcie znależć jej domek. Mają mnóstwo ogłoszeń i nic. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blizniaczki-juz-bezpieczne-w-hoteliku-u-jamora-potrzebna-pomoc-w-ogloszeniach-136552/[/url] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/azaianu2-1.jpg[/IMG]
  3. Nie jestem przekonana czy nadaje się do domku z 4 letnim dzieckiem - Pani chce pieska zobaczyć, poznać, Warka to dla niej za daleko. Prosi o suczkę, którą będzie mogła poznać przed adopcją - rodzina nie zgadza się na terierowate. Mogę ją przekonywać, pogadam z Jamorem co o tym sądzi. Na chwilę obecną zna je lepiej niż ja. Zobaczymy co przyniesie jutro.
  4. Dzisiaj ukazało się ogłoszenie w dodatku wrocławskim, był rano jeden telefon od bardzo miłej Pani. Pytała o sunię, w domu dziecko 4 letnie. Oddzwoniła wieczorem, że jednak rezygnuje, ponieważ Azunia zbyt żywiołowa. Zapytałam o preferencje - suczka w typie labradora. Wczoraj zgarnęłam z ulicy taką właśnie wychudzoną suńkę, dzisiaj oddana została na DT. Byłoby super, jeśli dzięki Azuni ta chudzinka znajdzie domek :oops: Może jutro ktoś zadzwoni ? :p link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/znaleziona-wyglodzona-grzeczna-milutka-sunia-szuka-domku-146696/[/url]
  5. Weterynarz ocenił suczkę na około 2 lata, po badaniu stwierdził, że jest zdrowa, ale wychudzona. Ma ślad na szyi - albo od łańcucha, albo od nie ściąganej wrastającej obroży (waży 16,5 kg). Razem z Poker przekazałyśmy Colę (tak postanowiłyśmy ją nazwać) w dobre ręce Pani Haliny. Kupiłam tabletki na odrobaczenie i będzie miała je podane dzisiaj. Z niecierpliwością czekamy na relacje z DT. Dzisiaj rano miałam telefon w sprawie jednej z Bliźniaczek w moim podpisie. Bardzo miła i logiczna Pani oddzwoniła wieczorem, że jednak terierowata sunia jest zbyt żywiołowa do ich domu (jest tam 4-letnie dziecko). Wypytałam, zaproponowałam pomoc, okazało się, że ich preferencje to coś w stylu labradora. Opowiedziałam historię Coli, będzie dzwonić w niedzielę w jej sprawie. Jeśli się rozmyśli to zaczniemy ogłaszać sunię. A może zrobić to wcześniej. Rozumiem, że tekścik i zdjęcia potrzebne. Wkleję te, które udało mi się dzisiaj zrobić. Czy może trzeba zmienić temat, że suczka w DT u Halinki? [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030444.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030439.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030437.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030436.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030448.jpg[/IMG] Może Poker jeszcze doda coś od siebie.
  6. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i troskę - suczka spała na tarasie w budzie po naszej husky (odeszła za TM na przełomie roku). Krótko skomlała pod drzwiami tarasowymi, w końcu usnęła w budzie. Nie było w nocy hałasu itp. Pilnowałam tego, spałam na kanapie tuż przy drzwiach tarasowych. Byłam kilka razy na spacerku, kilka razy dostała nieduży posiłek, załatwia się tylko na spacerkach. Rozwiesiłam ogłoszenia w Ratowicach i wybieram się do weta. Czekam do 18,00 na przekazanie pieska do DT. Odezwę się wieczorem jak będzie wiadomo coś więcej.
  7. Zgarnęłam ją dzisiaj do samochodu, bo sumienie nie pozwalało mi zostawić tej suczki przy dość ruchliwej drodze w Ratowicach. Biegł taki szkielecik wzdłuż drogi z noskiem przy ziemi - wyraźnie szukała czegoś do jedzenia. Zatrzymałam się, kupiłam kawałek kiełbasy i ruszyłam w pogoń za szkielecikiem. Dzięki kiełbasce udało mi się ją zwabić do auta, przywiozłam do domu, nakarmiłam. Psinka nie wygląda na bitą, chorą itp. Jest tylko strasznie chuda. Ma ślad na szyi po obroży lub łańcuchu. Jutro będę w tej wiosce, spróbuję się dowiedzieć, czy suczka miała właściciela - ale po to, aby usłyszeć co ma do powiedzenia na temat opieki nad tym psem. Aktualnie przebywa u mnie w domu, dzięki Poker jest deklaracja na DT pod Trzebnicą. Jutro będzie tam przewieziona. Jest grzeczna, wesoła, macha ogonkiem, w stosunku do mojej małej suni przyjazna i delikatna. Wypryskałam ją Frontlainem i śpi najedzona pod schodami. Będziemy szukać dla niej DS, ale jak ją nazwać? [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030420.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030423.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030417.jpg[/IMG]
  8. Kciuki proszę trzymać dalej. Kupiłam Wyborczą, a tam okrojone ogłoszenia, Azuni nie ma :placz: tak mi przykro ... Dzwoniłam do Pani, nic nie może na to poradzić. Obiecała na piątek. Wysłałam w poniedziałek prośbę do Metro, też trzeba kontrolować. Z ogłoszeń internetowych nikt się jeszcze nie zgłosił. Czekam na piątek ... :oops:
  9. Dziewczynkom, napisałam wcześniej - [B]jeśli AZA znajdzie domek, Anu zabieram do siebie - [/B]i tego się trzymam. Ogłoszenie zostało posłane tylko na Azę - ale [B]kciuki trzeba trzymać za obie[/B], bo może to być ich wspólne wyjście ... ale do osobnych domków... :roll::-o:lol:
  10. Dzięki , dzięki mam nadzieję, że tym razem wyborcza nas nie zawiedzie ;)
  11. Dzięki Poker, tak bym chciała, żeby tym razem szczęście dziewczynkom dopisało ... :roll::roll::roll:
  12. W środę powinno ukazać się ogłoszenie w Wyborczej ...:lol: proszę trzymać kciuki ... :oops:
  13. Jeśli jeszcze nie ma domku, to trzeba przenieść wątek do piesków do adopcji ... szkoda, myślałam, że już szczęśliwa :placz:
  14. Hej, banerek znów się pojawił. Nic nie poprawiałam. A więc cuda się zdarzają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. To słodkie poszło do Wyborczej. Zobaczymy jak będzie w druku. Ja przy swoim profilu nic nie grzebałam od dłuższego czasu. Wstawię banerek ponownie. Do Warki w tym tygodniu nie pojedziemy, imprezka rodzinna się szykuje. Poczekam do przyszłego weekendu. Byłoby cudownie, gdybym wtedy mogła przewieźć Azę do nowego domku, a Anu zabrać do siebie. Może zdarzy się cud i ktoś zadzwoni po obie ?:oops: Czytam o tym oszustwie na Dogo i nie mogę uwierzyć.
  16. Co się stało z moim banerkiem Azy i Anu? Zniknął sobie ot tak?
  17. Dzięki Hop!:loveu::loveu::loveu:
  18. Zrobiłam ogłoszenie Azuni na ogloszenia.interpress.net.pl kupsprzedaj.pl wroclaw.gumtree.pl eoferty.com.pl wegetarianie.pl hodowcy.com.pl ale.gratka.pl freecf.pl argetto.pl rozglos.net vendito.pl wroclaw.olx.pl kokosy.pl bono-polska.pl petsy.pl zwierzeta.i-bazar.pl portalogloszen.pl aukcjezwierzat.pl morusek.pl Będę jeszcze ogłaszać, pominęłam te portale, gdzie hop ogłaszała obydwie sunie razem.
  19. Tak masz rację, tylko czarne tło na pierwszym od góry zaciemnia obraz. W gazecie może nie wyjść za dobrze.
  20. Jeśli podeślesz tekścik ... Popatrzcie na te dwa zdjęcia, moim zdaniem zdecydowanie lepiej w ogłoszeniach wygląda to drugie. Czasem można wkleić tylko jedno lub jest jedno jako wizytówka. [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aza1.jpg[/IMG]
  21. Do Iryska: doświadczenia z koteczkami nie mam, ale może ja coś spróbuję stworzyć. Wysłałam maila do Wyborczej i wpisałam na kilku portalach tam gdzie wpisywałam obie. [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,973733,,,,,,,,2/urocza_wysterylizowana_mloda_suczka"][/URL][URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/53160"] [/URL]
  22. Informacje o Kwiatusiu będę kontynuować na jej wątku ... :lol: Dzięki za pomocne uwagi :loveu::loveu::loveu:
  23. Być może macie rację, znam osoby, które po przeczytaniu w temacie "suczka" nie czytają dalej. A że wysterylizowana, to się zastanowią ? Dzięki za wyrażenie zdania, być może macie rację. Ps. Frezja grzeje doopeńkę na kanapie. [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030395.jpg[/IMG] i też przesyła buziaczki.
  24. Pozdrowienia dla Pokera od Kwiatuszka, śpi i śni o towarzystwie.
  25. Ja jednak bym wpisała o sterylce w temacie. Są osoby, które odrzucają adopcję suczki, ale jeśli przeczytają o sterylce, to się zainteresują? Sama nie wiem ...
×
×
  • Create New...