Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]Wesołych Świąt Aresiku[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  2. Wesołych Świąt Iguniasta ;) i nie wyjadaj mi z michy :mad: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  3. [B]Wesołych Świąt Żabolku[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  4. [B]Loluś życzy Wesołych Świąt[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  6. [B]Ev -ciu ściskamy z Lolciem :)[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  7. [B]Pokerku Lolcio ściska mocno ....[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  8. [B]Loluś[/B] przytupciał do [B]Lolusia[/B] z życzeniami :) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG] .....
  11. [B]Albinku :loveu:[/B], nie strasz ciotek więcej maluchu, siedź w domku na kanapie i się wygrzewaj w ciepełku.
  12. [quote name='Poker']To Loluś też pije kawę :crazyeye: z rana na kolankach chyba u pańcia ?[/QUOTE] Alez pije, pije :evil_lol:, u mnie nie chciał bo carna :evil_lol: a on woli z mlikiem :roll:
  13. A cóż ona taka zmienna, najpierw z [B]Niunią[/B], później z [B]Pepelkiem[/B], czy tak można :evil_lol:
  14. [quote name='togaa'][B]Pepele [/B]sypia ostatnio z pewną gołą blondyną..... [/QUOTE] Jaka blondyna :evil_lol: toż ona "ryszawo" :evil_lol:, a [B]Pepelek :loveu: [/B]nieśmiały chłopak ;).
  15. Gdzie ta [B]Igunia[/B] :) Bazarki dla BM - ZAPRASZAM [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219502-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-do-18.12.2011-godz.22[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219553-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-)-Loluś-zaprasza-)-do-18.12.11-godz.22.00[/URL]
  16. [B]Filutku[/B] gdzie ten domek....
  17. A cóż oni tak sępią wokół krzesła :evil_lol: Następne wypociny ;) zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219553-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-)-Loluś-zaprasza-)-do-18.12.11-godz.22.00[/URL]
  18. [B]Iwonko[/B] :loveu: zdrówka życzę i domków jak najszybciej maluszkom :multi: Bazarek dla Mniejszych :) zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219502-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-do-18.12.2011-godz.22"]http://www.dogomania.pl/threads/219502-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-do-18.12.2011-godz.22-)[/URL]
  19. Na razie świecidełka :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219502-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-do-18.12.2011-godz.22[/URL]-) później coś dla piesów bo zdjęcia gdzieś wsiąkły :cool3: [B]Lolitku :loveu: [/B]chodź poszukaj :evil_lol:
  20. [quote name='Poker']Bazarek na Wasze siuśmajtki [/QUOTE] [B]Pokerek[/B] :loveu: jak zwykle pracuś :multi: też muszę wziąć się za bazarek z psimi akcesoriami, [B]togaa[/B] kończ zdjęcia, [B]Lolitkowi :loveu: [/B]trzeba żarełko kupić bo schudnie nam sierotka :evil_lol:, a tak ładnie go podtuczyłam :evil_lol:.
  21. Jestem....... i [B]Ruda Maupa(*)[/B] przyszedł powiedzieć dobranoc....... [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4954/pict0068a.jpg[/IMG] wiem, że Wszyscy jesteście bardzo życzliwi ale pozostawcie to proszę bez komentarza
  22. to już rok, Pachciu słoneczko dlaczego Ci się nie udało, a może się udało.......
  23. [B]Nika [/B]była szybsza ze zdjęciami, ja dopiero dzisiaj doszłam do siebie :evil_lol: [B]Krasnalku :loveu: [/B]gdzie jesteś :placz: bliskie spotkanie...... :evil_lol: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8467/pict0002an.jpg[/IMG] jakieś znajome zapachy ;), chyba o to mi chodziło :eviltong: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6329/pict0003ah.jpg[/IMG] wszystko w porządku :evil_lol:, mogę wysiąść :evil_lol: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4565/pict0004af.jpg[/IMG] no odwiążcie NAS :diabloti:, sobie gdzieś poszły :mad: ile tu można czekać :cool3:[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/322/pict0020as.jpg[/IMG] [B]Togusia[/B] schowała [B]Krasnala[/B] pod kołderką i cicho siedzą :evil_lol:.....
  24. [quote name='Poker']Ciekawe jak Loluś dojechał do domu z takim bagażem ? .[/QUOTE] Ciekawe jak [B]togaa[/B] to wyładowała z tym chorym kręgosłupem, mógł ktoś z nią jechać pomóc wyładować :evil_lol:. Smutno, cicho, nie muszę drzwi pilnować :evil_lol:, [B]Lolitku :loveu:[/B] jak spałeś. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2371/pict0338au.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Nikaragua']Żyrafka cudo! moja Nika uwielbia takie zabawki :) kiedy ten bazar będzie?[/QUOTE] Myślę, że po niedzieli ruszymy, prezenty będą potrzebne na Mikołajki i Święta :evil_lol:. Będziesz mogła pooglądać jutro :evil_lol:, kaskę możesz wziąć :lol:, idę tulić [B]JPG :loveu:[/B]
×
×
  • Create New...