-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='Igiełka']Ciocie od kiedy jest Loluś na BDT i czy macie wogóle jakieś deklaracje stałe czy może za kazdym razie myślicie co zrobić w razie pilnej potrzeby? z góry dzięki za odpowiedz :)[/QUOTE] W BDT jest od samego początku, a pieniążki zdobywamy jak możemy ;), w tej chwili tak :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL]) Zapraszam ogrodniczki i nie tylko, [B]Energy[/B] :loveu: Ciebie też :evil_lol:
-
[quote name='Smyku']Oj Iwonuś prowokujesz , prowokujesz dziewczynko . A jak Lolo mnie udziabie ?[/QUOTE] Toż to sama przyjemność być udziabanym :crazyeye: przez [COLOR=darkorchid][B]Jaśnie Pana :loveu: [/B][/COLOR]w razie czego nadstawię swoją łapkę :evil_lol:, ma wprawę, RM jak coś chce to bierze moją łapkę w swoją paszczę i ciągnie mnie tam gdzie akurat są smakołyki :evil_lol:. [quote name='Energy']No właśnie:cool3: Uprasza się o zostawienie Lolkowych loczków w spokoju:eviltong:[/QUOTE] A Twoje panny też loczkowane :evil_lol:, zostawiłaś ich loczki w spokoju :evil_lol:. [B]Lolitku :loveu: [/B]zaczynaj się pakować, powolutku ;), ale zaczynaj, żebyś czegoś nie zapomniał :evil_lol:. Tylko blondynki wyeksmituję do ich domku i będzie miejsce dla Ciebie :multi:.
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bigusiu, leje i leje, jak tam Twoje kosteczki -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Co u Xavierka, ma gdzie mieszkać ?? -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Albinku[/B] jak spotkanie, też jestem Ciekawa ;) -
Ło matko[B] Loluś[/B] długowłosy :evil_lol: i ślepka się schowały :cool3:, dreptaj szybko do mnie, zrobimy porządek w futerku :evil_lol:, [B]Smyku[/B] mi pomoże :evil_lol:.
-
[quote name='Igiełka']nie ma jak to wypoczynek w dobrym towarzystwie :)[/QUOTE] Towarzystwo było sssssssuper :evil_lol:, jedne 50% czterołapnych miało chrapkę na Czikusia , drugie na RM :mad: [IMG]http://www.morinokodomo.pl/Galeria/content/03_Spacerkowo/05_Spacery_2011/undefined_13/DSC_3544.jpg[/IMG] [quote name='Igiełka']Onao3 bardzo to przykre, również przesyłam w Waszym kierunku mnóstwo dobrych myśli[/QUOTE] Trzymam się, trzymam tylko nie mogę przerobić bezsensownej roboty :cool3: [quote name='moni12']Oneczko trzymaj się , przesyłamy Ci tu dobre mysli.[/QUOTE] [quote name='ihabe']Oneczko, ja to zawsze myślałam , że takie rzeczy to tylko obcym sie przydarzają a [B]rodzina [/B]jest bezpieczna. Jak widać sie myliłam:-( Tak bardzo chciałabym pomóc... niestety same ciepłe myśli tutaj nie pomogą:-([/QUOTE] Jak miło ta rodzina zabrzmiała :loveu: [quote name='Nikaragua']Współczuję, oby już więcej tej wody nie było!!![/QUOTE] [quote name='Energy']Oneczko bardzo mi przykro:shake:[/QUOTE] [quote name='Poker']to nieźle popłynęliście.Jedyne pocieszenie ,że mogło być gorzej.[/QUOTE] Masz Pokerku rację :) Bardzo, bardzo Wszystkim :loveu: dziękuję ....., wieczorami padam na twarz ;) i sił już na dogo nie starcza, ale poprawię się, przecież wakacje się zbliżają :multi:
-
Takie szczęśliwe zakończenie :multi:, szczęścia [B]Gusiu[/B] i dużo miłości :loveu:
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Albinku :loveu: [/B]Ty czekaj spokojnie na [B]Nikę :evil_lol:.[/B] -
Dziękuję Wszystkim :loveu: za ciepłe słowa, jakoś musimy się trzymać. [B]Lolitku :loveu: [/B]kochany, popłynął również wór Twoich śmierdziuchów, jaka szkoda, miałyby czorty przekąskę. Dwa woreczki uszu ocalały, leżały troszkę wyżej, jakiś czas temu miałam to wszystko wnieść do domu i obfocić, aby zrobić na to również bazarek, nie zdążyłam :mad:. Jak tylko podeschną roślinki, biorę się za bazarkowanie :lol:.
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biguniu :loveu: słoneczka życzę całej rodzince, jakiś koszmar z tą wodą :shake:. -
[quote name='Poker']i tu też cisza. wywiało togaa czy co?[/QUOTE] Wszystkich wywiało ;), powoli wracam do rzeczywistości, ale sprzątnięcie 100 metrów piwnic i garażu trochę mnie wyczerpało :cool3:. Najgorzej, że w piwnicy miałam garderobę, szafeczki, półeczki, buciki w kartonikach, ciuszki w kondonikach :evil_lol:. Szafeczki i półeczki, kartoniki i buciki na śmietnik, ciuszki do prania. Całe 8 dni leciała pralka, zobaczymy co z tego będzie nadawało się do użytku. Teraz sprzątanie na czysto, dezynfekcja, skuwanie tynków i od nowa remoncik. Piec CO nie nadaje się do naprawy, nie mam ciepłej wody :cool3:. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3476/zalanie.jpg[/IMG] Najgorsze jest to, że wszystko działo się w dzień około godz. 16 i żadne służby nie reagowały jak zalewało pół miasta, ulicą płynęła rzeka i nikogo to nie zainteresowało. [B]Lolitku[/B]:loveu: przepraszam Twój bazarek roślinkowy troszkę się opóźni. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5626/pict0245f.jpg[/IMG] Ta lilia ma cudowny zapach, jak się przechodzi obok niej od razu "gęba" :evil_lol: się uśmiecha...
-
[B]moni, [/B]jest malutki problem :evil_lol:, Czikuś nie lubi psich dziewczynek :evil_lol:, chłopców też nie :evil_lol:, woli koty :evil_lol:. [B]kado [/B]:evil_lol: mojemu mężusiowi się spodobało :evil_lol:, ciekawe kiedy na biurku zobaczę ;). [B]Energy[/B] a cóżeś Ty spożywała :drink1:
-
Roczny GOLDEN (Bielsko-B.) już bezpieczny w nowym domu
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się chlopaku -
Roczny GOLDEN (Bielsko-B.) już bezpieczny w nowym domu
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny, może jednak go ktoś szuka .... -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']niektórzy są stali w uczuciach ;)[/QUOTE] Tak, tak :evil_lol: wsiadłam w samochód i pojechałam do tej swojej sympatii [B]JPG[/B] 500 km :evil_lol:. [B]Nika :loveu:,[/B] mój kalendarz kłamie :evil_lol:, powiedział, że ósmego :cool3: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]...........................wszystkiego najlepszego [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff]..................[IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/blomsterkrukken.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] -
[quote name='moni12']To oczywiste ,ze wpłacę jakiś grosik na wakacje mojego ulubieńca na dogo. Czy konto bez zmian?No i czekam na ten bazarek Onki z tymi poziomkami a moze tego psiaka w gratisie dorzuci?!:evil_lol::diabloti: [/QUOTE] Pomyślałam sobie, że masz zakusy na[B] Lolcia :loveu::evil_lol:,[/B] a tu [B]Czikusia[/B] muszę pilnować :mad:. [quote name='Poker']A jakież to święto maił Lolitek? Cos nie kumam.Tyle tu świąt na wątku,że się pogubiłam.[/QUOTE] [B]Pokerku :loveu:[/B] jakieś [B]Święto Piesów[/B] :Dog_run:wczoraj było to świętujemy [SIZE=4][COLOR=teal][B]***************************************************************[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Lolitku[/B] :loveu: ukochaj [B]togę:loveu:[/B] [B][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/poesenhond12.gif[/IMG][/B] zabierz na spacer [B][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/55.gif[/IMG][/B] zrób pięknie siuuuuuuuuuuuuu [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/220.gif[/IMG]
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Albinku[/B] pokazuj się :)