Cóż z niej taki śpioch, [B]Lolcio[/B] gania od rana pod płotem sąsiadów /relacja togaa :evil_lol:/ a księżniczka chrapie ;), myślę, że z wiosną jej przejdzie i też będzie szaleć na dworku :)
[quote name='kado']Czyli 2 psy na smyczach ciągną go za sobą:evil_lol:[/QUOTE]
Czyli jest wesoło :evil_lol:
A ja czekam na fotkę [B]Kadunia z Tosią ;)[/B]
Jestem u Perełki "kudłaczki", z czasem pogodzi się nową sytuacją i będzie coraz lepiej jak u Braszki :lol:, otworzy się na nowości.
Jak po nocy, dała troszke pospać ;).
[quote name='feliksik'][B]Oneczko[/B], czy ty miałaś tą piękną akitę? Bo może znasz ludzi.
tu tragedia - na wątku na dogo wspomniane post 772 i na FB - zostały psy rodowodowe akity - właścicielka zginęła w wypadku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218416-Szira-już-w-Fudacji-EMIR-walczy-o-życie-i-prosi-o-pomoc/page31[/URL][/QUOTE]
Wiem i akurat znałam, przykre to wszystko :shake:.
Czytałam na akitkach, że pieski są "zaopiekowane" i będą im szukać nowych domków.
[B]Pokerku, [/B]nauczyliście [B]Braszkę :loveu:, [/B]że ludź może być dobry i to teraz procentuje, to u Was się otworzyła i będzie otwierać się nadal, bo już bardzo chce ufać, powodzenia malutka :multi:
[quote name='kado']Kochane trzymajcie jutro za mnie kciuki i bądźcie ze mną......Wasza [B]Tosieńka[/B]:)
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/QUOTE]
[B]Tosiu :loveu: [/B] teraz to już będzie tylko lepiej :lol:, będziemy z Tobą :)
[quote name='Poker']właśnie tak sobie pomyślałam i nawet nie pytała mamusi i tatusia czy chcą córunię za mąż wydać.[/QUOTE]
Łoj tam, od razu za mąż ;), teraz o nie w modzie :evil_lol: i jeszcze pytać :diabloti: phi
[B]Braszko :loveu:[/B] życzę Ci aby to był najwspanialszy domek :multi:
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]