Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]Lolitku [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/19.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/JustMyType2DLMG2.gif[/IMG] [quote name='wrona']zasypać nie zasypało ale może odmarza, bo mrozy odpuściły. Jak wychodziłam jadła faworki:diabloti:[/QUOTE] witamy, witamy :multi:, myślałam, że [B]wronka[/B] już bywała u [B]Lolcia, [/B]ale to chyba nie ta bajka była ;). [B]togaa[/B] skąd wzięłaś faworki, tłusty czwartek dopiero przed nami :evil_lol:
  2. [quote name='Szarotka']Dosyc tu pusto ...........[/QUOTE] [B]togaa[/B] zmienia pieluchy posikańcowi [B]Lolciowi :loveu: [/B]i brak chwilki dla [B]Shrekusia :loveu:[/B] [B]togusiuuuu[/B] jak [B]Shrekusiu :loveu:[/B]
  3. Zgadnijcie co to........ :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://ru.fishki.net/picsw/022012/06/auto/sneg/auto-015.jpg[/IMG]
  4. [quote name='ihabe']och Oneczko:-) Kicia jest cudna, taka delikatna i taka grzeczna. Moje psiaki a zwłaszcza taki jeden gościu mający szpiczaste i wilczaste geny w swej zgrdkowatej główce:-) Najbardziej zaprzyjaźnic sie chcą west Scoobi i Colin ( może dlatego, ze tez jest łaciaty:-) Domek ? ano dalekooooooo, kto by tam chciał staruszkę z początkiem choroby nerek???[/QUOTE] Mój szpicuś :loveu: kochał wszystkie kotki :loveu:, może i jakiś domek pokocha łaciatkę :lol: [B]Maciusiowi [/B]trafiła się super kanapa :evil_lol:
  5. [quote name='Energy']Ciekawe jakie:lol:[/QUOTE] Pyyyyyyszne :evil_lol:, a to jest najpyszniejsze :multi: [IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/Lolek4.jpg[/IMG] [B]togusiu :evil_lol: [/B]podzielimy sprawiedliwie :evil_lol:, Tobie przypadnie wschód od linii Wisły, ja będę miała zachód :evil_lol: ło kij ??? Ewentualnie Mazuren mogę tyż zahaczyć :evil_lol: [quote name='EVA2406']Może o Warszawę zahaczycie i poznam pięknego księcia :loveu:[/QUOTE] Ciekawe komu przypadnie poznanie [B]Kacperka :loveu:, Evciu ,[/B] która strona Ty jesteś Pruszków czy Wołomin :diabloti: [quote name='Smyku']To i ja przypomnę , że Poznań też zaprasza . Buziaczki dla mojej popierdółki i cieplutko pozdrawiam przyjaciólki Lolusia .[/QUOTE] [B]Smyczku, [/B]a co Ty przy sobocie siódma rano już na nogach :crazyeye:, do Ciebie mam najbliżej, aż się dziwię, że jeszcze nie byłaś :evil_lol:. [quote name='Energy']Uprzejmie proszę nie zapomnieć po drodze o Lublinie:lol: Przyłączam się do buziaczków dla Krasnala i pozdrowień:lol:[/QUOTE] [B]Energy [/B]:evil_lol: przeplyń na moją stronę :evil_lol: [quote name='kaja69']o widzę ,ze Liluś objazdówkę robi :) Włocławek tez czeka :)[/QUOTE] O [B]Kreciku[/B] :loveu: z ferajną tyż bedziemy pamiętać :evil_lol:
  6. [quote name='wrona']Donoszę, że wczoraj odwiedziłam Lolusia, pielucha czysta, brzuszek pełny, humor księciowi dopisuje, fotele wygodne, sfora ustawiona. Loluś przyjacielski, przytulasty. jednym słowem Ciacho!![/QUOTE] Kocham ciacha :evil_lol:, nawet jedno bym schrupała ;)
  7. [quote name='ihabe']Lili już po zabiegu kastracji, wczoraj bidulka po narkozie nie wiedziała co się z nia dzieje ale dzisiaj jak wyparzyła z pokoiku po schodach do kuchni, jak torpeda:-)[/QUOTE] Iwonko :) dopiero załapałam, że kicia jest u Ciebie, ale mam refleks :evil_lol:. Śliczna łaciatka :loveu:, tylko gdzie ten domek .....
  8. [B]Lolitku[/B] :loveu: gdzie [B]togaa[/B] Cię schowała :cool3:, nie zdaje relacji, muszę się przejechać na kontrolę czy aby pieluszka zmieniona ;), miseczka pełna.........
  9. [B]Ingusia :loveu: [/B]jak na inteligentną bestyjkę przystało :evil_lol: doczytuje w gazetkach to, co Pańciu pominie :evil_lol:
  10. [quote name='togaa']Jestem załamana brakiem odzewu na ogłoszenia....Za niecały miesiąc [B]Shrek[/B] jest bez domu.[/QUOTE] [B]Shrekusiu :loveu: [/B]pokazuj się sierotko, może kogoś zauruczysz.....
  11. [quote name='Poker']no, no ,no nie zgadzam się :mad:Wojkowice to stałe miejsce spotkań.Z Opola też można dojechać :eviltong:[/QUOTE] No i cisza nastała :evil_lol: [B]Lolitku :loveu: [/B] zrobisz rundkę po Polsce :evil_lol: Ty tak lubisz jeździć :evil_lol:
  12. [B]Shrekusiu :loveu: [/B] z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Zakończony-Akcesoria-do-czesania-psa-i-coś-jeszcze..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL] przypadła Ci [B]stówa[/B] :multi:[B] całe / 100 zł / :multi:[/B]
  13. Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Zakończony-Akcesoria-do-czesania-psa-i-coś-jeszcze..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL] [B]Kotki[/B] :loveu: dostały 91 zł
  14. [quote name='kado']Nie wiem czy pamiętacie, ale gdzieś było wspomniane, że w tym roku przekazanie [B]Lola[/B] nastąpi w Opolu:multi::multi::multi: (oczywiście u Maliniaczków na kawce), to same zobaczycie, że to prawie klony sa:loveu:[/QUOTE] [B]togaa[/B] :loveu: wiesz coś o tym, może jakiś inny [B]Lolcio[/B] :loveu: wędruje i się umawia :cool3: a my nic nie wiemy :diabloti:
  15. [quote name='Poker']Chyba wpadłam w trans, bo popełniłam jeszcze jeden bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/222313-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ps%C3%B3w-kot%C3%B3w-plecak-na-pomoc-psim-dziewczynkom.Do-08.02.g.22?p=18546355#post18546355[/url] Miejmy nadzieję ,że sunia była w dużym stresie i potem się unormuje i będzie dobrze.[/QUOTE] Pędzę chociaż podnieść :)
  16. [B]Energy[/B] :loveu: i [B]Smyczku[/B] :loveu: wróciły :multi:, kto nam się jeszcze zagubił, przyznać się ;), za chwilkę[B] Lolitek[/B] :loveu: sam zostanie :diabloti:. Znalazłam jeszcze zdjęcia spacerkowe z Panienką Indi :evil_lol: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2703/imgp1352a.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9462/imgp1353a.jpg[/IMG] ...
  17. Oczywiście, że może Tosia dostać kaskę z bazarku, bo to jest kaska właśnie za sterylkę, która była wcześniej, tylko trzeba umieścić rozliczenie w pierwszym poście. Przecież wiele bazarków jest na splacenie długów jak już piesek jest w DS. [B]Kaduniu[/B] zrób rozliczenie a [B]Dogo07 [/B]umieści w pierwszym poście i będzie załatwione :).
  18. [quote name='togaa'][B]Jasminka[/B] jest bardzo dzielą sunieczką... Nie opowiedziałam jak to było przy sterylce. Jasminka po zabiegu czekała na na dojscie do siebie w pomieszczniu obok gabinetu zabiegowego. Jak doszła, skonsumowała smyczkę, napoczęła służbowe posłanko i tak kombinowała przy drzwiach że w końcu dostała się do sali, gdzie trwała operacja innego psa. Ułożyła się pod stołem operac. przy nogach pana weta i tak sobie dobrzała ...[/QUOTE] Dzielna dziewczynka, walczy o swoje :evil_lol:, co Pan doktor sobie myśli, przecież Ona potrzebowała jeszcze jego zainteresowania :evil_lol:
  19. Jak [B]Orzeszek[/B] :loveu: , co nowego u niego ;)
  20. Oglądam, oglądam to Nasze ciudo :loveu:, tylko jakoś wena nie podejszla :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]:loveu: namów [B]togę [SIZE=1]/[/SIZE][/B][SIZE=1]tę na 4-rech/[/SIZE] aby się pospieszyła, to będziesz się pakował ;)
  21. [B]Shrekusiu :loveu: [/B]dla Ciebie [B]30 zł[/B] z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Zakończony-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-15.01.12.-godz.21.00[/URL] [B]togusiu :loveu: [/B] poproszę o potwierdzenie :lol:
  22. [B]togusiu :loveu: 25 zł[/B] z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Zakończony-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-15.01.12.-godz.21.00[/URL] dla [B]kotków :loveu:[/B], potwierdź proszę :lol:
  23. Ależ Pańciu :evil_lol: se laskę wyrwał :evil_lol:, [B]kado[/B] uważaj ;) [B]Tosieńko[/B] :loveu: masz z mojego bazarku 25 zł
  24. Ale heca :evil_lol: [B]Tosieńko[/B] :loveu: sssuper,[B] Loluś :loveu:[/B] też się zgadza :evil_lol:/ [SIZE=1]jakby miał cokolwiek do powiedzenia[/SIZE] ;)/
  25. [quote name='Poker']Co za cudowności:loveu:,że też mi się taka tymczaska od dawna nie trafiła. znowu będzie zgrzytanie zębami przy jej wydawaniu.[/QUOTE] Niech zgrzytają ile wlezie, aby domek by ssssssuper :multi: A dziewczynka rzeczywiście cudniasta :loveu:
×
×
  • Create New...