Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='Karina R']Od nas spóźnione, ale szczere życzonka - duuużo słonka i miłosci do psiaków i nie tylko! Karina i Kołtun :iloveyou::Rose::iloveyou: ps. a zostało coś jeszcze na stole, lub pod? ( o pod pyta Kołtun) :sabber:[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu:,[B] Kołtunku [/B]przepraszam ;), dzisiaj okruszki pożarł odkurzaczyk :evil_lol:. A na stole to zawsze coś jest :evil_lol: i[B] Ruda Maupa[/B] się podzieli :diabloti:. [quote name='Energy'][COLOR=purple][SIZE=3]Oneczko wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego[/SIZE][/COLOR]:BIG::new-bday::BIG:[/QUOTE] A cóżeś taka spóźniona :cool3:, wychodne miałaś wczoraj :evil_lol:, a tu balanga na całego :drink1: QUOTE=Smyku;17588256]Ksieciuniu mocno , mocno , mocno buziakuję . Ale bym się wtuliła w Ciebie .[/QUOTE] [B]Smyczku[/B] czarter i heja, jest co tulić, takie to kudłate :evil_lol:
  2. [quote name='Nikaragua']a ja przed obiadem jeszcze......[/QUOTE] Półmiski pełne :evil_lol:, nie wiem dlaczego :cool3: zapraszam ;). [B]Lolitku[/B] słonko co wybierasz :evil_lol:
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil_lol:, najpierw konkrety :cool3: proszę bardzo :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://dietujemy.blox.pl/resource/salatka_warstwowa_Viki.jpg[/IMG] [IMG]http://dietujemy.blox.pl/resource/skrzydelka_kawy.JPG[/IMG] [IMG]http://dietujemy.blox.pl/resource/SALATKA_BROKULOWA_BEATKI.jpg[/IMG] [IMG]http://dietujemy.blox.pl/resource/PIERS_I_SZYNKA_W_GALARECIE_BEATKI.jpg[/IMG] ..
  4. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]Kochani moi :loveu: bardzo Wam wszystkim dziękuję, Basiu to mnie bez [COLOR=red]Lolcia:loveu:[/COLOR] byłoby jakoś....., a wiecie co dostałam dwa lata temu na urodzinki :evil_lol:, wizytę [COLOR=red]Lolcia[/COLOR]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]A teraz impreza :drink1: :cunao::drink1::cunao::drink1:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]torcik tyż się znajdzie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :sweetCyb: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7182/pict1380a.png[/IMG]
  5. [B]Lolitku [/B]:loveu::loveu::loveu: słonko kocham Cię, jak tylko zakończę z paczuchami..... A teraz [B]togaa[/B] i[B] tamb[/B] potrzebują pomocy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konający-w-krzakach-amstaf-w-stalowej-pętli.-Uratowany-przez-tamb-od-śmierci[/URL]...
  6. Rzaczywiście cudowne mniki tworzy maleństwo :loveu:, [B]Lolitku[/B] spowszedniałeś :placz:, jeszcze chwilka i Cię wyprzytulam :evil_lol:.
  7. To się togusia ucieszy, u mnie też coś będzie :)
  8. [B]Filutku[/B] gdzie się podziewasz eleganciku :)
  9. [B]Albinku[/B] :loveu: kochany w drogę, koleżanka czeka [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/9.gif[/IMG]
  10. Najważniejsze, że trafił swój na swego :multi:, szczęścia [B]Maluchu[/B] :loveu:
  11. [quote name='kado']No [B]Mistrzowi:loveu:[/B], to już się całkiem w doopce poprzewalało:evil_lol: Malutka jest śliczna:loveu: A jak Mąż ? :evil_lol:[/QUOTE] [B]Mąż[/B] tyż jest śliczny:scared: :evil_lol:
  12. Bazarek nadal czynny, zapraszam dla Kubusia (*) http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00
  13. Ależ jesteś wredna pańcia :mad:, jak mogłaś zabrać zdobycz :cool3:, był Ci do czegoś potrzebny ten fancik :evil_lol:. Poproszę o fotki w kwiatkach :evil_lol:, ładnie czarnule by wygladały na kolorowym tle ;).
  14. Duet z nich uroczy :evil_lol:, tak się pięknie dopasowała :loveu:, i z Tą na czterech I z Tym na dwóch :evil_lol:
  15. [quote name='Iwona71']OJ! jaka to niespodzianka, że ktoś tu wogóle jeszcze zagląda. Strasznie sie cieszę. Serdecznie Was pozdrawiam :Dog_run: jeszcze dzisiaj wrzucę inne zdjątka.[/QUOTE] Zaglądamy cały czas :) i czekamy cierpliwie na zdjęcia :)
  16. [quote name='togaa'][B]Są juz na koncie[/B]. Jeszcze raz pięknie dziekujemy. Zamówione zostały pieluchy na wakacje[B] Lolka[/B] , więc znowu chłopak na minusie[/QUOTE] Właśnie dotarły :multi:, tylko mężuś jakiś zdziwiony :cool3:, pieluchy :evil_lol:, po co nam pieluchy :evil_lol:. No i [B]Lolita[/B] :loveu: w kartonie nie było :roll:, [B]Lolito :loveu:[/B] gdzieś Ty :cool3:.
  17. [quote name='Anula']Czy mój tymczasowiczek nie jest podobny do Lolito!!!! [/QUOTE] Jakie cudo [B]Lolusio-[/B]podobne :). on ma swój wątek ?
  18. [quote name='Energy']No wiedziałam, że mi [B]Oneczko[/B] :lol:wypomnisz talenty ogrodnicze:evil_lol: a czy takich pełnych buteleczek nie ma:cool3: Właśnie wczoraj wróciłam, Togaa:lol: Twoja Ciocia uściskana, było mi bardzo miło ją poznać:lol: Mam nadzieję, że nikt się w sprawie Lolka nie odezwał?:cool3:[/QUOTE] A Ty miałaś bazarek podnosić :mad:, a nie za butelkami się oglądać :cool3:. Zgodnie z pkt 7, pdpkt 3 regulamin bazarku, towar o, którym marzysz jest [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]zakazany[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti:
  19. [B]togaa[/B] chcesz Nas zestresować, wykasuj tego posta :cool3:, bo na zawał padniemy ;). [B]Lolito :loveu:[/B] jest Nasz koniec, kropka :cool3::mad:. [B]Lolusiu :loveu: [/B] pakuj się szybciuśko, cóż ta [B]togaa[/B] wymysliła :cool3:.
  20. Bazarek dla Braci Mniejszych zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL])
  21. Bazarek dla Braci Mniejszych zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL])
  22. Bazarek dla Braci Mniejszych zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL])
  23. Bazarak dla BM zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL])
  24. Bazarek dla BM ZAPRASZAM :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212902-Kwiatuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-15.09.2011-godz.20.00[/URL])
×
×
  • Create New...