-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL] -
[B]Pokerku[/B] a gładkiej nikt nie chce, byśmy [B]Igunie [/B]szwędaczkę wysłali :evil_lol:.
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']ciocie pamiętacie tego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-3-zmasakrowane-MA-PRZEWSPANIA%C5%81Y-zwierzolubny-DOM-[/url])[/QUOTE] Ja pamiętam walkę o niego i udało się :), [B]Shrekusiowi[/B] też się uda :) -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']; [B]Sępienie. I kogo Pan mizia? Oczywiście blondynę....[/B][/QUOTE] No tak, [B]Lolcio[/B] :loveu: nie może się dopchać :cool3:, wracaj krasnalu do mnie, ja Cię przytulę :evil_lol: -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ona03 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B]Kado[/B] dołożyłaś do pieca :evil_lol:, a my dokładamy [B]Tosię[/B] :loveu: do bazarku, zapraszam :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00"][SIZE=4][COLOR=blue][B]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] -
[B]Kacperku :loveu: Rudzielcu :loveu: [/B]ależ bym Cię wyściskała, śliczny jesteś :loveu: Tak patrzę i patrzę na te kwiatki na stole w święta:hmmmm: i dotarło, przecież mam siostrę Ewę :evil_lol:. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]EV-ciu wszystkiego co najpiękniejsze i zdrówka, zdrówka, zdrówka[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]***************[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/bloemetje.gif[/IMG][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]***************[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]i jeszcze jeden :) zapraszam na bazarek dla Braci Mniejszych[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/URL] -
Jeszcze jeden bazarek dla [B]kociastych i Shrekusia [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/204216-Psiaczki-i-kotki-pod-opieką-Stowarzyszenia-hum-ekologicznego-dla-Braci-Mniejszych/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/URL]
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To niech polata jak tak bardzo lubi i zaprosi Cioteczki na bazarrrro :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/URL] -
[B]Lolcio[/B] zaproś Cioteczki na bazarrrrrro :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/URL]
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Shrekusiu[/B] bazarek nastepny zaproś Cioteczki :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220531-Serce-dla-BABCI-i-coś-na-karnawał-Lolcio-zaprasza-do-15.01.12.-godz.21.00[/URL] -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Utrapieniu różki urosły hihihi zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-Mary-Poppins-)-..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL] -
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Filutku [/B]wszystkiego najlepszego w[B] Nowym Roku[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG] [B]zapraszam na bazarek dla Braci Mniejszych[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-Mary-Poppins-)-..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL] -
Bazarek dla Braci Mniejszych :) zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-Mary-Poppins-)-..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL]
-
[B]Lolitku[/B] :loveu: jakieś nowe zdjęcia byśmy poogladali :evil_lol: bazarek dla BM zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-Mary-Poppins-)-..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL]
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Shrekusiu[/B] :) bazarek dla Ciebie:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220467-Dla-psa-kota-i-dla-Ciebie-Mary-Poppins-)-..........-do-15.01.12-godz.22.00[/URL] -
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]togaa[/B] co najbardziej potrzebne [B]Shrekusiowi[/B] -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ona03 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']S U P E R Cioteczko Dogo07 czas zmienić tytuł wątku, bo ten jest mocno mylący :) Loluś to ciacho wśród psiaków :loveu:[/QUOTE] [B]Loluś[/B] :loveu: ciacho :evil_lol: [B]kado[/B] wyszykuj [B]Tosię, [/B]odkryj jej oczka, jak łypnie ;) będzie kolejka jak za komuny :evil_lol: -
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Szrekusiu [/B]najważniejsze, że jesteś bezpieczny [B]....[/B] -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ona03 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Śliczna maleńka :loveu: prawie [B]Lolcio[/B] :evil_lol: , [B]kado [/B]aleś narozrabiała w końcówce roku ;)