-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Dla takich widoków warto posiedzieć w kuchni :evil_lol: [URL]http://img41.imageshack.us/img41/5039/dqs6.jpg[/URL] [URL]http://img560.imageshack.us/img560/8527/pwgx.jpg[/URL] Togusiu ależ Ci się bazar rozkręca :crazyeye: a nawet jeszcze się nie rozpoczął :evil_lol: [SIZE=5][FONT=comic sans ms][B][COLOR=#006400][SIZE=7]B A S I U[/SIZE][/COLOR] [/B][/FONT][/SIZE][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/may1a.gif[/IMG]
-
[quote name='mama_Alfika']Kicia Mela tricolorek pojechała przed chwilą do domku z ogrodem w Wieliczce :)[/QUOTE] Powodzenia malutka Melciu :loveu:
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togusiu co u [B]Pętelki[/B].... -
[quote name='Tianku']A Loluś jaki nosi rozmiar pieluszek bo na którymś bazarku dla maluchów widziałam pieluszki DADA 2 czy na Lolusia byłyby dobre? nie znam się :oops:[/QUOTE] Witamy u [B]Lolcia :) [/B]Loluś nosi pieluszki z belli Nr 5- junior 12-25 kg Jakie są DADA2 nie wiem, też sie nie znam na pieluszkach ;), ale jak 2 to moga być za małe, trzeba popatrzeć na ile kg :roll: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7536/pict0187n.jpg[/IMG]
-
[quote name='mama_Alfika']Sucha karma pomogła, ale mała niechętnie się za nią bierze[/QUOTE] Na pewno ma jeszcze stresa, jeszcze chwilka i unormuje się wszystko, mizianka dla malutkiej :)
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togusia chyba zepsuła komputer i brak wieści.... -
[quote name='mama_Alfika']Jutro zakupie, bo akurat mokra mi się kończy ...[/QUOTE] Moim ubiegłorocznym maluchom dopiero po suchym Royalu sensacje żołądkowe przeszły. Mizianka dla [B]Meluni[/B] :loveu: - jest śliczna.
-
[quote name='Nikaragua']chodzi mi np o wklejenie skanu z długiem, bo z bazarkami chyba was zaniedbałyśmy i nie było wpływów[/QUOTE] Masz rację, od kwietnia nie było bazarków na kotki, a tu są rozliczane tylko kotki, pieski mają swoje wątki i tam są wpisywane wpływy z bazarków. Oj zaniedbałyśmy kociaste :placz: a to one generują największe koszty.
-
Oj [B]togusiu[/B], przecież[B] Igusia[/B] :loveu: nasza wspólna, nie możesz wszystkiego brać na siebie. Znalazłam jeszcze zaległe fotki [B]Lolusia[/B]:loveu: jakaś dziwna buda ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img707/2560/odmx.jpg[/IMG] co tam może być :cool3: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/4031/xykw.jpg[/IMG] [B]Pokerku [/B]:), a tu są zakupy za ostatnie moje zakupy :evil_lol:, znów namieszałam ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img62/8040/7qmh.jpg[/IMG] ..
-
[quote name='mama_Alfika']Podobno szylkretka i buraska zestresowane w nowym domku :( Koopka rzadka, fuczą na nową rodzinę. Trzeba im poświęcać dużo czasu ... Mam nadzieję, że nowi państwo wytrwają ...[/QUOTE] Cierpliwości życzę nowemu domkowi.
-
[quote name='mama_Alfika']Właśnie wróciliśmy od weta. Maluchy jadą w sobotę do M1 szukać swoich rodzinek. Pani z Fundacji Zwierzęta Krakowa stwierdziła, że będą miały wzięcie :) Wydaje koty w każdy weekend, więc zna się na rzeczy :)[/QUOTE] Nie zazdroszczę rozstania.......
-
Cieszę się, że wróciłaś [B]Ciociu Taks [/B]:loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img826/620/qf0i.jpg[/IMG]
-
Ooooooo [B]mamusiu_Alfikowa[/B], ale masz wesoło ;). Musisz pilnować te psie bestyje :evil_lol:
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Co u maleństwa słychać ? -
Zapraszam serdecznie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248638-Pachnący-bazarek-na-długi-w-lecznicach-do-22-11-godz-21-30-[/url])
-
I ja też, to się śmieję, to płaczę nad tym Gadem :placz::evil_lol:, ale dość marudzenia, biorę się już za obiecany bazarek, każdy coś robi a ja się obijam ;). Lolisiu buziale od domku nr2 :evil_lol:
-
[quote name='Malgoska']mogę Wam podesłać fanty tylko do kogo? ja już niestety żegnam się z dogo[/QUOTE] Małgosiu :), a komu będę sprzedawać tulipanki :placz: [quote name='Energy']Dziękuję Ci bardzo Hope :loveu:[/QUOTE] Oooooooo proszę, zguba się odnalazła :evil_lol: [quote name='Hope2']Cioteczki Lolusiowe-czy będe mogła ukraść fotkę Lolusia? Potrzebna mi będzie do wywiadu Zośki z Lolem[/QUOTE] Fotek u nas dostatek, bardzo proszę się częstować ;) Moje kochane takie smutne :placz: [URL]http://img4.imageshack.us/img4/8665/9nmv.jpg[/URL] A z pieluszkami to się udało :multi::multi:, bo to już chyba na minusie były...
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To jest Papillon z grupy V :evil_lol: [B]Pęteko[/B] :loveu: pokaż się ludziom :) -
[quote name='Smyku']Oneczko jutro wyśle zdjęcia , co mam to dam . Oczywiście adres e-mail proszę . Toguniu zdrowia dużo życzę i coby kolanko się zreanimowało . Buziale dla ukochania .[/QUOTE] [B]Smyczku[/B] :loveu: kochany pięknie dziękuję i przepraszam, że nie ja tylko [B]Kadunio[/B] wyśle e-mail. Fizycznie wysiadłam i nie mogę siedzieć przed komputerem. Choróbsko mnie dopadło, sama nie wiem jak skończyłam bazarrrro kwiatowe ;), jeszcze zostało mi do posadzenia małe co nieco :evil_lol: z 500 tulipanków i coś do tego :evil_lol:. Tylko czasu i pogody brak. Przygotowuje malusi bazarek z perfumami tylko jakoś ciężko to idzie :diabloti:. Mam jakieś pachnidła i komplecik miniaturek perfum tylko nie wiem czy wystawić jako komplet, czy może pojedyńczo??? Podpowiedzcie coś :), jak się lepiej sprzeda [IMG]http://imageshack.us/a/img855/508/ol14.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/921/k41i.jpg[/IMG] [quote name='jukutek']czy któraś z Was mieszka w Warszawie lub okolicach? co jakiś czas przekazuję paczkę rzeczy na bazarki (nie są wybitne, ale szczególnie fatalne też nie :) chętnie bym Wam podrzuciła, tylko z pocztą mam problemy ostatnio...[/QUOTE] Nie mamy nikogo w pobliżu.......
-
Taks :) i Lolcio przesyła buziaki [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1830/m630.jpg[/IMG]
-
Kochani kopiuję wpis [B]togusi z wątku Fizi [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231583-JAK-W-KAGAŃCU-Śliczna-FIZIA-nie-otwiera-pyszczka-Szukamy-ratunku[/URL] [B][SIZE=3][COLOR=#0000FF]ogromna prośba o pomoc[/COLOR][/SIZE][/B] idę szukać coś na bazar [QUOTE=togaa;21462074[B][SIZE=3]]Nie ukrywam , że bardzo liczymy na wsparcie. Stowarzyszenie jest w kompletnej zapaści finansowej. Nie tylko gniotą nas kilkumiesięczne długi w Lecznicach, ale brakuje na bieżące utrzymanie tymczasów, zwłaszcza kocich . Ciężar kosztów wyżywienia Fizi spoczął na kochanej Tamarze. Wiem że tak nie powinno być, no ale tak jest. Kolejna wizyta kontrolna za dwa tyg. To co Fizia ma na koncie, wystarczy na benzynę i Cerenię.[/SIZE][/B]:placz:[/QUOTE]
-
[B]Togusiu [/B]jak kolano, ma kto gadzinie zmieniać pieluszki.
-
[URL="http://demotywatory.pl/4227499/Tez-nie-widziales-jak-wyglada-buda-Reksia-od-srodka"]T[COLOR=#000000]ogusiu, oszczędzaj się, tylko jak to zrobić, Lolcio domaga się spacerków [/COLOR][/URL][COLOR=#000000]:roll:. Podlecz się przez parę dni[/COLOR][URL="http://demotywatory.pl/4227499/Tez-nie-widziales-jak-wyglada-buda-Reksia-od-srodka"][COLOR=#000000], jak nie przejdzie jadymy [/COLOR][/URL][COLOR=#000000][IMG]http://www.picturesanimations.com/cars/3/70.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/cars/3/70.gif[/IMG][/COLOR][IMG]http://www.picturesanimations.com/cars/3/70.gif[/IMG][URL="http://demotywatory.pl/4227499/Tez-nie-widziales-jak-wyglada-buda-Reksia-od-srodka"] Coś na poprawę nastroju [/URL];)[URL="http://demotywatory.pl/4227499/Tez-nie-widziales-jak-wyglada-buda-Reksia-od-srodka"] http://demotywatory.pl/4227499/Tez-nie-widziales-jak-wyglada-buda-Reksia-od-srodka[/URL]
-
[quote name='kado']W języku dziecka mego to kuksańce,razy:evil_lol:[/QUOTE] A ile razy :diabloti: [quote name='togaa'][B]Oncia [/B]własnie w trakcie kopania dołków pod tulipany. W którymś się okopie....:razz: A tak patrząc na fotki z ostatniej imprezy w W. Jak to tak; zasiurany kundlich rozwala sie po fotelach a arystokratycznego pochodzenia Pan Aschi w parterze....???:crazyeye: [URL="http://imageshack.us/a/img69/628/xabf.jpg"]http://imageshack.us/a/img69/628/xabf.jpg [/URL][URL]http://imageshack.us/a/img39/654/kf1m.jpg[/URL] [/QUOTE] Oooooo przepraszam, w niedzielę nie kopię :evil_lol:. Tylko nie kundlich :diabloti:, [B]Lolcio[/B] wracaj obrażają Cię :mad:. A Małe Rude zdążyło zauważyć, że foteliki cosik mikrutkie jak na jego gabaryty więc wolał nie ryzykować :evil_lol: