Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Neris oszlifowana :loveu: teraz tylko domek :lol:
  2. Właśnie dostałam wiadomość, że Amisia już przejęła Lucyna :) Amiś coraz bliżej celu :):):)
  3. [quote name='togaa']Jest malutki? Ile może ważyć? Ile lat? Musi być kompletnie zdezorientowany, tyle sie wokół niego dzieje.... ona3 - Kochana jesteś ! Ja wiedziałam że coś wymyslisz.... Dzięki Tobie, bo wrzuciłaś Amiśka na wątek Lolcia. Ja tylko wyjrzałam przez okno i widzę na posesji sąsiada samochód z Wrocławia, a że było po 23 to napisałam tylko do Taygii, że od rana zaczynamy działać. No i udało się :):):)
  4. Już cioteczki są u Pomponika :) Tylko jak zwykle kaski brak !!!!
  5. Akcja błyskawica ;) Amiś już w drodze do Wrocławia. Widziałam go tylko chwilkę podczas przesiadki, nie bylo czasu na nic bo znajomi musieli jechać. Spokojniutki, napił się troszkę wody, wyniosłam go na trawkę ale nic nie zrobił. Trzymaj się malutki, musi być dobrze :):):)
  6. Na razie czekamy na dogranie transportu i przejęcia we Wrocławiu Amiśka. Oby wszystko się udało.
  7. A wet nie może go poszczypać, on najlepiej powinien wiedzieć jakie mają być reakcje łapek.
  8. Biedny Amiś, żeby już był po diagnozie. Tayga dobrze, że chociaż wet chce pomóc.
  9. Jakie dredy, konieczny fryzjer. Pewnie skóra odparzona pod dredami. Może ta sierotka zagubiła się i ktoś go szuka. A ja znalazłam innego przodka Lolcia :) [URL]http://sealyham.info/pageID_6879909.html[/URL]
  10. [B]Lolinku :loveu: [/B]kręci się Twój bazarek Cioteczki się postarały ;) Będziesz miał w co siusiać :cool3:
  11. [B]Lolinku [/B]dlaczego tak daleko mieszkasz ????? Przychodziłbyś do mnie na "podwieczorek" dwa razy w tygodniu, a [B]togaa [/B]w tym czasie mogłaby odpocząć, pozałatwiać swoje sprawy. Czy naprawdę w okolicy [B]togaa [/B]nie ma nikogo do opieki nad ślicznym [B]Lolusiem. [/B] Tylko na chwilkę. Może jednak ktoś sie znajdzie ????
  12. [B]Lolciu :loveu: [/B]mój pieseczku [B]togaa [/B]już Ciebie wcale nie lubi :cool3:
  13. [B]pom-pon [/B]gdzie wyniki konkursu ?????:mad::mad::mad: [B]Lolusiu [/B]jesteś jeszcze u [B]togaa [/B]????? Czy może Cię sprzedała :cool3:
  14. [B]Lolusiu :loveu:[/B] ale dostałeś dużo kwiatków :loveu: A do mnie nie dotarło, że jest takie święto:cool3: [B]Lolusiu bądź zawsze wesołym psiaczkiem [/B] [B]i przestań siurać w pieluchy już Ci nie wypada ;)[/B]
  15. [B]Energy[/B] a Ty zapakujesz się jak wygrasz ??????:evil_lol:
  16. [quote name='togaa']Ja już nic nie rozumiem... Na wszelki wypadek [B]Lolo[/B] spakowany. Ruchomości powiekszyły mu sie o moje łóżko, wiec jakis wiekszy transport będzie potrzebny....:evil_lol:[/QUOTE] Spoko, spoko :evil_lol::evil_lol: w mój samochodzik ;) wszystko się zmieści :evil_lol: Jestem przygotowana :evil_lol:
  17. [B]Loluś zamyślony ;) [/B] [B][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7333/dsc00241c.jpg[/IMG][/B] Autor zdjęcia [B]togaa, [/B]nagroda będzie na pół [B];)[/B]
  18. Czyżby nie było chętnych na nagrodę :evil_lol: Albo dziewczyny bardzo zapracowane ;)
  19. A kto dostanie nagrodę ;) ten kto zgłosi zdjęcie :cool3: czy ten kto robił fotkę :evil_lol:
  20. Wcale nie tak łatwo coś wybrać, [B]Lolcio [/B]taki fotogeniczny czortek ;) Wstepnie trzy wybrałam. [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6178/pict0318a.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6995/pict0325a.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/528/pict0289a.jpg[/IMG]
  21. Super pomysł z tym działem ;), mogę ukraść :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]ma być ufryzowany ;) czy szelma jak zwykle :cool3: .
  22. [B]"Pokerowe Psie Niebo" :loveu: [/B]jakie cudne określenie tego DT :loveu: Pokerku, żeby te psiaki umiały mówić. Same komplementy by szczekały :evil_lol: [B]Newa [/B]głowa do góry, będą z Ciebie psy jak jesteś w rękach Poker ;)
×
×
  • Create New...