-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Malwi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
nie ma zdjęć obciętego bo nie jest obcięty do końca ... bo wynikły problemy po drodze ... i strasznie ciężko było go obcinać... wszystko było opisane na wątku kudłaczy chyba... zaraz poszukam i przekleje ;) no znalazlam: "jeszcze co do Dodo - w zeszłym tygodniu dał się pogłaskać po plecach i brzuchu - okazało się ża całą tą piękną sierść którą miał miał tak skołtunioną że trzeba było go obciąć praktycznie do zera - podczas obcinania okazało się że ma na skórze odparzenia i głęboką zaropiałą ranę na boku - trzeba było to opatrzyć a jako że był na "głupim jasiu" ( to dlatego że kłapie zębami ) niestety pracownicy nie zdążyli obciąć go do końca i w tej chwili wygląda jak lew dzisiaj powtórka z rozrywki - będzie golony prawie do zera... niestety... kołtuny przy samej skórze ;/" -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Malwi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
dawno nie byłam w schronisku, no ale po tym jak goostatnio obcinałam i jak wybudzając się z głupiego jasia polizał mnie po ręce to wnioskuję że wszystko idzie w dobrym kierunku :) jak tylko będę w schronie posiedzę z nim trochę i zdam relację ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Malwi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
w moim podpisie ;) robi Paulina - ostatnio z tyych ogłoszeń masa psiaków domy znalazła :D -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Adopcja jest bezplatna. Nie kupuje sie zycia a Fundacja powinna zdawac sobie z tego sprawe. Ewentualnie mozna zaznaczyc, ze prosimy o zwrot kosztow leczenia... Znajoma chciala zaadoptowac psa. Dzwonila po schronach pytajac o pupila, ktorego znalazla na stroni www. Kazde schronisko nie zapytalo gdzie pies bedzie mieszkal, czy bedzie kochany itp. W pierwszym zdaniu podawali koszt adopcji. Schronisko w Gliwicach, jak jedyne bardzo ladnie "zabrzmialo" wypytujac najpierw gdzie pies pojdzie, czy bedzie kochany itp. no i wziela sunie :p[/QUOTE] to chyba do "mojego" nie dzwoniła ;p coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze u mnie schronisko jest jakieś takie .... ludzkie to złe określenie ... jest po prostu inne :) -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Malwi replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justynko, a jakbyś uaktualniła pierwsze posty w wolnej chwili? i wrzuciła krótki opis co dokładnie kociakom jest i jak trzeba się nimi zajmować ? wychodzę z założenia że jak człowiek pozna od razu jak trzeba się opiekować zwierzakiem i ewentualne choróbska pozna to łatwiej mu przychodzi decyzja adopcji... będę je ogłaszać gdzie tylko mogę jako że u mnie w schronisku kociarni i kotów nie ma a często ludzie pytają... -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Malwi replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justynko ... czy na pierwszej stronie są wszystkie aktualne kociaki które są u ciebie ? chciałabym je wrzucić na forum bernardynie - może tam ktoś je dojrzy, a jeśli ktoś będzie chciał adoptować kocurka będziemy tam odsyłać. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lilk_a'][CENTER][SIZE=5][I][FONT=comic sans ms][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184700-SZABLONY-NA-ALLEGRO-II-edycja-dla-Opery-i-Chojraka-na-DT-do-10-V-24.00?p=14594612"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/badog.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=5][I][FONT=comic sans ms][COLOR=red] [/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=5][I][FONT=comic sans ms][COLOR=red] zapraszam serdecznie na bazarek dla Opery i Chojraka[/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [/CENTER][/QUOTE] dziękuję kochana :loveu: już zapisuję sobie :loveu: -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Malwi replied to ata's topic in Już w nowym domu
jak na dwa dni ? to średnio ..... u mnie była akcja ale zbieraliśmy tylko pieniądze... chodziliśmy jakieś 6 godzin w 3-4 głównych punktach miasta - z psiakami ze schroniska z bandamkami "szukam domu" - to była chyba 4 akcja w ciągu 2 lat ... zebraliśmy ponad 1500 zł.... no ale jeśli to była pierwsza akcja to i tak gratuluję ;) -
no pewnie ;D chociażby Ocelot ;) więcej tomaszowskich ciotek jest tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomaszów-Mazowiecki-i-jego-zwierzęce-biedy/page120[/url]
-
lepiej te 3 kilo do przodu niż do tyłu ;) bo jak to wygląda? psina z żebrami na wierzchu ?
-
prawie 15kilo ? ło matko ale spaślak :D
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Malwi replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ninko - ten sposób wklejania zdjęć zadziałałby w htmlu ;) tutaj zamiast takich nawiasów: <> musisz wziąć linki gdzie masz nawiasy kwadratowe : [] ;) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Malwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
rotek - a czy Gizmo jest już na Parówkach ? bo to istna Parówka! :D -
[quote name='zuzlikowa']Ja też usiłuję...ale jak to robisz...aż mnie zazdrość czasami rozpiera,a wierz mi-niewiele jest rzeczy,których potrafię zadrościć...bardzo niewiele! A Tobie czasami tak Błyskawico![/QUOTE] e tam .... to dlatego ze od 9 lat już przy kompie siedzę prawie non stop.... a i tak rakietą to ja nie jestem ;p mojego TŻta nie widziałaś ;p .... ja Tobie też zazdroszczę .... bo nie umiem takich Cudnych tekstów jak Ty pisać :( co mnie bardzo martwi ... bo nawet moja inż, gdzie wszystko czysto techniczne idzie mi jak krew z nosa ..... nie mówię nawet o jakichkolwiek tekstach ogłoszeniowych ;/ ... kończe to gadanie od rzeczy ;p podniosę wątek za to ;p
-
POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.
Malwi replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiara34']gazoooowana:( wyłączony...zaraz sciagne zobaczez ile to wazy ten filmik tylko nei smiejjcie sie z mojego glupiego gadania:([/QUOTE] jak gazowana to też dobrze .... ja zaliczyłam colę + piwo na komórkę ;) przeżyła na szczęście :D najważniejsze by nie włączać dopóki dobrze nie wyschnie.... -
POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.
Malwi replied to vega17's topic in Już w nowym domu
psiara - jeśli to była mineralka niegazowana i aparat nie był włączany po zalaniu to po wyschnięciu powinno być wszystko z nim ok - tylko odczekaj nawet tydzień żeby wyschnął porządnie :) a filmik na YT mogę wstawić ;) wyślij na maila - [email][email protected][/email] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
chyba pudel Kuba znalazł dom , tak mi się coś wydaje .... ale nie jestem pewna w 100%