Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. to już jak będzie księgowa i subkonto to wszystkich sie namówi do spamienia :diabloti:
  2. dziewczynmy z tą księgowa to nie lepiej wam zrobić tzn komuś załozyć konto np. w mbanku bo chyba najmniejsze opłaty są i tylko na mikrusy je przeznaczyć ?
  3. lilko - jak będzie trzeba pomóc z filmikami to ja chętnie ;)
  4. hehe tez wiem coś o maturze z biologii :D starczyło mi przeczytanie książki na dzień przed :D i 75% ale to 4 lata temu :D w każdym razie trzymam kciuki ;)
  5. dogo szaleje od 3 dni .... lece po zdjęcia belli i wrzucam na bernardynie ... a za fafluna trzymam kciuki :D może jakaś zdolna ciotka jakiś wzruszający texcior napisze ??? do ogłoszeń to się mu allegro zrobi :D
  6. ata spokojnie ... niektórzy widać nie znają jeszcze realiów na dogomanii ... gdzie psy nie są dawane do pierwszego lepszego domu jaki się tylko nawinie ;) przeciez to logiczne ze pies taki jak Samsung do domu z dziećmi się kompletnie nie nadaje i nawet jakby taki się zgłosił to i tak Samsung do takiegop domu nie pójdzie ;)
  7. dziewczyny - a dałoby się jej zrobić jakieś lepsze fotki ?
  8. dzięki wielkie ... swoją drogą to dla dobra zwierząt niektórzy ludzie powinni stare zatarczki z innymi schować głęboko do kieszeni ... bo tylko zwierzęta na tym cierpią ....
  9. [quote name='bico']ale powiedz mi, w którym miejscu ja kogoś na siłę do czegoś zmuszam??? wyraziłam tylko swoje zdanie o tej sytuacji, wprost napisałam to co myślę i tyle.[/QUOTE] przepraszam, takie wrazene odnioslam... znalazlam jeszcze wypowiedź Agaty z benkowego forum o Faflunie: [QUOTE]Faflun jest ok 2 letnim psem i jego zachowanie jest bardzo plastyczne - szybko się uczy respektowania stawianych mu granic. Dlatego też dobrze by było żeby jak najszybciej znalazł docelowego właściciela, który wychowałby go po swojemu. My nie mamy w ogóle czasu żeby się nim zająć tak więc niestety jedyne co możemy mu dać to schronienie, jedzenie i bardzo podstawową opiekę... żal mi go bardzo gdy widzę jak potrzebuje odrobiny czasu i uwagi człowieka których my nie mamy jak mu dać.[/QUOTE] i jeszcze: [QUOTE]Faflunisko smutno czeka aż ktoś się nim w końcu porządnie zajmie. Nam smutno bo nie mamy takiej możliwości i codziennie widzimy jak bardzo mu tego brakuje... no i myśleliśmy że uda nam się znaleźć mu w miarę szybko dobry dom a jak na razie nic się nie dzieje ...no i wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny (który w zasadzie zaczynamy już od majówki) a wraz z nim goście na naszym terenie co oznacza że Faflun będzie się denerwował i spalał taką ilością osób w koło a my będziemy się stresować czy aby się nie zerwie i komuś nie zrobi krzywdy bo jest to pies pilnie stróżujący - absolutnie akceptujący "swoich" a "obcych" traktujący jak intruzów. Wprawdzie zazwyczaj, po kilku godzinach bytności kogoś na terenie, zaczyna go akceptować to jednak obawiamy się że przy takiej ilości i rotacji ludzi jaka jest u nas w sezonie może być poważny problem...[/QUOTE] może to jeszcze trochę wyjaśni sytuację [QUOTE]zaczynamy mieć naprawdę poważny problem swoją drogą jest to cholernie przykre - my nie mamy zupełnie warunków żeby go zatrzymać a nikt inny go nie chce... bo co? bo jest dużym psem? wymagającym odrobiny pracy? tak bym chciała żeby ktoś go pokochał [/QUOTE]
  10. zuzliku - zamień z ostatnim twoim banerkiem :) jako że z Morgana zrobił się Faflun :D
  11. a ja mam dla Fafluniska banerek ;) podlinkowany :D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184824"][IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/faflun.jpg[/IMG][/URL]
  12. bico - nie zmuszajmy ludzi na silę - bo z tego na pewno wtedy nie wyjdzie dobry dom. skoro są odpowiedzialni na pewno podjęli taką decyzję z takich czy innych względów, a z jakich tego też do końca nie wiemy...
  13. ufff :D no jest na stronce jest :) i na forum :D przyznam szczerze ze miałam cichą nadzeję że to o fafluna chodzi bo podobna historia i w ogóle :D a jako że psiak na stronie to i metryczka jest : 1. Imię - Faflun 2. Płeć - Pan Pies 3. Wiek - ok 2 lat 4. Sierść - półdługa 5. Sterylizacja - TAK! - na stronie muszę poprawić - Faflunik już wykastrowany ;) 6. Wielkość - M/L 7. Miejscowość - Sterławki Małe pod Giżyckiem 8. Województwo - warmińsko-mazurskie 9. Miejsce Pobytu - DT 10. Zachowanie - towarzyski, wesoły, grzecznie chodzi na smyczy, widać że sprawia mu radość każda chwila spędzona z człowiekiem 11. Zachowanie względem Dzieci - nie wiem 12. Zachowanie względem Zwierząt - względem innych psów nie powinien sprawiać problemów - wobec naszych trzech sztuk wykazał niewielkie, życzliwe zainteresowanie; szczeka na koty 13. Dla Kogo - dla kogoś kto poszukuje psa przyjaciela (któremu będzie mógł poświęcić trochę czasu na spacer czy zabawę bo widać że psiak tego bardzo potrzebuje) a jednocześnie stróża (jest czujny, informuje gdy ktoś obcy pojawia się w pobliżu). 14. Historia - znalazłam go w lesie, przywiązanego do szlabanu. Według osób mieszkających w pobliżu był tam od 2 dni. Wzięłam go do siebie ale niestety nie może u nas zostać gdyż w związku z prowadzoną przez nas działalnością turystyczną i jeździecką bywa u nas na terenie bardzo dużo osób a psiak jest z tych pilnujących więc nie mógłby biegać luzem (trzymanie go na łańcuchu nie wchodzi w rachubę). 15. Kontakt - 502 627 522 Agata 16. Krótki Opis - Faflun - młody, wesoły Pan Pies szuka swojego człowieka i dobrego domu. i piękne fotki: [img]http://bernardyn.org/gallery/psy/faflun.jpg[/img] [img]http://bernardyn.org/gallery/psy/faflun1.jpg[/img] [img]http://bernardyn.org/gallery/psy/faflun2.jpg[/img] a i Faflun do allegro zbiorczego się załapał ... chyba zostaje nam już tylko ogłaszanie go i szukanie najlepszgo domu na świecie :D
  14. no muszę przyznać że rzeczywiście wypiękniał... [quote name='ANETTTA']... GAGATKO MOZNA GO ogaszać ///[/QUOTE] Anetto ... jako że dostałam odpowiedź od gagaty a ich forum to i tu przekażę informację... niestety smutną dla Mikrusa i do końca jej nie rozumiem ... otóż : nie mamy pozwolenia by zamieszczać emirowe benki na naszej stronie i forum ....
  15. kasiak27 ma na mapie pomocy dom tymczasowy awaryjny ..... może warto spróbować ?
  16. z giżycka na dogo znalazłam jeszcze: [URL="http://www.dogomania.pl/members/68701-infers"]infers[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/members/11064-ozuzi"]ozuzi[/URL] i na mapie dogo jest jeszcze [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=446"]kasiak27[/URL]
  17. oj wysypało tam wysypało .... Faflun jest na DT u Agaty .. a że przewija się tam dużo ludzi a Faflun to psina wybitnie stróżująca to niestety musi zmienić swoje miejsce zamieszkania ... zaraz do niej napiszę i zaproszę na dogo i wątek...
  18. dziewczyny - na benkowym forum jest ciotka z Giżycka - też znalazła psiaka - Fafluna .... może ją poprosić o zorientowanie się w sytuacji ?
  19. no nie ... a już się cieszyłam że coraz mniej cielaczków jest :(
  20. Pani H. ? ooo ... może ma stary numer ... zaraz do niej zadzwonie.. a na gadu nic nie dostalam :|
  21. dobra juz znalazlam ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/184766-Bella-sliczna-suczka-w-typie-bernardyna-czeka-na-pomoc-na-cito-([/url]
  22. ewo - podrzuć linka do wątku belli założonego przez giselle...
×
×
  • Create New...