Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. [quote name='giselle4']Jest mi przykro bo mam nowa beniutke i 4 piekne owczarki z ktorych po dluzszym pobycie nic nie zostanie .....chyba ze sie przystosują jest sliczanA kudłatka Stokrotka i wiem ze zawsze moge liczyc na Poker ALE ONA TEZ MUSI ODPOCZĄC..... MAM 2 ZDECHLAKI TAKIE ze przykro patrzec one trafily od razy na izolatke nie na kwarantanne bo musza byc na oku,aby jadly i opoczywały ineczej nie nabiorą ciała..... i tak sie toczy ten swiat a ludzie dalej mnoza psiaki i sa szczesliwi:([/QUOTE] gisellko , więcej info o beni można na PW ? albo na wątek Benkowy ?
  2. bener do kojca poszedl ? ... :( coś czuje ze wróci bo zniszczy nudów kojec ....
  3. Emilcia na kanapie! ja wiedziałam że to sie tak skończy :d ona wie gdzie benka miejsce! :D
  4. [quote name='kamilawa']Roma, kochana już jesteś w znajomych :loveu: Tak samo jak wszyscy, którzy nadesłali zaproszenia oraz ja zaprosiłam ich. Ups, jaka ja niedobra ciotka jestem, lecę sama zaakceptować zaproszenie :diabloti:[/QUOTE] widzę że "ja" też zaakceptowane zaproszonkko mam ;p ( ukrywam się pos schroniskiem ;p bo osobistego konta brak ... :D )
  5. jedynie 100 km ;) a i dowóz też na się załatwić :D i dzięki wielkie :loveu:
  6. no to kurcze nie mam pomysłu jak ci pomóc ... ale pomyśle pomyślę ;) gg masz ?
  7. Moniko - i jakie wieści ?
  8. proszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173391-WIOSENNE-PORZĄDKI-U-PARÓWEK-patrz-1wszy-post[/url]! :) Danusiu, moze warto by wrzucić linka do pierwszego postu ?
  9. Pati - wrzuć go na parówki...
  10. a jakiej przeglądarki używasz (polecam Operę) ? i spróbuj w zaawansowanych ustawieniach, tam gdzie masz "Interfejs edytora postów" ustawić "Standardowy edytor" jeśli masz coś innego...
  11. nie wiem ile dokładnie waży - koło 10 kg pewnie , lat ma ok. 3 ;)
  12. wyslalam raz jeszcze , powinno dojść..
  13. grzybkowa - nie chciałam wydawać opery przed sterylką - dlatego ta zwłoka... Opera jeszcze też nie za bardzo chodzi na smyczy... ona brała się na ręce już w lutym - prawda , ale nie nadawała się jeszcze wtedy do adopcji - bała się ludzi i gryzła Lenę po rękach.
  14. nie doszedł mail ? no slak mnie trafi z tą skrzynką ;/ zaraz wyślę raz jeszcze z innego maila .. ;/
  15. Agato : była literówka którą dopiero teraz zauważyłam... zaraz wrzucę do pierwszego postu
  16. chyba w psim aniele ... tak mi sie wydaje .... tak ?
  17. gagato ... nam starczy tylko info że wszystko jest ok - no i miała być kastracja .. kiedy będzie ? wiadomo ?
  18. przyszły wpłaty od Pyrdki i agaty - razem 30 zł - dziękuję :loveu:
  19. takie które potrzebują DT też się znajdą - np. 3 benkopodobne z Mieleckiego schroniska :)
  20. kiziu - jeśli chcesz jakąś "jałóweczkę" lub "cielaczka" to proszę bardzo - 39 benkopodobnych do wyboru do koloru ...
  21. anetto - gagata jest na watku ... tyle że mimo zapewnień o wiadomościach i zdjęciach takowych nie ma :( a ja coraz bardziej zawodzę się na fundacji i jej obietnicach o wiadomościach :( i nie tylko ... gagata wie o czym piszę.
  22. [quote name='kasiek12']Czy wiadomo co z tym psiakiem?[/QUOTE] wiem że husky jest u właścicieli nadal ... chyba mu trochę wybaczyli a psiak podobno się trochę uspokoił ... swoją drogą niezłe lanie musiał chyba dostać :(
  23. zamówiłam Operce tekst do ogłoszeń od LadySwallow ... koszty pokryję :)
×
×
  • Create New...