-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
[quote name='giselle4']Jest mi przykro bo mam nowa beniutke i 4 piekne owczarki z ktorych po dluzszym pobycie nic nie zostanie .....chyba ze sie przystosują jest sliczanA kudłatka Stokrotka i wiem ze zawsze moge liczyc na Poker ALE ONA TEZ MUSI ODPOCZĄC..... MAM 2 ZDECHLAKI TAKIE ze przykro patrzec one trafily od razy na izolatke nie na kwarantanne bo musza byc na oku,aby jadly i opoczywały ineczej nie nabiorą ciała..... i tak sie toczy ten swiat a ludzie dalej mnoza psiaki i sa szczesliwi:([/QUOTE] gisellko , więcej info o beni można na PW ? albo na wątek Benkowy ?
-
Amstaff - już traci nadzieję. Ostrów Wlkp - adoptowany
Malwi replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
bener do kojca poszedl ? ... :( coś czuje ze wróci bo zniszczy nudów kojec .... -
[quote name='kamilawa']Roma, kochana już jesteś w znajomych :loveu: Tak samo jak wszyscy, którzy nadesłali zaproszenia oraz ja zaprosiłam ich. Ups, jaka ja niedobra ciotka jestem, lecę sama zaakceptować zaproszenie :diabloti:[/QUOTE] widzę że "ja" też zaakceptowane zaproszonkko mam ;p ( ukrywam się pos schroniskiem ;p bo osobistego konta brak ... :D )
-
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
jedynie 100 km ;) a i dowóz też na się załatwić :D i dzięki wielkie :loveu: -
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
no to kurcze nie mam pomysłu jak ci pomóc ... ale pomyśle pomyślę ;) gg masz ? -
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Moniko - i jakie wieści ? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Malwi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
proszę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/173391-WIOSENNE-PORZĄDKI-U-PARÓWEK-patrz-1wszy-post[/url]! :) Danusiu, moze warto by wrzucić linka do pierwszego postu ? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Malwi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Pati - wrzuć go na parówki... -
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
a jakiej przeglądarki używasz (polecam Operę) ? i spróbuj w zaawansowanych ustawieniach, tam gdzie masz "Interfejs edytora postów" ustawić "Standardowy edytor" jeśli masz coś innego... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem ile dokładnie waży - koło 10 kg pewnie , lat ma ok. 3 ;) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wyslalam raz jeszcze , powinno dojść.. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
grzybkowa - nie chciałam wydawać opery przed sterylką - dlatego ta zwłoka... Opera jeszcze też nie za bardzo chodzi na smyczy... ona brała się na ręce już w lutym - prawda , ale nie nadawała się jeszcze wtedy do adopcji - bała się ludzi i gryzła Lenę po rękach. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie doszedł mail ? no slak mnie trafi z tą skrzynką ;/ zaraz wyślę raz jeszcze z innego maila .. ;/ -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agato : była literówka którą dopiero teraz zauważyłam... zaraz wrzucę do pierwszego postu -
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
Malwi replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
chyba w psim aniele ... tak mi sie wydaje .... tak ? -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
E-S, Goniu - dziękuję :loveu: -
gagato ... nam starczy tylko info że wszystko jest ok - no i miała być kastracja .. kiedy będzie ? wiadomo ?
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przyszły wpłaty od Pyrdki i agaty - razem 30 zł - dziękuję :loveu: -
anetto - gagata jest na watku ... tyle że mimo zapewnień o wiadomościach i zdjęciach takowych nie ma :( a ja coraz bardziej zawodzę się na fundacji i jej obietnicach o wiadomościach :( i nie tylko ... gagata wie o czym piszę.
-
[quote name='kasiek12']Czy wiadomo co z tym psiakiem?[/QUOTE] wiem że husky jest u właścicieli nadal ... chyba mu trochę wybaczyli a psiak podobno się trochę uspokoił ... swoją drogą niezłe lanie musiał chyba dostać :(
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki śliczne :loveu: -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zamówiłam Operce tekst do ogłoszeń od LadySwallow ... koszty pokryję :)